Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czesław Mozil wziął ŚLUB w tajemnicy! "Wesele kosztowało 2 tysiące złotych"

116
Podziel się

37-letni muzyk ożenił się ze swoją biznesową wspólniczką, Dorotą Zielińską. "Jestem żonaty. Pobrałem się z Dorotą w Warszawie".

Czesław Mozil wziął ŚLUB w tajemnicy! "Wesele kosztowało 2 tysiące złotych"
bCxzPcQB

Czesław Mozil do tej pory stronił od stałych związków a w wywiadach często przechwalał się liczbą swoich kochanek, których, według jego skrupulatnych szacunków, było kilkaset. Twierdził nawet, że w każdym polskim mieście miał przynajmniej jedną kochankę, która "czekała na sygnał". Wyznał też, że "nie miewał samotnych nocy", a dziewictwo stracił w wieku 16 lat. Po przeprowadzce do Polski również nie miał zamiaru się ustatkować, a jego kolejne związki rozpadały się przez upodobanie muzyka do zdrad i całonocnych imprez.

bCxzPcQD

37-letni muzyk kilka miesięcy temu uznał, że czas już się ustatkować i zaczął spotykać się ze swoją biznesową wspólniczką, Dorotą Zielińską. W zeszłym roku stwierdził, że zastanawia się nad założeniem rodziny: Mozil ma nową dziewczynę! "Teraz jest czas myślenia o rodzinie i dzieciach". Czesław dla nowej wybranki zrezygnował z ostrego imprezowania i umawiania się z kochankami i postanowił poprosić ją o rękę. Jak wyznał w internetowym show Duży w maluchu w grudniu… wziął z Dorotą cichy ślub.

Jestem żonaty - przyznał. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele. (...) Było to ważne, żeby mieć tego dnia spokój i być tylko z najbliższymi.

bCxzPcQJ
bCxzPcQK
bCxzPcQL
bCxzPcRe
KOMENTARZE
(116)
gość
3 lata temu
Można? MOŻNA! Bez paparachów i cyrku w mediach. wszystkiego najlepszego!
gość
3 lata temu
No i fajnie. Po co artystom te całe medialne szopki? Jego ślub,jego sprawa . Brawo Mozil!
gość
3 lata temu
dużo szczęścia dla chłopa! Małżeństwo zmienia ludzi
bCxzPcRf
gość
3 lata temu
sto-o-o-o lat-t-t "młodej parze" (jakby to zająknął się Czesio;))
gość
3 lata temu
Petycja przeciwko ubojowi i wywozowi polskich koni na rzeź! Odmieńmy och los!
Najnowsze komentarze (116)
Gość
3 lata temu
W sluosku tez jest taki spasiony belmondo z brodą,ktory pyka wszystkie co na drzewo nie zniakaja tyljo jego swierzo upieczona manager wierzy w bajki o wierności,hahah.
Gość
3 lata temu
Jakoś na szczęśliwa Dorota nie wygląda. Życzę szczęścia. W duchu myślę ,że to chwyt reklamowy. Ciekawe czy rozwód tez będzie cichy i tani?
eryk
3 lata temu
Co nas obchodzi, jakiś, jąkajacy się d**ek????Zupełne beztalencie, p*****k , pijak, cham. Jednego zdania, nie potrafi sklecić. Kto i po co go promuje ????żedada !!!!
gość
3 lata temu
za 2 tysiace chyba sobie jaja robi tyle to kosztuje sama suknia ale sknera i centuś
gość
3 lata temu
Ale skąpy
gość
3 lata temu
a kogo to obchodzi?
gość
3 lata temu
super kobieta.powodzenia
rytu
3 lata temu
ale, że ona go chciała... jeśli to prawda, że z takim przebiegiem...
bCxzPcQX
gość
3 lata temu
Każda stwora znajdzie swojego potwora...
Gość
3 lata temu
A raczej podpisać papierek i zjeść obiad. Za dwa tysiące ni ch... nie zrobisz wesela. Robię dwa w tygodniu i mówię Ci ni hu, hu. Oczywiście jeżeli obydwoje pojęcie wesele rozumiemy tak samo.
Gość
3 lata temu
Super ! Skromnie nie na pokaz
gość
3 lata temu
jestem za
gość
3 lata temu
jego zona wygląda jakby miała depresje...
Gośćq
3 lata temu
No Dora gratulacje , ostatni dzwonek , 40 na karku .
...
Następna strona
bCxzPcRz