Wtorek 18.04.2017 18:00

Adwokat radnego PiS tłumaczy, dlaczego polityk ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ: "To było WOŁANIE CZŁOWIEKA O MIŁOŚĆ"!

Rafał Piasecki PiS radny Prawa i Sprawiedliwości bił żonę Rafał Piasecki bił żonę Rafał Piasecki znęcał się nad żoną Dorota Wróblewska

Adwokat radnego PiS tłumaczy, dlaczego polityk ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ: "To było WOŁANIE CZŁOWIEKA O MIŁOŚĆ"!

Bydgoski radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki, stał się niechlubnym "bohaterem" ostatnich świąt wielkanocnych, gdy jego żona ujawniła w Internecie jedno z kilkunastu nagrań dokumentujących ich pozycie małżeńskie. Już dużo wcześniej wyszło na jaw, że polityk "w imię Boże" znęcał się nad żonę i dwójką dzieci, ale to, co ujawniła Karolina Piasecka, przeszło najgorsze oczekiwania.

Piasecki, który wcześniej oskarżał o demoralizację Roberta Biedronia, sam znalazł sposób na "katolicką" i "niedemoralizującą" przemoc domową. Żona słyszała od niego, że jest "debilem", "męczącym frajerem" i "chujem je*anym". To tylko kilka z barwnych epitetów, którymi kochający Piasecki obdarzał swoją żonę. Oprócz tego groził ją, że ją zabije, ciągle oskarżał o zaniedbywanie obowiązków domowych i bycie "niewdzięczną". Pewnego razu spuścił powietrze z opon, a kiedy kobieta nie mogła zawieźć dzieci do szkoły, cieszył się, że teraz będzie mogła... błagać go o pozwolenie.

Ostrzegamy: czytanie o tym, jak "w imię Boże" zachowywał się Rafał Piasecki, jest naprawdę szokujące.

Radny PiS terroryzuje żonę: "Ciszej mów, TY PEDALE. Nie płacz ku*wa, BO CIĘ ZAJE*IĘ! Cały tydzień nic nie robisz leniu śmierdzący!"

Tak radny PiS-u "w imię Boże" tresował żonę: "ZAWSZE BĘDZIESZ MIAŁA OCHOTĘ. Ty chu*u je*any jesteś tępym i męczącym frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony"

Sprawa Rafała Piaseckiego jakoś nie obchodzi posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz lokalnych działaczy związanych z formacją. Zdystansowany jest zwłaszcza Łukasz Schreiber, poseł z Bydgoszczy, który współpracował z damskim bokserem. W rozmowie z Gazetą Wyborczą serdeczny przyjaciel Piaseckiego stwierdził jedynie, że nie chce komentować sprawy, bo to sąd i prokuratura zdecydują o winie i karze dla polityka.

Zwracam uwagę, że toczą się odpowiednie postępowania w sądzie i prokuraturze, czyli we właściwych miejscach, które powinny rozstrzygać o winie oraz karze. Wykorzystywanie tego tematu do walki politycznej uważam za cynizm i hipokryzję - komentuje.

Jeszcze bardziej zachowawczy jest Piotr Bartecki, adwokat Piaseckiego, do którego zwróciła się Wyborcza z prośbą o komentarz. Sam działacz bowiem zagadkowo milczy, nie udzielając się na Facebooku tak intensywnie jak dotychczas.

Prawnik stwierdził, że nagrania ujawnione przez maltretowaną żonę... nie są drastyczne i to właściwie normalne, że ujrzały światło dzienne. Są przecież dowodem na małżeńską kłótnię, których w każdym związku nie brakuje. To, że Rafał Piasecki nazywa żonę "szmatą" i "debilem" to tak naprawdę... wołanie o miłość:

Nagrania są drastyczne pod względem językowym, ale nie w sensie samego przekazu. To było wołanie człowieka o miłość - wyjaśnia Bartecki. Żona mojego klienta dysponuje czterema nagraniami z ostatnich czterech lat. To jedna kłótnia rocznie, co zdarza się w każdym związku. Nie można za to przeprowadzać linczu.

Gratulujemy. I aż boimy się pomyśleć, co jeszcze według Piotra Barteckiego jest "wołaniem o miłość".

Ciekawe, jak czuje się jego młoda żona, kiedy to czyta.

Poseł PiS po wyjściu z sądu: "Nie mam sobie nic do zarzucenia i to będzie potwierdzone"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (980)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 980
Odpowiedz
1612 285
zgłoś
gość 18.04.2017 18:01
Ja bym go chciała przytulić. Krzesłem. W twarz...
Odpowiedz
159 9
zgłoś
Gość 18.04.2017 18:01
Wiesniak!!!! Obrażam wieśniaków teraz bydlak!!!
Odpowiedz
966 146
zgłoś
Gość 18.04.2017 18:02
Żałosne argumenty...
Odpowiedz
63 7
zgłoś
gość 18.04.2017 18:02
a to qreff
Odpowiedz
1355 196
zgłoś
Gość 18.04.2017 18:02
Misiu przejdziesz na więzienna dietę ! Naucza Cię tez manier, gdy będziesz robił za dziewczynkę !
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 980