Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Doda ZAPRZECZA WSPÓŁPRACY Z GANGSTERAMI: "To pomówienie i WYNIK CHOREJ WYOBRAŹNI Emila Haidara!"

356
Podziel się:

Piosenkarka zaprzecza, jakoby miała zapłacić 300 tysięcy złotych za "uciszenie" byłego narzeczonego. "Pan Emil Haidar od 1,5 roku dręczy Panią Dorotę Rabczewską, próbując intencjonalnie manipulować faktami".

TYLKO U NAS: Doda ZAPRZECZA WSPÓŁPRACY Z GANGSTERAMI: "To pomówienie i WYNIK CHOREJ WYOBRAŹNI Emila Haidara!"

Środowy wieczór okazał się pełnym niespodzianek dla Dody, która stała się bohaterką publikacji Gazety Finansowej. W artykule opublikowanym na stronie internetowej Gazety zapowiedziano czwartkowy materiał ujawniający kulisy współpracy Doroty, jej byłego narzeczonego Emila Haidara oraz obecnego chłopaka, producenta Pitbulla, Emila Stępnia. Gazeta Finansowa twierdzi, że Dorota i jej nowy chłopak mieli... wynająć gangsterów do "uciszenia" Haidara i wycofania przez niego spraw sądowych. Dorota i Emil mają być, według Gazety, zamieszani w "próbę wymuszenia ponad miliona złotych na warszawskim biznesmenie".

Dorota skomentowała publikację Gazety, stwierdzając, że to"pomówienie" i "kategoryczne kłamstwo". Winą obarcza Emila Haidara, który ma "chorą i wybujałą wyobraźnię":

Oświadczamy, że zarówno Pan Emil Stępień, jak również Pani Dorota "Doda" Rabczewska oficjalnie informują, że jest to pomówienie. Sytuacja opisana w artykule, jakoby mieli wyżej wymienieni wynająć "gangsterów", którzy mieli wymusić od Pana Emila Haidara milion złotych, jest kategorycznym kłamstwem. Zarówno Pan Emil Stępien, jak i Pani Dorota Rabczewska nie wynajęli żadnych osób trzecich w celu jakiegolwiek grożenia Panu Haidarowi. Pan Stępień nie zapłacił 300 tysięcy złotych, rzekomo wynajętym przez niego ludziom. Cała opisana historia jest ciągiem prowokacji i wynikiem chorej oraz wybujałej wyobraźni, porzuconego przez Panią Rabczewską 1,5 roku temu domniemanego "biznesmena" Emila Haidara, którego obsesyjna miłość - od momentu rozstania się z piosenkarką za zdiagnozowane medycznie problemy psychiczne oraz uzależnienia od środków odurzających - intensyfikuje się w gradacji wrogich działań wymierzonych pod adresem Pani Doroty Rabczewskiej i w konsekwencji którym ulegają niektóre miedia a nawet funkcjonariusze prawa.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że wspomniany w artykule Pan Emil Haidar od 1,5 roku dręczy Panią Dorotę Rabczewską, próbując intencjonalnie manipulować faktami, a tym samym wystosowuje do mediów kłamliwe oświadczenia, co prowadzi do nieuczciwej manipulacji polskich mediów.

Przy okazji oświadczenia, Rabczewska postanowiła jeszcze bardziej dopiec byłemu narzeczonemu i ze szczegółami opisała, jak wyglądał koniec ich związku. Doda napisała o "substancjach chemicznych" zażywanych przez Haidara, do czego ten... przyznał się w mailach:

W korespondencji mailowej, którą Pan Haidar wysyłał do Pani Rabczewskiej, wprost przyznał się do tego, że w czasie trwania ich rocznego związku wielokrotnie kłamał i szkodził Pani Rabczewskiej. Było to spowodowane substancjami chemicznymi, jakie Pan Haidar zażywał oraz uzależnieniem od alkoholu, do którego również się przyznał. Cała sytuacja wynikała z załamania psychicznego Pana Haidara, na którego wpłynął jego kryzys zawodowy. Ponadto Pan Haidar oświadczył, że więcej nie będzie już szykanował Pani Rabczewskiej, ani wyciągał informacji wyssanych z palca, ale niestety nie dotrzymał słowa i wciąż wymyśla nieprawdziwe historie, zarówno na temat Pana Stępnia, jak również Pani Rabczewskiej.

Uprzejmie oświadczamy, że dalsze publikacje, które zgodnie z artykułem internetowym mają ukazać się w dniu 9 marca w wydaniu papierowym "Gazety Finansowej", będą skutkowały wytoczeniem procesu sądowego przez Pana Emila Stępnia oraz przez Panią Dorotę Rabczewską, autorowi publikacji, jak również wydawcy "Gazety Finansowej", czyli firmie Federal Media Company FMC.

