Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Kamili Skolimowskiej atakuje Włodarczyk: "Uchodzi za wzór, TROCHĘ NA WYROST. Smutne, że wielki mistrz ROBI WE WŁASNE GNIAZDO!"

139
Podziel się

Robertowi Skolimowskiemu nie podoba się wywyższanie lekkoatletki. Jego zdaniem, Anita wyolbrzymia problemy, a jej trener każe innym lekkoatletom "wypieprzać" z treningu…

Ojciec Kamili Skolimowskiej atakuje Włodarczyk: "Uchodzi za wzór, TROCHĘ NA WYROST. Smutne, że wielki mistrz ROBI WE WŁASNE GNIAZDO!"
bErFjUZh

Anita Włodarczyk od dawna uchodzi za wybitną i wyjątkowo skromną sportsmenkę, która przez swoich fanów została obwołana "królową rzutu młotem". Jednak jak pokazały ostatnie dni, a zwłaszcza zgrupowanie polskich lekkoatletów w USA, Anita ma problem w codziennych kontaktach z kolegami z reprezentacji. Lekkoatletka jest jedną z bohaterek afery, która wybuchła wokół polskiej kadry w ostatnich dniach. Po tym, jak okazało się, że Polacy zostali wyrzuceni z ośrodka treningowego za spożywanie alkoholu, młociarka wyraźnie odcięła się od skandalu w specjalnym oświadczeniu. To wywołało prawdziwą burzę komentarzy u jej kolegów z kadry. Konflikt Włodarczyk i trenera Kaliszewskiego z resztą polskich lekkoatletów stał się jeszcze bardziej widoczny.

Do skandali doszło w kalifornijskim ośrodku sportowym Chula Vista Elite Athlete Training Center. Polscy sportowcy mogli tam trenować na świeżym powietrzu i przy użyciu najlepszego sprzętu. Doszło jednak do incydentu, gdy siedmioro lekkoatletów i ich trenerów zostało karnie przeniesionych do pobliskiego hotelu za łamanie zakazu spożywania alkoholu na terenie ośrodka. Szybko okazało się, że nie tylko polscy lekkoatleci mieli problem z piciem procentowych trunków - według młociarki Joanny Fiodorow, Włodarczyk doniosła też na reprezentację Kataru, której równoczesnym trenerem jest Krzysztof Kaliszewski. W wyniku afery, najlepsza polska młociarka nie poleci na obóz treningowy w Katarze, na którym bardzo jej zależało.

bErFjUZj

Ponadto na jaw wyszło, że Anita Włodarczyk unika kontaktów z kolegami z reprezentacji i trenuje w odosobnieniu z Krzysztofem Kaliszewskim, który wciąż nie ma podpisanego kontraktu z polskim związkiem. PZLA zaś oskarża szkoleniowca o wspieranie rywali biało-czerwonych z Bliskiego Wschodu i już zadecydował, że nie pozwoli Włodarczyk na uczestnictwo w obozie treningowym w Katarze. Konflikt staje się coraz gorętszy, a jeszcze bardziej podsycił go Robert Skolimowski, ojciec utytułowanej poprzedniczki Anity, tragiczne zmarłej w 2009 roku Kamili. Jego zdaniem, młociarka wywyższa się i nie patrzy na potrzeby innych kolegów z kadry.

Wszystko zaczęło się dwa lata temu w Cetniewie. Pewnego razu Wojciech Nowicki i trenerka Malwina Wojtulewicz-Sobierajska kończyli zajęcia, zostały im dwa rzuty, gdy do koła przyszli Anita Włodarczyk i Krzysztof Kaliszewski - relacjonuje w rozmowie z serwisem Sport.pl. Trener kazał im wypieprzać, wstawił do koła krzesło, nie dał już nic zrobić. Kaliszewski i Nowicki stanęli naprzeciwko siebie i się wyzywali. Wiem to od dyrekcji ośrodka. Od tego momentu Anita zaczęła sobie uzurpować prawo do wyłącznego korzystania z rzutni, dyrektor COS-u w Cetniewie dostał taką prośbę.

Robert Skolimowski, który co roku organizuje memoriał zmarłej w 2009 roku córki, wielokrotnie współpracował z Włodarczyk przy okazji kolejnych edycji imprezy. Jak sam wspomina, po wydarzeniach z Cetniewa ich kontakt był jednak mocno ograniczony, aż wreszcie przestali ze sobą rozmawiać.

