Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pałac Buckingham wydał specjalne oświadczenie: "Książę Filip ZNIKA Z ŻYCIA PUBLICZNEGO"

67
Podziel się

Wieść o nagłym spotkaniu członków brytyjskiego dworu zelektryzowała w czwartek rano światowe media. Pojawiły się plotki, że 95-letni książę nie żyje...

Pałac Buckingham wydał specjalne oświadczenie: "Książę Filip ZNIKA Z ŻYCIA PUBLICZNEGO"
bCzHdfed

W czwartek nad ranem media na całym świecie obiegły niepokojące informacje o 95-letnim księciu Filipie. The Sun zasugerował nawet, że mąż Królowej Elżbiety może nie żyć. Wszystko przez nagłe, nieplanowane spotkanie pracowników Pałacu Buckingham, których wezwano w nocy ze środy na czwartek.

Doniesienia te okazały się na szczęście przesadzone. Z oficjalnego komunikatu Pałacu Buckingham wynika jednak, że stan zdrowia księcia mógł znaleźć się w zagrożeniu.

bCzHdfef

Książę Filip od jesieni nie będzie już uczestniczyć w oficjalnych spotkaniach - czytamy w oświadczeniu. Książę Filip weźmie udział w już zaplanowanych uroczystościach, do jesieni, zarówno sam jak i w towarzystwie królowej. Po tym czasie jednak książę nie będzie przyjmował kolejnych zaproszeń w sprawie wizyt i uroczystości, jednak nadal może decydować się na uczestnictwo w niektórych publicznych wystąpieniach.

bCzHdfel
bCzHdfeG
KOMENTARZE
(67)
Gość
3 lata temu
Och, gdyby tak nasz ksiaże Jaroslaw zechcial zniknac z zycia publicznego.
Gość
3 lata temu
95 lat i co się dziwią, że facet chce w końcu odpocząć?
Gość
3 lata temu
Piękny wiek!
bCzHdfeH
gość
3 lata temu
No w końcu doczekal sie emerytury, teraz 1200 zł miesięcznie i można godnie żyć (jeżeli dożyje jesieni, bo jak nie to cała kasa przepadnie :( )
gość
3 lata temu
Zdrowia!
Najnowsze komentarze (67)
gość
3 lata temu
A gdzie przeprosiny z waszej zapchlonej strony?
Gość
3 lata temu
Wielka mi strata stary, chamski dziad !
gość
3 lata temu
Jakie 95? Skończcie sie podniecać tymi hybrydami i otwórzcie oczy, dzieki im macie teraz w POLSCE jak macie ! Nara i dzieki za minusy, Filip morderca zwierzat, dzieci . Jaszczur/ reptilian jak i cała rodzinka i inne bogate rzadzące ŚWIATEM rodziny miliarderow.
gość
3 lata temu
królowa jak zawsze pięknie ubrana, ale klasa...........
gość
3 lata temu
.."Polacy przyjeżdżają?Po co?Do zbierania malin?"-to słowa tego "uroczego dziadunia"!Podczas gdy to Anglia wespół z USA-wsadziła Polskę do stalinowskiego gułagu,jako wisienkę na torcie!M**D na Polsce-w Jałcie!A polskich lotników,którzy uratowali Anglię w Bitwie o Anglię-nawet nie zaproszono na defiladę zwycięstwa po wojnie!I jeszcze im kazano zwrócić za wylatane paliwo! I sukces rozszyfrowania Enigmy przez polskich matematyków-także Brytyjczycy zawłaszczyli dla siebie!Paskudne degeneraty,ofiary wielowiekowego rozmnażania wsobnego!Niech z****a ten..figurant,fałszywa dziadyga!Całe życie wozi się na garbie żony!
Gość
3 lata temu
Oj, gdyby na odejście z zycia publicznego zdecydował się książę Konstanty Radziwiłł...
gość
3 lata temu
żona królowa to mąż król...nie zasłużył chyba, więc został księciem:P
Gość
3 lata temu
I słusznie. Niech wybiera to co mu odpowiada. Zasłużony odpoczynek.
bCzHdfez
Gość
3 lata temu
Ona już jest taka stara niech abdykuje i ustopi miejsca Karolowi bo się biedny Willi nigdy nie doczeka
gość
3 lata temu
wygląda jak wampir co się dawno krwi nie napił
gość
3 lata temu
95 lat i tak dlugo zyje moze jest chry i chce odpoczac nie dziwota
gość
3 lata temu
w tym wieku nic dziwnego.
gość
3 lata temu
VON do piekła szatanie
gość
3 lata temu
no i usmiercili tego starego tetryka... podziwiam krolowa za wiele rzeczy... za jej prace, odddanie sprawie ktorej sluzy, dyscypline zyciowai i przede wszystkim za jej cieply stosunek do tego nieprzyjemnego meza
...
Następna strona
bCzHdffb