Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radny PiS wywoził żonę do lasu i zrzucał ze skarpy! "BIŁ, KOPAŁ MNIE, DUSIŁ"

889
Podziel się:

Rafał Piasecki pierwszy raz uderzył ją, gdy była w ciąży. "Poszłam do pokoju córek. Wyciągnął mnie stamtąd. Ten koszmar trwał do szóstej rano".

Radny PiS wywoził żonę do lasu i zrzucał ze skarpy! "BIŁ, KOPAŁ MNIE, DUSIŁ"

**_

_**

Na początku roku opisaliśmy szokującą sprawę radnego z Prawa i Sprawiedliwości, który przez lata psychiczne i fizyczne znęcał się nad żoną oraz dziećmi. Ekspress Bydgoski szczegółowo zrelacjonował agresywne zachowanie Rafała Piaseckiego, który "wyzywał żonę, bił ją i wyrzucał jej rzeczy przez okno". Dodatkowo polityk, który wyznaje jedynie "tradycyjne wychowanie", bił Karolinę Piasecką "w imię Boże, żeby zrozumiała, jak powinna funkcjonować prawdziwa chrześcijanka". Zobacz: Radny PiS znęcał się nad żoną i dziećmi?! "Biję cię w imię Boże"

Sprawa katowanej żony radnego partii rządzącej okazuje się jeszcze bardziej bulwersująca. Karolina Piasecka razem z prawnikiem pojawiła się w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiedziała o tym, jak była kopana, bita w ciąży i zastraszana. Polityk Prawa i Sprawiedliwości bił ją po twarzy szmatą, gdy odmówiła przyjścia do łóżka w samym zegarku, który jej kupił...

Kazał mi się wynosić z domu, poszłam do pokoju córek. Wyciągnął mnie stamtąd, dusił, podnosił. Byłam roztrzęsiona. Ten koszmar trwał do szóstej rano - zrelacjonowała ofiara posła, a także przyznała, że pierwszy raz uderzył ja, gdy była w ciąży:

Chciałam wejść do toalety. Wszedł przede mną, zamknął drzwi. Prosiłam go, że muszę wejść. Nie chciał mnie wpuścić, a potem zdenerwowany popchnął mnie i się przewróciłam. Pół roku później zauważyłam SMS-y męża z niepodpisaną osobą na tematy intymne. Mąż zdenerwował się, że zajrzałam do jego komórki. Bił, kopał mnie. Opowiedziałam o tym siostrze. Chciałam, żeby rodzina była pełna, myślałam o studiach i chciałam naprawić tę relację - powiedziała. Codziennie słyszałam słowa: "Wynoś się z tego domu".

Żona Rafała Piaseckiego przyznała także, że ten nie liczył się z jej fizycznym bólem po porodzie. Na tym nie koniec "tortur", jakie przez lata małżeństwa znosiła Karolina Piasecka. W studiu prawnik maltretowanej żony ujawnił, że poseł wywoził ją do lasu i zrzucał ze skarpy:

Pani Karolina zapomniała też powiedzieć o wyrzucaniu z domu zimą w samej koszuli nocnej, przebijaniu opon, wyzwiskach. Nagrania są faktycznie straszne.

_

_

Zobacz także: Poseł PiS po wyjściu z sądu: "Nie mam sobie nic do zarzucenia i to będzie potwierdzone"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(889)
Gość
7 lat temu
I co dalej chodzi po ulicach? Powinien już patrzeć zza krat
gość
7 lat temu
byłam z takim radykalnym katolem, bicie, przemoc fizyczna i psychiczna, odmawianie jedzenia i leków , zmuszanie do wielogodzinnych modlitw. Ludzie wiara w Boga nie polega na przemocy NIGDY !
Angela
7 lat temu
to psychopata
gość
7 lat temu
Urwać jaja takiemu typowi
Gość
7 lat temu
Nakopalabym mu do d**y gdybym go spotkała. Mam nadzieje ze Ren człowiek bedzie skończony do końca zycia. Nie ma wybaczenia dla takich prostakow
Najnowsze komentarze (889)
tylko NOKIA c...
9 miesięcy temu
smartfonem o beton!
gość
6 lat temu
Kolejna pisowska s****a
Gość
7 lat temu
Każdy ma jakieś hobby
gość
7 lat temu
sprawdzic z ta ubikacja w domach i duzych mieszkaniach sa dwie osobno
Iron
7 lat temu
Śmieć i s*******n, mógłby robić co najwyżej za cwela !
gość
7 lat temu
kobieto coś ty w nim widziała jak mogłaś z takim bydlakiem wytrzymać tyle lat
Gość
7 lat temu
No pytam się dlaczego tak długo z nim była chyba lubiaka być ponizana kto przy zdrowych zmyslach pozwalalł by na takie tortury jakie mówi....
gość
7 lat temu
ty b**u, i w***********a z domu, wiec miej k***a honor i ja zostaw, a nie zaczepiasz i przesladujesz ddalej; nic ci to nie da, mam nadzieje, ze ktos cie pozna i sie odwazy za nia...ty aspołeczny gnojku
gość
7 lat temu
Spotykałam się kiedyś z religijnym chłopakiem. Już na pierwszym spotkaniu, powiedział bym przestała się malować (a pomalowane miałam tylko rzęsy!) i przestać nosić spodnie - tylko spódnice. Koszmar!
Gość
7 lat temu
Takiej gnidzie mordę mocno obić, gruby człowiek z kompleksem
McMurphy
7 lat temu
Chory p***c. Do p*****a z nim.
Leoś
7 lat temu
Zachowuje się jak przeciętny muzułmanin
Gość
7 lat temu
Z bólem poporodowym się nie liczyl, ale podziękowanie za opiekę nad żona w szpitalu wisi. Hipokryta.Taka ładna kobieta z takim burakiem, tyle lat zmarnowala
Gość
7 lat temu
Odbierze swoje w swoim czasie! Aż się zdziwi
...
Następna strona