Zawodnicy z grupy uważają, że Anita nagadała na nich dyrekcji ośrodka. Sama nie pije, nie rozrabia i to bardzo dobrze, ale dlaczego twierdzi, że inni to robią, dlaczego wyolbrzymia? - tłumaczy Skolimowski. Smutne, że wielki mistrz robi we własne gniazdo. Anita jest bardzo dobrze postrzegana, uchodzi za wzór. Może trochę na wyrost.

bErFjUZp
bErFjUZq
bErFjUZr
Zobacz także: Włodarczyk wystąpiła w "Ostrym cięciu". "Często sama czeszę się na wyjścia!"
Zobacz także: Zobacz też:
bErFjUZK
KOMENTARZE
(139)
gość
4 lata temu
dlaczego w polsce ktoś kto ma jakieś zasady moralne jest atakowany za trzymanie się ich? tutaj niestety liczy się tylko kolesiostwo i kto z kim chleje/ćpa. smutne co z tym krajem się dzieje :/
gość
4 lata temu
Skoro nie brała udziału to się odcięła, proste
gość
4 lata temu
mnie też w szkole wyzywano od skarżypytów, kiedy mówiłem, że jakiś uczeń pije, ćpa, pali albo bije innych. nie rozumiem takiej mentalności :/
bErFjUZL
Gość
4 lata temu
Czyli jest przyzwolenie na zmowę milczenia
gość
4 lata temu
Bagno bagienko jak we wszystkich organizacjach.
Najnowsze komentarze (139)
gość
4 lata temu
Co do za pieprzenie, że fani ją obwołali królową rzutu młota, jak to jest stwierdzenie faktu? Ona własne rekordy światowe bije. Ale przecież lepiej wstawić się za najwyraźniej lubiącym wypić Skolimowskim. Powtarza plotki, a twierdzi, że to Aneta rozdmuchuje sytuację? Halo, nie tędy droga! Ile razy ona wspominała Kamilę i dedykowała jej złote medale? Cham i p*****k.
gość
4 lata temu
No dobrze, nie robi się do własnego gniazda, więc idąc tym tropem nie powinno być w ogóle tematu. Jedni mogą donosić, inni nie tak?
Gość2
4 lata temu
Regulamin ośrodka! Czytaj ze zrozumieniem! Mam wrażenie, że wypowiadają się tylko osoby które ze sportem nie mają absolutnie nic wspólnego. Czy ktoś z Was brał kiedykolwiek udział w maratonie albo chociaż półmaratonie? Co dostaliście na mecie? Piwo? Tak! Piwo! Nie po to żeby Was upić i nie dla tego, że jest taka tradycja. Błagam pomyślcie zanim zaczniecie pisać głupoty bo naprawdę przykro się to czyta...
gość
4 lata temu
Ja też byłam najgorszym wrogiem , donosicielką, nudziarą i w ogóle doopą krańcowa w towarzystwie imprezowiczów bo byłam nie pijaca alkoholu, nie paląca papierosów.
gość
4 lata temu
Panie Skolimowski a możeby tak wiecej taktu i kultury.
gość
4 lata temu
Szkoda ze pan Skolimowski nie pochwalił się historią swojego syna pracownika ochrony jednej z ambasad w Warszawie, który siedzi w więzieniu za handel narkotykami.
gość
4 lata temu
Teraz Polska, hehe
WiKtA
4 lata temu
Chore. Alkohol jest dla ludzi. A sportowiec to musi być abstynentem?!? Piwa mu nie wolno wypić?! Odzywa się podwójna moralność. Ci co nigdy zakazów nie lamali. Słabe...
bErFjUZD
Gość
4 lata temu
Szczerze to nie rozumiem jak na zgrupowaniu można pic alkohol. Tez bym się odcięła od takiej "sławy".
Gość
4 lata temu
Podkablowała ich, a dobrze pamiętam jak sama wódę łoiła
Gość
4 lata temu
Wyszło jaka Pani Anita jest naprawdę:/
gość
4 lata temu
Nie kumam. Przestrzegała zasad, a panowie którzy olali zasady, ukarali ją bo "brudzi własne gniazdo". Co to za porąbany sposób myślenia
gość
4 lata temu
W katolickiej Polsce było i jest przyzwolenie na zmowę milczenia - nie wolno skarżyć na swoje środowisko.
gość
4 lata temu
Już ponad tydzień testuję oferte Mobile Vikings. We Wroclawiu nie mam problemu z zasięgiem i netem po LTE. Plusem jest fakt, że oferta NoLimit trwa 31 dni, a pakiety internetowe kumulują się. Z mmsów niby mało się korzysta ale brakowało mi ich w virgin mobile, w MV mam i się cieszę. Co więcej zdarza się że chcemy wysłac jaką niestandardową emotkę, której nie można wysłaś zwykłym SMSem, wiec w virgin mobile takich wiadomości nie mogłam wysłać. Jedynie aplikacja mobilna od Mobile Vikings jest mało rozbudowana, nie ma nawet historii połączeń, ale rodzaj pakietu i jego wazność są. BTW polecam przenieść swój numer przy użyciu mojego kodu polecającego: ZcDIOtdC. Jest to podwójna korzyść - dla mnie jako polecającego i dla osoby, która użyje kodu, gdyż oboje dostaniemy kupony po 19zł do wykorzystania na następne doładowania. Pozdrawiam Magdalena
...
Następna strona
bErFjVaf