Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trzyletnia dziewczynka zabrała piuskę papieżowi! (WIDEO)

85
Podziel się:

Amerykańska rodzina chciała pokazać córce papieża Franciszka w trakcie cotygodniowej audiencji w Watykanie. Trzylatka próbowała się przytulić do niego i… zdjęła mu czapkę.

Trzyletnia dziewczynka zabrała piuskę papieżowi! (WIDEO)

Do niecodziennego zdarzenia doszło w trakcie cotygodniowej audiencji papieża Franciszka w Watykanie. Amerykańska rodzina mieszkająca na co dzień w Atlancie postanowiła odwiedzić znajomych w Watykanie. Przy okazji wybrali się na audiencję papieską. Rodzinie udało się zająć dobre miejsca na przedzie tłumu. Jeden ze strażników dostrzegł małą Estrellę i zaproponował, że zabierze ją, aby papież pobłogosławił dziecko. Kiedy mężczyzna podał dziewczynkę Franciszkowi, papież pochylił się w jej kierunku, aby ją pocałować. Wtedy dziewczynka… zabrała z jego głowy piuskę.

Trzyletnia Estrella Westrick niespodziewanie porwała z jego głowy małą czapkę. Tym samym dziewczynka wywołała salwę śmiechu wśród zgromadzonego tłumu i samego papieża Franciszka.

Ojciec chrzestny dziewczynki, Mountain Butorac, który filmował całe zajście, stwierdził, że nigdy wcześniej nie widział podobnej sytuacji, a od 12 lat organizuje katolickie pielgrzymki i wycieczki w Rzymie. Przyznał też, że dziewczynka "miała oko" na czapkę papieża od pierwszego momentu, gdy tylko ją zobaczyła.

Bardzo ciekawiła ją ta czapeczka - przyznał na Twitterze. Od początku była nią żywo zainteresowana, chciała przytulić papieża i zobaczyć go z bliska. Dzięki niej, mieliśmy naprawdę zabawny dzień.

Zobaczcie wideo:

Zobacz także: #dziejesienazywo: Grzegorz Kramer: To, że papież "wkurza" ludzi, to bardzo dobrze
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(85)
Xx
7 lat temu
Papież Franciszek jest świetny ❤
Gość
7 lat temu
Majdanowi mogłaby ściągnąć tego szopa z glowy:)
aga
7 lat temu
ha ha ha to jest właśnie cudowne w dzieciach!
ala
7 lat temu
Franciszek najlepszym papieżem jaki do tej pory był!
gość
7 lat temu
cudna :)
Najnowsze komentarze (85)
gość
7 lat temu
Majdanowi mogłaby ściągnąć tego szopa z glowy:)
gość
7 lat temu
Heh skoro watykański odpowiednik BOR jest tak dramatycznie niekompetentny, że kolejne dziecko jest w stanie naruszyć nietykalność najważniejszej osoby na planecie należy tylko stać w przerażeniu i czekać na powód do realnego frontu wojny religijnej. Co ten człowiek robi to jest dramat i populizm, to jest bardzo, bardzo złe i szkodliwe.
gość
7 lat temu
lubię franka, ale to jest zwykla pijarowa ustawka, ale ludzie się cięszą jak g***i "ojeju, papież, że śmieje, a mógł zabić" lol
gość
7 lat temu
to nie jest CZAPKA!!!!
gość
7 lat temu
beznadziejna ustawka nie swiadczaca o niczym,pedofile w sutannach nadal czuja sie w kosciele bezpieczni,ich sprawy nie wychodza na swiatlo dzienne pomimo zapewnien tego populisty,papoez najubozszych jezdzi golfem pod publiczke i stoi na czele jednego z najbogatszych i najbardziej skompromitowanych bankow swiata!!! mowi populistyczne gadki ktore g***i lud kupuje a nie zmienia nic-np.pedofil wesolowski zostal bezpiecznie schowany w watykanie bez sady i jakiejkolwiek kary...
gość
7 lat temu
nie posrajta sie!
gość
7 lat temu
Rozpieszczony bachor
Gość
7 lat temu
To nie jest czapka!
Gość
7 lat temu
Na przedzie?????!!!!!! Znów analfabetyzm gimbazy....
gość
7 lat temu
We wprowadzeniu do artykuły napisaliście czapkę, porażka.
Gość
7 lat temu
Miałam kolejny koszmarny dzień w pracy ale to nagranie rozczulilo mnie do łez i wszystkie nerwy mi przeszły
gość
7 lat temu
Ta dziewczynka obraziła moje uczucia religijne. Czy ktoś może dać mi jej adres, co bym mógł wytoczyć jej proces i pozwać ją o 5000000$
gość
7 lat temu
o jojoj wielka mi rzecz
Gość
7 lat temu
Widac ze wyrośnie na zadufanego w sobie pustaka
...
Następna strona