Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda i producent "Pitbulla" NASŁALI GANGSTERÓW na Haidara? "Za swoje usługi zażądali 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH, większą część tej kwoty otrzymali"

459
Podziel się:

"Gazeta Finansowa" twierdzi, że celebrytka zamieszana jest w... "próbę wymuszenia ponad miliona złotych na warszawskim biznesmenie".

Doda i producent "Pitbulla" NASŁALI GANGSTERÓW na Haidara? "Za swoje usługi zażądali 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH, większą część tej kwoty otrzymali"

Doda, wzorem swoich poprzednich związków, nie zamierza tak łatwo odpuścić byłemu narzeczonemu, Emilowi Haidarowi, z którym obecnie rozmawia tylko na sali sądowej. Zadłużony biznesmen zeznawał niedawno w sprawie jej... złamanego paznokcia.

Po burzliwym rozstaniu Emil zażądał od Dody zwrotu pierścionka zaręczynowego wartego 150 tysięcy złotych, który piosenkarka w obecności paparazzi oddała do Urzędu Skarbowego. Jednak wszystko wskazuje na to, że medialna wojna pomiędzy Rabczewską a Haidarem dopiero się zaczyna.

Jak donosi Gazeta Finansowa, celebrytka i jej partner, producent filmowy m.in. Pitbulla, są zamieszani w "próbę wymuszenia ponad miliona złotych na warszawskim biznesmenie". Jak informuje źródło gazety, Doda i Emil Stępień... wynajęli gangsterów, którym zapłacili 300 tysięcy złotych.

Ponad milion złotych od warszawskiego biznesmena Emila Haidara dla piosenkarki Doroty "Dody" Rabczewskiej, chcieli wymusić gangsterzy - donosi gazeta. Domagali się od niego również wycofania spraw sądowych jakie wytoczył on "Dodzie", swojej byłej narzeczonej oraz magazynowi "Party". Gangsterzy zostali nagrani na groźbach i zatrzymani przez policję.

Prawnik Haidara złożył już wniosek o postawienie zarzutów Rabczewskiej, ponieważ "podejrzewa, że współpracowała z gangsterami".

Adwokat Haidara Roman Giertych zawnioskował o postawienie zarzutów piosenkarce, gdyż zachodzi uzasadnione podejrzenie, że współpracowała z gangsterami - czytamy. W całą sprawę ma być również zamieszany - zdaniem naszych informatorów - Emil Stępień, obecny partner "Dody" (on miał finansować działania gangsterów, którzy za swoje usługi zażądali 300 tysięcy złotych, z czego większą część tej kwoty otrzymali - twierdzą nasi informatorzy z policji).

Doda i Stępień nie chcieli komentować sprawy. Według Gazety Finansowej, gangsterzy "wymienili ich w gronie zleceniodawców".

Szczegóły sprawy Gazeta Finansowa ujawni jutro.

Zobacz także: Doda kpi z byłego naczelnego "Faktu": Rozegrałam to na miękko"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(459)
Gość
7 lat temu
Dlaczego mnie to nie dziwi, patologia w rodzinie to na kogo miala wyrosnac
Gość
7 lat temu
Wcale bym się nie zdziwił...
Gość
7 lat temu
To ona zyje jeszcze?
Gość
7 lat temu
Może ktoś w końcu ustawi tę pannę do pionu.
gość
7 lat temu
Doda to psychpatka
Najnowsze komentarze (459)
Gość
7 lat temu
GiERTych ma coraz ciekawszych klientów. Wszystko to jedna wielka bogata patologia. Ich kasa Powinna zostać uwłaszczona przez naród a ich wsadziłbym na rok do kasy w Tesco albo biedrze.
gość
7 lat temu
PR, PR. Jeszcze filmu nie zaczeli a juz go promuja.
gość
7 lat temu
co za s****a
MZ
7 lat temu
Osoby inwestujące w filmy wymienionego w artykule producenta proszę o kontakt emailowy na adres p3@t.pl celem wymiany opinii.
gość
7 lat temu
"próbę wymuszenia ponad miliona złotych na warszawskim biznesmenie" hehehe tzn na kim tym co jest podobno winny samemu urzedowi skarbowemu kilknascie milionów zł?? Innym na pewno tez jest winy hehehe teraz miwsza to w Dode po tym jak chcial jej wyrwać spowrotem nawet kazdy prezent ktory jej dał?? taka jest własnie muslinska natura pasozytniczna, w nic mu nie wierze ! Doda nie dajcie sie!!
gość
7 lat temu
gdzie ona znajduje tych kolejnych facetów...
King
7 lat temu
O Bogowie Olimpu, patrzycie i miast grzmotem otulić nikczemnika zwanego partnerem, milczycie. Milczycie patrząc jak Królowa pełżnie w ramiona innego. O Bogowie patrzycie na to , lecz ja patrzeć nie mogę!!!
anakhonda
7 lat temu
nie jestem zdziwiona ....jej działania są znane z doniesień prasowych wiele za pewne robi kasa Nie właściwa droga ...zły doradca i po karierze
Gość
7 lat temu
Biedna chora kobieta,która nie może poradzić sobie z emocjami po porzucenia .
Gość
7 lat temu
Chora kobieta.
Gość
7 lat temu
Błądzi dziewczyna oj Błądzi...
gość
7 lat temu
Dorota :*******
alek
7 lat temu
no to beknie
Peter
7 lat temu
Mówię się za baby są głupie ale kolejny facet który się z nią będzie to normalnie będzie głupszy niż ustawa przewiduje
...
Następna strona