Robert Lewandowski W SAMYCH BOKSERKACH masuje się na zgrupowaniu kadry (ZDJĘCIA)

Piłkarze przyjechali do Warszawy na zgrupowanie reprezentacji przed meczem z Czarnogórą. Kapitan kadry postanowił zrelaksować się na masażu.

Obraz

Robert Lewandowski od kilku dni przebywa w Polsce, gdzie poza obowiązkami związanymi z byciem kapitanem reprezentacji ma także czas na zarabianie pieniędzy. Wczoraj piłkarz był gwiazdą imprezy promującej nowy telefon marki Huawei, której jest ambasadorem. Jego ciężarna żona, która nie towarzyszyła mu podczas imprezy, była zachwycona jego stylizacją nazywając go "bezglutenowym ciasteczkiem".

Od wczoraj piłkarze polskiej reprezentacji w piłce nożnej przebywają na zgrupowaniu kadry w Warszawie. Reprezentacja pod wodzą Adama Nawałki przygotowuje się do niedzielnego meczu z Czarnogórą w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Rosji.

Na oficjalnym kanale PZPN Łączy nas piłka fani piłki nożnej mogą podejrzeć przygotowania piłkarzy do zbliżających się rozgrywek. Dziennikarze odwiedzili sportowców w ich pokojach podczas odpoczynku między treningami. Jak się okazuje, kapitan polskiej reprezentacji stawia przede wszystkim na regenerację i chętnie korzysta z masażu. Przed obiektywem kamer wystąpił w samych bokserkach w towarzystwie m.in. podekscytowanego Wojtka Szczęsnego.

Zobaczcie, jak piłkarze relaksują się przed meczem w luksusowym hotelu. Brakuje tylko Agnieszki Jastrzębskiej.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Majtki Rafalali na premierze "Disco polo"

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą