Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kurski wyrzucił Roberta Makłowicza z TVP! "Absmak gorszy, niźli po konsumpcji płucek w barze dworcowym za Gomułki"

665
Podziel się:

"Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu "Makłowicz w podróży" z chwilą odebrania epistoły" - ujawnił dziennikarz.

Kurski wyrzucił Roberta Makłowicza z TVP! "Absmak gorszy, niźli po konsumpcji płucek w barze dworcowym za Gomułki"

Najnowszy "spot wizerunkowy" TVP był jednocześnie największym wizerunkowym "strzałem w kolano" od czasów zaprowadzenia w stacji "reformy Kurskiego". Jedna z twarzy reklamy, Robert Makłowicz ze szczegółami powiedział mediom, że zaaranżowano sytuację, żeby wykorzystać jego nagraną wypowiedź tak, że twierdzi, iż w TVP "jest słodko i doskonale". Kucharz i krytyk kulinarny wprost nazwał to największą od 1989 roku "nachalną propagandą partyjną" i dodał, że "to jest po prostu "Miś"".

Nie trudno się domyślić, że władze stacji były wściekłe na Makłowicza - a nie realizatorów spotu, którzy wbrew jego woli wykorzystali wypowiedź do ocieplania wizerunku Wiadomości. Dzisiaj dziennikarz dowiedział się, że telewizja publiczna zrywa z nim wszystkie umowy. Spotu jednak, mimo protestów, nie wycofała ani nie przemontowała.

Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu "Makłowicz w podróży" z chwilą odebrania epistoły. To oznacza, że po prawie dwudziestu latach me programy niebawem znikną z anteny telewizji publicznej, a niektóre nakręcone już premierowe odcinki nie zostaną przez nią kupione i wyemitowane. Domagałem się publicznie i domagam nadal wycofania spotu reklamującego TVP, w którym zmanipulowano mą wypowiedź, umieszczając ją w kontekście bieżącej polityki, której lepkiego jęzora starałem się w swej telewizyjnej aktywności unikać, jak pocałunku śmierci. Jednak nie udało się, pozostał absmak gorszy, niźli po konsumpcji płucek na kwaśno w barze dworcowym za Gomułki.

Czy czeka nas Ania Popek z podróży?

Zobacz także: Makłowicz w mocnej kampanii: 30 mln kur w Polsce to maszynki do produkcji jajek. Są zamknięte, walki, kanibalizm
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(665)
gość
7 lat temu
Szkoda, każda niedziela w domu rodzinnym kojarzy mi się z Makłowiczem i Familiadą. Ale TVN chętnie go przyjmie :) Pozdrawiam pana Roberta, czasem jeździmy razem tramwajem:)
gość
7 lat temu
No i dobrze ! Praca w TVP to obciach! Znajdzie sobie pracę w innej stacji!
Gość
7 lat temu
Brawo panie Robercie!!!! Nie wiem co pan tam robił w tej umieralni TVP.
gość
7 lat temu
Kurski ogarnij się....
gość
7 lat temu
TVP = PiS = ŻENADA
Najnowsze komentarze (665)
gość
7 lat temu
800tyszł TVP płaciła takiem co z patelnią jeździł i coś tam ugotował????szok
gość
7 lat temu
do platformejskiej tvn niech spada pseudo męczennik!!!
gość
7 lat temu
niech spada sam się zwolnił bufon
gość
7 lat temu
no i dobrze teraz nie muszę przełaczać na tvp i robić im sztucznej ogladalności przejmie go inna stacja a on fajnie gotuje i gada nareszcie dobra decyzja tvp wytracą oglądalność ha ha
jagoda z USA
7 lat temu
nie podobal mnie sie program pana Maklowicza byl nudny wle tego drugieo ciekawy i gotuje ciekawe potrawy korzystam z jego porad
gość
7 lat temu
I panie Roberciku została pan na lodzie.Została panu chorwacka telewizja gdzie pan mieszka.i tam nadawaj swój program. Baj Baj.
Kacze Pióro
7 lat temu
kur..skiego? No powinni, ale raczej się nie zanosi. Lizał prezesikowi lizał aż sobie ciepły stołek wylizał
gość
7 lat temu
Kurski sam zacznie gotować, a Popek będzie mu sol podawać
gość
7 lat temu
Jak Kazik śpiewał "..;to Rząd oficjalny, System Totalitarny..." A nam każą jeszcze za to płacić. Może Prezes będzie nam gotował.
gość
7 lat temu
no idobrz panie maklowicz a pisalamniech pan nie swiruje czlpwiekiem trzeba byc zawsze ateraz zrobil pan z siebie slugusa tv komercyjnej wstyd no chyba ze pan nim byl zawsze
gość
7 lat temu
Zielony
gość
7 lat temu
w róznych zawodach dostajemy wypowiedzenia i taka jest kolej rzeczy, z takim fachem znajdzie pan pracę .
gość
7 lat temu
a wg mnie dobrze, jest wolny rynek niech sobie Pan Makłowicz radzi.
gość
7 lat temu
PiS skierował swoich trolli do komentowania, ale ubaw! Trole wyzywają Makłowicza od kurdupli, zapominając o żałosnym wzroście ich kaczkowatego naczelnika!
...
Następna strona