Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ogórek na Dzień Matki UBLIŻA HOMOSEKSUALISTOM: "Posiadanie większej ilości dzieci JEST OBCIACHEM, ale modnie jest CHODZIĆ ZA RĘKĘ Z CHŁOPAKIEM!"

1429
Podziel się

"Należy szydzić, że rodzina jest passe..." - zamartwiała się Magda w swoim programie.

Ogórek na Dzień Matki UBLIŻA HOMOSEKSUALISTOM: "Posiadanie większej ilości dzieci JEST OBCIACHEM, ale modnie jest CHODZIĆ ZA RĘKĘ Z CHŁOPAKIEM!"
bDSrXlMB

Naprawdę trudno wyobrazić sobie, co dwa lata temu kierowało Sojuszem Lewicy Demokratycznej, który do wyścigu o fotel prezydencki wystawił Magdalenę Ogórek. Teraz politykom lewicy musi być chyba bardzo głupio, gdy oglądają niedoszłą panią prezydent w TVP Info. Magda dba zresztą o swój wizerunek także poza telewizją - ostatnio chciała pożegnać "z klasą" Zbigniewa Wodeckiego. Wyszło tak bardzo żenująco, że skarcił ją nawet Piotr Schramm, były chłopak Edzi Górniak.

Magda jakoś się tym nie przejęła i wróciła na antenę - od dłuższego czasu jest bowiem prowadzącą program W tyle wizji, który emitowany jest na antenie TVP Info. W piątek wieczorem, w dodatkowym odcinku programu, Magda i jej koleżanka, "matka czwórki dzieci" Dorota Łosiewicz zajęły się Dniem Matki.

bDSrXlMD

Wydanie programu otworzyła sonda uliczna, której uczestnicy wymieniali ideał "Matki Polki". Nie zabrakło pokpiwań z Anny Grodzkiej oraz, oczywiście, peanów na cześć Beaty Szydło, którą zachwycała się sama Ogórek.

Pani premier Beata Szydło zrobiła ogromny prezent tym mamom, bo program 500+ bardzo pomógł, tym mamom, które w swoim domowym stadku mają więcej niż jedno, niż dwoje dzieci czasem nawet więcej niż troje mówiła na antenie była ulubienica Leszka Millera.

Ni stąd ni z owąd do tematu o "matkach Polkach" Magda wciągnęła jednak... homoseksualistów. Postawiła ich w kontrze do rodzin wielodzietnych, które, jej zdaniem, wielu uważa za obciach. "Chodzenie z chłopakiem za rękę po ulicy" jest według Ogórek zbyt nachalnie promowane:

Ja bardzo podziwiam, bardzo gratuluję i szczególnie pozdrawiamy te mamy, które mają jednak więcej obowiązków - mówiła. Bardzo mnie boli, kiedy w tym całym takim paradygmacie poprawności politycznej bywa, że w przestrzeni, w takiej narracji pojawiają się głosy, że posiadanie większej ilości dzieci jest obciachem, bo modnie jest chodzić z chłopakiem za rękę po ulicy, w sensie chłopak z chłopakiem i należy szydzić, że rodzina jest passe...

bDSrXlMJ

Profesor Środa na przykład gustuje bardzo w takich docinaniach matkom... - wtrąciła się Łosiewicz.

Ja tam jeszcze naznaczam, bo jutro mnie "Gazeta Wyborcza" obsmaruje, że ja nie mam nic przeciwko temu, kto tam kogo kocha, natomiast nie życzę sobie, żeby rodzina, żeby ten model, do którego jesteśmy przywiązane bardzo, był hejtowany przez stronę, która jakby nie hołduje temu modelowi.

Nie lubimy ośmieszania matek.

Tak, zwłaszcza tych karmiących - zakończyła Magda.

