Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak radny PiS "wołał o miłość": "Zawsze będziesz miała ochotę! Masz brać tabletki na libido!"

437
Podziel się:

"I jak nie będę ku*wa widział dużego, wielkiego ku*wa twojego kalendarzyka i sama nie będziesz mi mówiła o dniach płodnych lub nie, to wypie*dalaj" - groził zrozpaczonej żonie.

Tak radny PiS "wołał o miłość": "Zawsze będziesz miała ochotę! Masz brać tabletki na libido!"

Choć w Polsce statystyki dotyczące skali przemocy w rodzinie są zatrważające, bardziej przeraża fakt, że większość przypadków i tak nigdy nie jest zgłaszana policji - więc tym samem nie liczy się do i tak niechlubnych statystyk. Niestety zbyt wiele osób - zarówno katów, jak i ofiar - uważa przemoc fizyczną, psychiczną czy ekonomiczną za coś normalnego. Co gorsza są też tacy, którzy wmówili sobie, że w ten sposób spełnia się wymogi postawione przez religię.

W taką wymówkę uwierzył bydgoski radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki, którego historia została ujawniona nagle i przerwała zmowę milczenia. A od momentu, gdy jego żona, Karolina, publicznie przemówiła i opublikowała nagrania przemocy domowej, komentarze w sieci nie cichną. Zamilkł za to sam Piasecki, który początkowo był bardzo wygadany i tłumaczył, że wyzywanie żony, bicie jej i grożenie śmiercią oraz psychicznymi torturami były konieczne i spełniały istotną rolę pedagogiczną. "W imię Boże".

Na szczęście Piasecki znalazł sobie prawnika, który dobrze czuje jego sprawę oraz mentalność, gdyż broni klienta z podobną obłudą, jaką ten usprawiedliwiał jej bicie i duszenie. Otóż oficjalnie nazywanie małżonki "chu*em je*anym", "debilem skończonym", "pedałem", "tępym i męczącym chu*em i frajerem", to tak naprawdę... "wołanie człowieka o miłość"!

A jak Piacecki wołał jeszcze o miłość? I o jaką miłość wołał? O tym mówiąc kolejne fragmenty nagranych przez nią kłótni. Jednym z wątków konfliktu jest to, że kobieta miała rozkład dnia, zgodnie z którym do godziny 21.00 miała położyć obie córki spać i od tej pory przez dokładnie godzinę być "dostępna" dla męża. Żądał też, żeby "zawsze miała ochotę":

Zawsze będziesz miała ochotę, jak ja coś będę chciał - powiedział i od razu zapowiedział, że... ją zdradzi. Po trzecie, już kurwa nie będziesz musiała nic robić, bo będę z inną jeździł. Taką, która będzie miała ochotę zawsze i na wszystko. I nawet będzie miała inicjatywę.

Piasecki chciał nie tylko kontrolować dokładny dobowy grafik żony, a nawet scenariusz rozmawiania z nim przez telefon, ale także jej cykl miesięczny. Oczywiście jako "dobry katolik" kierował się jedynie kalendarzykiem, ale i tak kazał łykać żonie tabletki... na libido. Dzięki temu miała być dla niego "dostępna" na każde zawołanie.

Masz brać tabletki na libido! Zrozumiałaś? - rozkazał. I jak nie będę kurwa widział dużego, wielkiego kurwa twojego kalendarzyka i sama nie będziesz mi mówiła o dniach płodnych lub nie, to wypierdalaj, nie masz czego szukać w tym domu!

Wydaje nam się, że dla żony krewkiego radnego nie byłoby nic lepszego od spełnienia tej groźby. Pamiętajcie, że to ten sam człowiek, który publicznie obrażał Biedronia, żeby chronić córki przed "demoralizacją".

Zobacz także: Tragedia w Pile. Zmarła dwulatka pobita przez ojczyma
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(437)
Gość
7 lat temu
Teraz to pan zobaczy kalendarzyk. Bedzie sobie cieriwie odliczal dni do konca wyroku
Gość
7 lat temu
J****y tyran!!!
gość
7 lat temu
kobiety szanujcie się...
Gość
7 lat temu
Co za b****k. A w niedzielę w kościółku.
gość
7 lat temu
zycze wszystkiego najlepszego tej kobiecie, mam nadzieje ze otrzyma wsparcie nie tylko teraz, gdy jest o tym glosno, ale i pozniej
Najnowsze komentarze (437)
gość
6 lat temu
"Uroczy mężczyzna" ,takiego socjopatę powinno się odizolować od społeczeństwa
Gość
6 lat temu
P*****l
Y
6 lat temu
skad sie biora takie potwory? bo czlowiekiem nie mozna go nazwac. nie wyglada na takiego, ale charakter p******y. brawo za odejscie
gość
6 lat temu
brawo za odwagę. ten tłusły i chamski p*****k powinien siedzieć.
gość
7 lat temu
Mam nadzieje, ze na liscie stawianych mu zarzutow figuruje gwalt. I to wielokrotny. A przy tej okazji dobrze by bylo wprowadzic wyrok kastracji dla wszystkich gwalcicieli.
Gość
7 lat temu
Napisz komentarz
gość
7 lat temu
Pisowskie ścierwo
gość
7 lat temu
Powinien trafić do więzienia i tam być zawsze gotowy żeby chcieć
gość
7 lat temu
Przecież to takie normalne mąż jest panem i basta O Tadeusz to wyjaśni . Wyślij tą kobietę na pielgrzymkę to zrozumie.
nn
7 lat temu
PISOWSKI p***l !!!
anty pis
7 lat temu
Sekspotwór. Tacy ludzie nami rządzą, pisowscy celebryci...... Szok.
gość
7 lat temu
Piasecki wydaje się bardzo zakompleksionym facetem, który wymaga ewidentnie leczenia psychiatrycznego. Znęcał się nad słabszą kobietą, bo sam czuł się słaby na arenie politycznej i nie tylko, upokarzając żonę dowartościowywał się i odreagowywał kompleksy.
gość
7 lat temu
Z takim oblechem to tabletki nie pomoga. Jakby zrzucil to wstretne sadlo i przeszczepil sobie twarz przystojniaka to by siadala na nim bez przerwy. Koles o****h z Ciebie i tyle
gość
7 lat temu
Zero z kompleksami, p*****l, damski bokser. Chętnie bym mu napluła w gębę i kopnęła w wydmuszki !
...
Następna strona