Ślub Rubika - ochroniarze SZUKALI PAPARAZZI W KONFESJONAŁACH!

582
Podziel się

Rubik sprzedał zdjęcia ze ślubu. Jego ochrona ostro walczyła z konkurencyjnymi fotografami.

Ślub Rubika - ochroniarze SZUKALI PAPARAZZI W KONFESJONAŁACH!

Pisaliśmy już o tym, że nie tylko media, ale i goście weselni zostali podpuszczeni jeśli chodzi o miejsce ceremonii Rubika i Agatki. Ucieczka przed paparazzi po Wrocławiu zakończyła się ostatecznie w kościele pw. św. Jadwigi, oddalonym o 6 kilometrów od miejsca, które podano na zaproszeniach.

Wokół świątyni czekało już dwunastu ochroniarzy. Przed wpuszczeniem gości sprawdzali zaproszenia i dokładnie przestrząsnęli wnętrze kościoła w poszukiwaniu intruzów - pisze Fakt. Zaglądali nawet do konfesjonałów. Do świątyni wpuszczano tylko i wyłącznie osoby, które na nadgasrtku miały specjalną bransoletkę. Do kościoła nie mogły się dostać nawet miejscowe kobiety, które przyszły się pomodlić!

Ochroniarze toczyli na zewnątrz walkę z fotografami, którzy chciali zbliżyć się do budynku. Wyglądało to jak na linii frontu. Po ceremonii para młoda wyszła do jednego z trzech podstawionych przy różnych wyjściach samochodów. Jak się okazało, najbardziej udekorowane auto odjechało puste. Podczas wesela nowożeńcy unikali zbliżania się do okien równie ściśle strzeżonego pensjonatu Jana Pawła II.

Zadziwiające, jak można sobie na własne życzenie zepsuć jedną z najważniejszych uroczystości w życiu. Rubik i Agatka padli ofiarami swojej chciwości. By sprzedać fotki jak najdrożej nie mogli pokazać się konkurencji. Pomyślcie - w czasie własnego wesela musieli się pilnować, żeby ani razu nie podejść do okna! Im się naprawdę wydaje, że są jak Brad Pitt i Angelina Jolie.

Super Express twierdzi, że Rubik przehandlował prawa na wyłączność do zdjęć i stąd ta cała szopka. Tabloid jest wyraźnie oburzony, że to nie oni dostali te materiały:

Jego tandetne, świecące wdzianko mogli uwiecznić tylko ci, co za to zapłacili - pisze. Rubik wzgardził swoimi wielbicielami, bo za grube tysiące przehandlował prawo na wyłączność do relacji ze swojego ślubu. Na parasolach i na wozie nowożeńców widniały loga różnych firm - sponsorów. Pewnie w ten sposób Rubik miał te gażdżety za darmoszkę. Wygonieni z kościoła wierni patrzyli na ten cyrk z niedowierzaniem. - Przecież nie można zamknąć kościoła przed wiernymi, to nie jakaś knajpa - mówiły oburzone kobiety. Ale jak się ma pieniądze to wszystko można.

Podobno kiedy orszak ślubny zajechał pod pensjonat, w którym zaplanowano wesele, nawet czekającym tam fanom "Pana Piotra" puściły nerwy i zaczęli skandować: "Żenada! Żenada!"

Milutka uroczystość, prawda?

KOMENTARZE
(582)
gość
12 lat temu
stary dziad .... i tyle
gość
12 lat temu
robik górąą ,powodzenia młodej parze
gość
12 lat temu
Wy to jestescie jacys chorzy:/ gdyby nie był taki jak Brad Pitt to nie musiałby uciekac tak przed papprazzi... to wszystko!!
gość
12 lat temu
w doopach im sie poprzewracalo!! wielki pan rubik! haha machac batuta kazdy by potrafil a on z ta swoja paskudka jest odrazajacy i zalosny.. biedak mysli ze z niego wielka gwiazda swiatowego formatu ZENADA! ZENADA!
makro
12 lat temu
jednym słowem gówno mnie to obchodzi wszystko
Najnowsze komentarze (582)
gość
11 lat temu
kosciol brzydkisuknia i agata super , przynajmnieh to co widac...
gość
12 lat temu
To nie Super Exspress tylko Fakt ciolku
gość
12 lat temu
nie ma jak nagle stać się "sławnym" i bogatym... zaraz zaczyna odwalać niektórym... normalnie para królewska, hehehe...żenada.
gość
12 lat temu
Ależ ta P*****a miała brzydką sukienkę i fryzurę, a Rubik wyglądał jak ciota. Po co im ten cyrk ze ślubem i tak się rozwiodą!!!!!!!!!!!! ( jeszcze w tym roku)
gość
12 lat temu
bleeeeeeeeeeeeeeee
gość
12 lat temu
stary dziad
gość
12 lat temu
debile i tyle..
dream on
12 lat temu
a czy ktoś zaklaskał na ich ślubie? hah :-)
gość
12 lat temu
żenua
gość
12 lat temu
żal..........mi jej
Gość - Gośció...
12 lat temu
powiedzmy sobie szczerze. Rubik jest stary , o tak. Agata jest mloda. Nie jestem pewny/a czy tak pasuje. ale milosc o wiek nie pyta
CuteeB
12 lat temu
a ja go lubię ;) wszyscy się tak bulwersują tymi zdjęciami, Jezu, czy to komuś przeszkadza? Sprzedał komu chciał xD
gość
12 lat temu
bleee...ciekawe co on w tym Rubiku widzi...no ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kase:/
gość
12 lat temu
z gorem? ha ha i na cholere mu ci ochroniarze xDD i tak sa foty...
...
Następna strona