bDSrXlMK
bDSrXlML
bDSrXlMM
Zobacz także: Magdalena Ogórek o nowym programie: "Tam się dzieją ludzkie dramaty"
Zobacz także: Zobacz też:
bDSrXlNe
KOMENTARZE
(1429)
gość
4 lata temu
ale powiedziała coś nieprawdziego?
Gość
4 lata temu
Powiedziała prawdę.
Gość
4 lata temu
I ona miała być lewicowym Prezydentem Polski?!?!?!
bDSrXlNf
gość
4 lata temu
Jej poglądy zmieniają się zależnie od aktualnej władzy. Zobaczymy jakie będzie miała, gdy się władza zmieni.
gość
4 lata temu
tu się z nią zgadzam
Najnowsze komentarze (1429)
ALEX
rok temu
Czytam te Wasze komentarze i naprawdę wstydzę się ,ze żyję w takim kraju.Żadnej tolerancji.Wszyscy jesteśmy równi. Ogorek to nawet nie wiem jak ja określić. Msciwe,wstrętne babsko.Tak właśnie sądzę, a przeżyłam juz trochę na tym świecie i mogę coś powiedzieć. Dajcie spokój ludziom ,którzy są inni.Nikomu nie robią krzywdy.A Wasze komentarze tylko podsycają złość. Agresja budzi agresję.
ALEX
rok temu
Na pewno większość młodych ludzi się wypowiada.Ja jestem osobą starszą i nie przeszkadza mi to ,ze ktoś ma inne orientacje seksualne. My Polacy jeszcze żyjemy w Ciemnogrodzie.Również mam dzieci już dorosłe i gdyby któreś z nich okazało by się gejem lub lesbijką całym sercem byłabym z nimi.Co do Ogorek to wg mnie najwredniejsza kobieta jaka znam. Oglądam programy wybiórczo ,które prowadzi i jej wypowiedzi to dno.Obraża wszystkich ,którzy mają inne zdanie niż ona.To jest ktoś obrzydliwy.Ze tez TV zatrudnia takie osoby.Sama nie jest kryształowa ,a w szczególności jej mąż, który zdefraudował potężna sumę uczelni.Może to wytłumaczy.
Janbor
rok temu
Przepraszam, wydawało mi się, że mnie skasowano. Nie miałem racji.
Janbor
rok temu
Dlaczego kasujecie prawdę. Dałem tylko w podtekście pytanie, czy lepiej promoać rodzinę, czy dewiację. Chyba nie twierdzicie, że homoseksualizm jest normalny. Ja jestem za pełnym szacunkiem dla homoseksualistów, ale niech mi się nie wmawia, że to norma, bo wtedy ja jako hetero byłbym nienormalny. Gdzie tu jest obraza?!
Janbor
rok temu
Przecież ta Magda mówiła całkowitą prawdę. Promowała rodzinę i przeciwstawieła się promocji dewiacji! Co w tym złego. Lepiel promować Biedronia?!
gość
4 lata temu
a Pudelek to jaki kapitał?
amon
4 lata temu
Jak ktoś ma pieniądze na utrzymanie większej liczby dzieci, to jego sprawa. Ale najczęściej te wielodzietne "stadka" wyciągają łapska po pieniądze z moich podatków "bo im się należy". Wolne żarty, nie mam zamiaru płacić alimentów na nieswoje dzieci. 100 razy wolę homosekualistów, którzy żadnych pieniędzy nie chcą.
Gej Polak
4 lata temu
Obraziła homoseksualistów?? Jak??? Sam jestem gejem - i nie wiem jak miałoby mnie to obrażać? Czy powiedziała że geje są g***i, brzydcy, wredni??? NIE. Powiedziała że staje się to modne. Ogórek opisała pewien trend. Oczywiście obecny tylko gdzieniegdzie, i tu możnaby jej co najwyżej zarzucić przekłamanie/niedopowiedzenie. Faktycznie to się robi modne w "warszafce" ale poza nią wciąż istnieje reszta kraju gdzie dwóch facetów pod rękę niekoniecznie wywołuje pozytywne emocje. Kilka lat temu sam się oburzałem na to kiedy ktoś mówił że g******o robi się "modne". Ale poznałem trochę świata, w tym tego wielkomiejskiego warszawskiego - i stwierdzam - w tym środowisku to stwierdzenie staje się prawdziwe. Bycie gejem stało się modne. Oczywiście nikt normalny nie będzie udawał geja dla fejmu, ale są pojedynczy chorzy atencjusze gotowi to robić. Natomiast zwrócę wam uwagę na co innego: spróbuj być gejem o prawicowych poglądach. To samo oświecone, tolerancyjne towarzystwo które biło ci brawo bo jestes gejem, ze wściekłością się od ciebie odetnie, serwując na dowidzenia stek niewybrednych,(o ironio, często homofobicznych obelg). "jesteś żałosny" "jesteś najgorszym typem geja" "masz zinternalizowaną homofobię" "jesteś obrzydliwy i pewnie walisz w samotności, faszysto" - takie słowa tolerancji można usłyszeć od tych ponoć liberalnych tolerancyjnych osób.
bDSrXlMX
Anaksymander
4 lata temu
Słusznie powiedziała Pani Magdalena Ogórek. Bardzo delikatnie, taktownie i z klasą. Dla mnie ludzie którzy tworzą homoseksualne małżeństwa, to agresywni zwyrodnialcy. Swoimi chorymi, obrzydliwymi, wyuzdanymi i wykolejonymi pomysłami terroryzują całe społeczeństwo
gość
4 lata temu
Pani Ogórek mówi prawdę. Modne są wynaturzenia, a normalne polskie rodziny pomimo 500 + wciąż nie mają łatwo
obserwator
4 lata temu
Pani Ogórek BRAWO!!!
gość
4 lata temu
ma rację,,,,
gość
4 lata temu
Hm, nie to, że się czepiam ale Pani Dr - może by tak; "...liczba dzieci..."
orest
4 lata temu
Specjaliści od odwracania kota ogonem to wy ubliżacie normalnym rodzinom i matkom a promujecie wiadomo co K****Y !!!!!
...
Następna strona
bDSrXlNz