Środa 26.04.2017 17:45

Ania i Robert Lewandowscy wpłacili 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH na leczenie ciężko chorego dziecka!

Anna Lewandowska Robert Lewandowski Antoś Rudzki

Ania i Robert Lewandowscy wpłacili 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH na leczenie ciężko chorego dziecka!

Anna Lewandowska chętnie angażuje się w akcje charytatywne, apelując na swoich profilach społecznościowych o pomoc dla ciężko chorych osób. Sportsmenka sfinansowała między innymi wyposażenie kuchni w Domu Samotnej Matki w Gdańsku i oddała ośrodkowi pieniądze zarobione na warsztatach. W lutym zbierała także pieniądze na operację serca dla małego Gabrysia. Na licytację oddała wtedy miejsce na swoim obozie treningowym, co spotkało się z lawiną hejtu ze strony internautów. Fani zarzucali jej "fałszywą pomoc", bowiem ich zdaniem zarabia tak dobrze, że mogłaby w całości pokryć koszty leczenia chłopca.

Przypomnijmy: Lewandowska zbiera pieniądze na operację chorego chłopca. "Jeszcze ci nie wstyd WOŁAĆ KASY OD ZWYKŁYCH LUDZI?"

Tym razem Ania i Robert postanowili "po cichu" wesprzeć akcję charytatywną, która miała na celu pomoc małemu Antosiowi Rudzkiemu, u którego lekarze wykryli siatkówczaka obuocznego - złośliwy nowotwór mogący doprowadzić do utraty wzroku. Chłopiec potrzebuje kosztownej operacji, która musi zostać przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych. Rodzice Antosia sprzedali co mogli, poprosili o pomoc rodzinę i znajomych, wzięli kredyt pod zastaw domu oraz działki. Tym sposobem zebrali 800 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze pół miliona. Kilka dni temu piłkarz i jego żona dokonali wpłat po 50 tysięcy złotych podpisując się "Ania i Robert Lewandowscy".

Poza Lewandowskimi wsparcia choremu dziecku udzieliło wiele innych gwiazd, między innymi: Artur Boruc, Hanna Lis, Urszula Radwańska, Maciej Orłoś, Cezary Żak, czy Kazimierz Marcinkiewicz. Co ciekawe, po wpłacie 100 tysięcy przez Lewandowskich, organizatorzy zastrzegli nazwiska pary i wpłaty są anonimowe.

Po wpłacie od Lewandowskich na koncie Antosia w serwisie zrzutka.pl są 262 tysiące złotych.

se.pl

Anna Lewandowska ukrywa się przed paparazzi

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (390)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 361-390 z 390
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.04.2017 13:21
I dobrze bo dobro powraca
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.04.2017 13:22
gość358:
gość: Piękny gest. Tyle, że dla nich 100.000 zł to zaledwie ok. 25.000 euro, czyli tyle, ile Lewandowski zarabia w mniej niż dzień. Tak więc jeśli Pani Kowalska, zarabiająca 2000 miesięcznie wpłaci 200 zł - to będzie 10 % jej pensji, a Lewandowskiego - ile procent?...
Czlowieku, oni nie beda zarabiac tyle cale zycie. A tez maja swoich bliskich wiec pewnie jest kogo wspierac i pomagac. Oboje sa przed 30stka a wpacili po 50 tys. Znasz duzo 30latkow ktorzy maja taka sume chociaz na koncie? Bo ja nie. Wiec wszystkim ktorzy mowia, ze Anka tylko sie lansuje - zarobcie najpierw tyle i oddajcie potrzebujacym. Ta kasa im z nieba nie spadla. A my zamiast sie cieszyc, ze naszym sie powodzi i jeszcze pomagaja biednym, polskim dzieciom krytykujemy? Co za narod:(
Dobrze że wspomogli a nie wypisujesz tu ze tak mało
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2017 13:39
Gość:
Olala: To ze maja tyle pieniedzy to nie znaczy ze maja wszystkim wszystko finansowac.. moga wspomoc i to robia. Ale ludzie zawsze sie czepia.
Oczywiste ze moga calosc sfinansowac ale chorych dzieci ktore potrzebuja pomocy jest bardzo duzo i wszytkim nie pomogą.
To niech tym chorym dzieciom pomagają ich bliscy.
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 27.04.2017 13:48
kupili bentleya za ponad 1 mln zł, a dali po 50 tys na leczenie? chyba, żeby ludzie nie czepiali się, że nie dają nic, niestety, ale filantropem ani jedno ani drugie nie zostanie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2017 13:56
Brawo!!!!!! Podarowali komuś szanse na normalne życie, na zdrowie. Nie hejtować tylko brać przykład!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 361-390 z 390