Trwa ładowanie...
aktualizacja

Opuchnięta twarz Tamary Gee promuje... markę kosmetyczną (ZDJĘCIA)

382
Podziel się:
382
Podziel się:

44-letnia celebrytka wróciła do polskiego show biznesu z nową twarzą i biznesem. Odniesie upragniony sukces?

1
 / 13
Tamara Gee
Tamara Gee
0
0

Tamara Gołębiowska promująca się kilka lat temu pod pseudonimem "Isis Gee" długo próbowała zaistnieć w polskim show biznesie. Furtką do jej "wielkiej" kariery miał być udział w Tańcu z gwiazdami oraz reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji w 2008 roku, w którym ostatecznie zajęła przedostatnie miejsce. Po nieudanych próbach reanimowania kariery przeniosła się do Włoch i zmieniła pseudonim artystyczny. Wszystko wskazuje na to, że Tamara postanowiła wrócić do Polski ze swoją odmienioną, coraz bardziej plastikową twarzą, którą "uświetnia" imprezy.

Jej powrót do polskich mediów wywołał spore zaskoczenie. Celebrytka postanowiła jeszcze bardziej powiększyć piersi, zdecydowała się też na kolejne zabiegi medycyny estetycznej, a także przedłużyła i pofarbowała włosy. Kilka dni temu 44-letnia Tamara Gee wystąpiła podczas imprezy promującej jej nowy biznes - kosmetyki "prosto z Mediolanu". Mamy wrażenie, że jej naciągnięta twarz z trudem wytrzymała taką dawkę intensywnej mimiki.

Zobaczcie, jak się zaprezentowała. Można wyglądać jeszcze sztuczniej?

2
 / 13
Tamara Gee
3
 / 13
Tamara Gee
4
 / 13
Tamara Gee
5
 / 13
Tamara Gee
6
 / 13
Tamara Gee
7
 / 13
Tamara Gee
8
 / 13
Tamara Gee
9
 / 13
Tamara Gee
10
 / 13
Tamara Gee
11
 / 13
Tamara Gee
12
 / 13
Tamara Gee w 2006 roku i obecnie
13
 / 13
Tamara Gee w "Tańcu z gwiazdami"
KOMENTARZE
(382)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

21-letnia córka Elona Muska lansuje się na Tygodniu Mody w Paryżu. Ma zadatki na gwiazdę modelingu? (ZDJĘCIA)

Transpłciowa córka Elona Muska też zawitała na paryski Tydzień Mody. 21-letnia Vivian stawiła się na pokazie Acne Studios, organizując fotografom prawdziwe show. Rasowa z niej modelka?
9.

Tak wygląda luksusowa WILLA Agnieszki Radwańskiej: siłownia, wielki ogród i marmurowa łazienka (ZDJĘCIA)

Agnieszka Radwańska jakiś czas temu spełniła swoje marzenie o parterowym domu. W willi tenisistki znalazło się miejsce na prywatną siłownię, przestronną część gościnną oraz ogród z tarasem - idealny do rodzinnego relaksu. Zobaczcie, jak wygląda!
8.

62-letnia Bridget Fonda spaceruje z psem po parku. Tak dziś wygląda aktorka, która porzuciła Hollywood (ZDJĘCIA)

Bridget Fonda, znana z ról w przebojach kina lat 90., zrezygnowała z aktorstwa i wycofała się z życia publicznego. Dziś żyje z dala od show-biznesu. Tak obecnie wygląda.
7.

Brad Pitt i młodsza o niemal 30 lat Ines de Ramon rozdają uśmiechy na greckiej wyspie. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi napotkali Brada Pitta i Ines de Ramon na greckiej Hydrze. Stylowi zakochani pozdrowili fotoreporterów szerokimi uśmiechami i nie mogli oderwać od siebie rąk.
6.

55-letnia Kinga-joginka Rusin chwali się formą, prezentując 15 (!) różnych pozycji. "Mój ortopeda jest w szoku!" (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin pochwaliła się powrotem do sprawności po poważnym urazie barku. Dziennikarka zdradziła, że jej ortopeda był zaskoczony tempem rehabilitacji - po trzech miesiącach odzyskała niemal pełny zakres ruchu, choć zwykle trwa to nawet rok.
5.

ODMIENIONA Bianca Censori opuszcza sąd po rozprawie z robotnikiem, który pozwał Kanye Westa (ZDJĘCIA)

Bianca Censori pojawiła się w czwartek w sądzie w Los Angeles, aby zeznawać w sprawie przeciwko Kanye Westowi. Australijka postawiła na stylizację, w której była niemalże nie do rozpoznania. Pasuje jej taki styl?
4.

GARSTKA znanych twarzy na premierze spektaklu: Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot (ZDJĘCIA)

Na czwartkową premierę spektaklu "Optymiści 2 - czyli nasi w autokarze do Bułgarii" wybrało się kilka znanych i lubianych twarzy. Nie zabrakło również szykownych stylizacji.
3.

Księżna Kate cała na biało zaśmiewa się podczas spotkania z mieszkańcami Leicester (ZDJĘCIA)

Księżna Kate odwiedziła Leicester, gdzie zachwyciła zebranych w eleganckiej, białej kreacji. Wizyta obejmowała spotkanie z miejscową społecznością i udział w pokazach tanecznych, które wywołały szeroki uśmiech na jej twarzy.
2.

Instagram kontra rzeczywistość. Tak naprawdę wygląda sylwetka Kim Kardashian (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian jest znana z zamiłowania do zabiegów estetycznych, wylansowania trendu na apetyczne krągłości i duże pośladki. Influencerka ma równie dużą tendencję do przerabiania swoich zdjęć. Na żywo wygląda zupełnie inaczej?
1.

Monika Olejnik wyposażona w torbę ZA 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH załatwia sprawy na mieście. Ikona mody? (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik rzadko przechodzi ulicą niezauważona. Tym razem odstawiona w designerskie fatałaszki dziennikarka wybrała się do krawcowej oraz drogerii. Jej eskapadę udokumentowali paparazzi.