Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grupa przestępcza zdobywająca "dziewczyny do towarzystwa" ma związek ze sprawą Magdaleny Żuk? "Wszystko zaczęło się tutaj w Polsce"

473
Podziel się:

 "Jesteśmy skłonni potwierdzić tezę, że Magda wiedziała, w jakim celu jedzie, natomiast może nie do końca powiedziano jej prawdę o tym, co ją tam czeka" - twierdzi szef biura detektywistycznego Lampart Group.

Grupa przestępcza zdobywająca "dziewczyny do towarzystwa" ma związek ze sprawą Magdaleny Żuk? "Wszystko zaczęło się tutaj w Polsce"

Kolejne wiadomości związane ze śmiercią Magdaleny Żuk wydają się być coraz bardziej niepokojące. Podczas gdy w pierwotnej wersji "wykluczono udział osób trzecich", dość szybko okazało się, że i tej tezy nie można w stu procentach przekreślić. Kolejne teorie spiskowe snute przez węszących sensację internautów zaczęły drażnić rodzinę zmarłej:

Najnowsze doniesienia, którymi podzielił się w mediach dziennikarz Polsat News mogą być prawdziwym przełomem w sprawie.

W wyniku śledztwa biura detektywistycznego Lampart Group do Prokuratury Krajowej w Warszawie trafił raport, w którym detektywi wskazują osoby powiązane z... międzynarodową grupą przestępczą. Według tych informacji w proceder mogą być zamieszane aż 32 spółki.

W rozmowie z reporterem Polsat News szef biura powiedział, że w Egipcie doszło do zabójstwa Polki, a chodzić miało o biznes związany z dostarczaniem młodych kobiet do towarzystwa.

Według naszych ustaleń wszystko zaczęło się tutaj w Polsce. Jesteśmy skłonni potwierdzić tezę, że Magda wiedziała, w jakim celu jedzie. Została wystawiona jako osoba do towarzystwa, natomiast może nie do końca powiedziano jej prawdę o tym, co ją tam czeka - powiedział prezes Lampart Group w rozmowie z Bartoszem Kwiatkiem.

To spowodowało, że ona się chciała wycofać, spanikowała. Wykluczamy chorobę psychiczną czy nagłą depresję w tak głębokim stanie, żeby doprowadziła do samobójstwa. Zbyt wiele okoliczności wskazuje na to, że ona znalazła się w takim miejscu, gdzie to, co się wydarzyło przerosło ją. Potem to już tylko rzeczy niekontrolowane, przynajmniej przez nią. Ona tam była cały czas pod silną presją. Doszło, naszym zdaniem, do zabójstwa – dodał mężczyzna.

Przypomnijmy, że bardzo niepokojący w całej sprawie jest też wątek chłopaka Magdy, z którym początkowo miała lecieć do Egiptu. Prokuratura wyklucza jednak, żeby Markus W. miał coś wspólnego ze śmiercią dziewczyny:

Zobacz także: Chłopak Żuk: "Madzia nie zażywała żadnych narkotyków. Chcieliśmy w październiku wziąć ślub!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(473)
Gość
7 lat temu
Biedna dziewczyna
Gość
7 lat temu
Bardzo chciałabym,zeby sie ta sprawa Wyjaśniła ale wydaje mi sie,ze mnóstwo ludzi zrobi wszystko,zeby zatuszowac to... Smutne
Gość
7 lat temu
Za głupotę zapłaciła najwyższą cene
gość
7 lat temu
Ciekawe za co chcieli wziąć ślub na florydzie skoro na wycieczkę pożyczali ☝🏻 stek kłamstw panie markus
gość
7 lat temu
Uważajcie na to co pijecie w klubach, nikomu nie możecie ufać, to są grube pieniądze za takie filmy online, za oglądanie których jakieś zboki płaca kasę, tak samo gwałcą dzieci nawet mordują :(
Najnowsze komentarze (473)
Ant
4 miesiące temu
Jednego szona mniej
gość
6 lat temu
j****e araby usypiali ją żeby wykorzystać.
gość
7 lat temu
biedna biedna...ale zadna madra dziewczyna nie jedzie sama do Egiptu i tyle w temacie...
Gosc
7 lat temu
to zdjecie przy tej rurze jest odrazajace.Po prostu brzydkie.kawal cielska duzego.Brak oceny siebie.A w sumie biedna dziewczyna probujaca cos pokazac swiatu.Zle wybory zle towarzycho i zwykla dziewczyna.Taka sobie.
gość
7 lat temu
samotna kobieta czy z koleżanką nawet nie powinna jechać do kraju islamskiego, w ich kulturze są to bezpańskie kobiety szukające przygód
gość
7 lat temu
Magdalena Zuk
gość
7 lat temu
Nie omieszkaliscie wkleic zdjecia z rury, jakie to chamskie. Gdy Ola Kwasniewska pobierala lekcje to sie zachwycaliscie jakie to modne... Chamy prostackie z was.
gość
7 lat temu
jakie życie, taki zgon ( jak to śpiewał kiedyś Grzesiuk)
gość
7 lat temu
Najbardziej smutne jest to ,że dziewczyny tak nisko upadają moralnie dla kasy.Myślą ,że te brudne pieniądze dadzą im szczęście.Ułuda blichtru i luksusu ,która prędzej czy później kończy się tragedią.
gość
7 lat temu
co z nią robiono w 48 godzinach po przylocie? nie ma nic na ten temat. w środę przyleciała, a historia magdy w internecie nagrywana jest od piątku?
brakczasu
7 lat temu
czyli dziewczyna była ofiarą handlu ludźmi? czasami cena za naiwność jest zbyt duża
gość
7 lat temu
nie taka biedna ,biedni nie jezdza do k***iptu
gość
7 lat temu
lol ,aleś ty głupiutka:(
gość
7 lat temu
Ta sprawa z pewnością będzie zatuszowan..Już odnalazł się jakis prowincjonalny zakład gdzie przysięgają,że Magda leczyla sie tam psychiatrycznie,choć nikt o tym nie wiedział,taka byla tajemnicza!
...
Następna strona