Program żony Rafała Ziemkiewicza w Dwójce to klapa!

150
Podziel się

Reality show prowadzone przez Aleksandrę Ciejek wyprzedziła nawet "Misja Pies" o bezpańskich zwierzętach. Z tymi statystykami Kurski również będzie polemizował?

Program żony Rafała Ziemkiewicza w Dwójce to klapa!

Odkąd władzę w Telewizji Polskiej przejął Jacek Kurski, programy stacji notują ogromny spadek oglądalności.

Dotyczy to zarówno głównego serwisu informacyjnego, jak i propozycji "rozrywkowych". Być może wpływ ma na to fakt, że nowy prezes przy wyborze współpracowników bardziej kierował się ich poglądami politycznymi i przynależnością do środowiska prawicowego zamiast rzeczywistymi umiejętnościami.

Jakiś czas temu na antenie TVP 2 zaczęto emitować reality show Rodzina sama w domu, w którym wielodzietne rodziny umieszczano na weekend w otoczeniu skrajnie różnym od tego, w jakim mieszkali na co dzień i obserwowano ich zachowanie.

Prowadzenie programu powierzono Aleksandrze Ciejek, prywatnie żonie Rafała Ziemkiewicza - publicysty znanego z konserwatywnych poglądów i chamskich tweetów.

Oczywiście zapewne zupełnym przypadkiem jest fakt, że Rafał również ma na antenie TVP swój program pt. Przybliżenie.

Emisję show Ciejek zakończono 27 maja i podliczono wyniki oglądalności. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, program zgromadził zaledwie 196 tysięcy widzów, co daje mu... ostatnie miejsce w rynku telewizyjnym wśród wiodących stacji. Lepiej "oglądała się" nawet Misja Pies, w której Joanna Krupa zachęca do adopcji bezpańskich zwierząt.

Co ciekawe, talk show Ziemkiewicza, choć jeszcze nie został zdjęty z anteny, również wypada bardzo słabo i jednoznacznie przegrywa z filmami fabularnymi emitowanymi o tej samej porze w innych stacjach.

KOMENTARZE
(150)
Gość
3 lata temu
Oczywiście ze klapa, czy ktoś spodziewał się czegoś innego? Hahahah😂😂😂
gość
3 lata temu
Wiadomo, że programy o psiakach będą fajniejsze! :)
gość
3 lata temu
Obydwoje są odrażający. Ona się śmieje jakby była na prochach, czemu się nie dziwię patrząc na jej męża o reputacji zboczeńca
gość
3 lata temu
nieszczery uśmiech tej pani - level master
gość
3 lata temu
no cóż, nie da się wszystkim wcisnąć ciemnoty
Najnowsze komentarze (150)
gość
3 lata temu
Przecież to Ryszarda Myk!!! ale kebab z ziemkiewicza....
gość
3 lata temu
Przecież to Ryszarda Myk!!! ale kebab z ziemkiewicza....
Gość
3 lata temu
Do Rafała Ziemkiewicza trzeba dorosnąć, niestety, jak ktoś osiągnął poziom Kuby powiatowego, to krytykuje bez sensu jak h*j zza kredensu, bo argumenty wymagają wyższego poziomu. I tyle...
Polska.Bangla...
3 lata temu
Pokraczny i nienaturalny sposób w jaki pan Ziemkiewicz ( i 99% PiS-owców ) stoi, "tańczy", "przytula się" do żony czy "pozuje" w przebraniu, ujawnia rzeczywiste kołtuństwo kulturalne i zakompleksienie emocjonalne tych ludzi. Wystarczy przypomnieć pana Jarusia Kaczyńskiego, który "trzymał" dziecko ( chyba córkę swojej bratanicy) jak kłodę drewna, albo jak materiał wybuchowy, który "został mu objawiony" pierwszy raz w życiu. I takich ludzi wybraliśmy na "władców" Polski... Zgroza, Narodzie :(((
gość
3 lata temu
a kto chce ogladc chama w telewizjii
Kkk
3 lata temu
Przegraliście proces z Ziemkiewiczem, to chociaż tym artykulikiem się mścicie. Żałosne
gość
3 lata temu
TO TEN P***N MA ŻONĘ???
gość
3 lata temu
Taki facet powinien nazywać się Ł***a, dosyć że sam d**ę wcisnął do TYP to jeszcze swoją babę też chce ulokować na stołku !! P***c myśli że popieranie i lizanie du.y przyniosą korzyści ???
um
3 lata temu
Stare lamusy szukają pracy w niewłaściwym dla siebie środowisku.
gość
3 lata temu
to ile dzieci mają?
gość
3 lata temu
Dziwne, że o tym wspominacie akurat gdy przegraliście proces z Ziemkiewiczem. Cóż za zbieg okoliczności :)
Gość
3 lata temu
Ależ tu g****a niespotykanie wielu z zwichniętym łbem.
gość
3 lata temu
Ogromny spadek to notuje Agora. GW niedługo ogłosi upadłość.
alf
3 lata temu
Ziemkiewicz is the best!
...
Następna strona