_Pani Dorota "Doda" Rabczewska niniejszym oświadcza, że podjęła decyzję o wytoczeniu procesu Emilowi Haidarowi. W świetle ostatnich osiemnastu miesięcy jego notorycznych pomówień, nękania, kłamliwych oskarżeń, podjęcie decyzji o procesie może być jedyną odpowiedzią._

Równolegle, Pan Emil Stępień przyłącza się do działań penalizujących w odniesieniu Pana Grzegorza Jakubowskiego, "Gazety Finansowej" oraz Emila Haidara.

_

_

Zobacz także: Doda kpi z byłego naczelnego "Faktu": Rozegrałam to na miękko"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(356)
gość
7 lat temu
Prowincjonalna dresiara, z lapami do wszystkich skacze jak patologia, to i pewnie z gangnsterami sie zadaje. Juz tyle ci sie transie upieklo, ze mam nadzieje, ze tym razem sie nie wywiniesz!!!!
Gość
7 lat temu
Jednym slowe CYRK
gość
7 lat temu
dodzina już kiedyś pobiła byłego managera nagrały to kamery, potem rzuciła się na szulimową w ubikacji, był też epizod pobicia przez dodę kogoś w restauracji.
kulfon
7 lat temu
sama się do niego przysrała od początku i wlokła za sobą
gość
7 lat temu
Biedny Emil sdepną w takie gunwo. Ta kobieta jest bardzo nieszczęśliwa.
Najnowsze komentarze (356)
Gość
7 lat temu
Ja tam wierze Dorocie . Emil to Arab litości . Jest to specyficzna mentalność , naprawde . Myśle ze Dorota ma racje .
gość
7 lat temu
Pani Rabczewskiej... ale się uśmiałam, głupie zakłamane pudło, powinni ja zamknąć za kratami albo w psychiatryku
MZ
7 lat temu
Osoby inwestujące w filmy wymienionego w artykule producenta proszę o kontakt emailowy na adres p3@t.pl celem wymiany opinii.
gość
7 lat temu
Ten nowy p****t rabczewskiej stępień jest g***i w ch*j. Jakim trzeba być skończonym kretynem, żeby wiązać się z tą psychopatyczną bandytką! Po jej poprzednich fagasach, powinien mieć nauczkę! ten cicho ciemny frajer jeszcze się doigra! Skończy tak samo, jeśli i nie gorzej, jak wszyscy jej ex! D***l i tyle.
gość
7 lat temu
Ten Emil to jakiś upośledzony jak można wierzyć w takie bzdury !!! W dodatku pisze to jkiś szmatławiec którego nikt nie zna!!! Nie wierze
gość
7 lat temu
zamknac ta bura s**e, dosc tego
gość
7 lat temu
mam nadzieje I juz sie ciesze ze bliski jest czas kiedy ta bura s**a, ta blachara z pod lasu pojdzie siedziec, tam jej to wiejskie dvpsko przenicuja
!XX!
7 lat temu
Nie wierze tej zimnej, wyrachowanej cieChamowskiej q*******, bo ona jest do wszystkiego zdolna!! Wierze E.Haidarowi! Zreszta ta banda zostala zlapana i wygadala sie - kto ja wynajal! D.ROZKRACZEWSKA TO B*****A!
Doda to socjo...
7 lat temu
Rabczewska to socjopatka to sa jej wlasne slowa ,tak powiedziala sama o sobie ze jest socjopatka i nie lubi ludzi.../I tak jest socjopaci nie lubia ludzi,nie maja empati i bardzo kontroluja swoich partnerow,chca miec i ch stale pod kontrola..do szewskiej furi doprowadza ich brak kontroli nad partnerem,wielu socjopatow zabija swoich patnerow Sami socjopaci potwierdzają: jesteśmy świetni w łóżku i traktujemy ludzi jak rośliny!Cechą wielu socjopatów jest coś takiego jak syndrom haczyka i ofiary. W pierwszych fazach związku wiele osób z ASPD (Antisocial personality disorder) zachowuje się najlepiej, jak tylko potrafią, ale gdy poczują się bezpiecznie, zaczynają mieć wyj****e... wracaja do schematu roślinki – jest mój i nie muszę się już starać. Polecam Rabczewskiej ksiazke Confessions of a Sociopath (Spowiedź socjopaty),
gość
7 lat temu
Sama jest mitomanką i psychopatką uzależnioną od silikonu i botoksu.
gość
7 lat temu
Wykończy tych swoich rodziców, a potem innych będzie o to obwiniać.
gość
7 lat temu
Więcej botoxu w usta a już więcej nic nie powie :))
gość
7 lat temu
no to l*******a ma problem
eee...
7 lat temu
czy w ogóle można wymusić od kogos tak zadłużonego milion złotych ??? Ja jak nie mam to nie mam - proste. To albo go stać, albo jest zadłużony - zdecydujcie się
...
Następna strona