Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina Jolie o dzieciach: "Staram się wskazywać im drogę, będąc dla nich WZOREM DO NAŚLADOWANIA"

71
Podziel się:

Naprawdę życzy córkom, by były trzykrotnymi rozwódkami, a synom, żeby publicznie prali rodzinne brudy?

Angelina Jolie o dzieciach: "Staram się wskazywać im drogę, będąc dla nich WZOREM DO NAŚLADOWANIA"
bETfuzKd

Osiem miesięcy po złożeniu przez Angelinę Jolie pozwu rozwodowego Brad Pitt postanowił ujawnić przyczyny rozpadu jego małżeństwa: jest alkoholikiem. Przyznał, że od pół roku nie pije, czyli przestał kilka miesięcy po tym, jak aktorka wyprowadziła się z domu do wynajętej willi. Wyjaśniła się też sprawa głośnego rodzinnego lotu, kiedy syn Maddox miał stanąć w obronie matki i dostał w twarz od pijanego ojca. Przemoc wobec dzieci ze strony nie panującego nad sobą męża to był moment, kiedy Angelina wiedziała, że musi podjąć drastyczne kroki.

bETfuzKf

Od ogłoszenia rozwodu Angelina bardzo ostrożnie wybiera miejsca, w których udziela wywiadów i wszystkie jej wypowiedzi są bardzo kontrolowane. W najnowszym numerze francuskiego wydania Elle ukazał się wywiad z aktorką przeprowadzony przez Marianne Pearl, jej wieloletnią przyjaciółkę, w którą Angelina... wcieliła się w filmie Cena odwagi. Film powstał w 2007 roku, niedługo po tym, jak Brad i Angie zostali parą - ona zagrała główną rolę, a on został producentem.

W wywiadzie z Pearl Jolie pominęła w ogóle temat rozwodu z Bradem i rozliczenia win. Za to odniosła się do swojej matki, Marcheline Bertrand, z którą łączyły ją bardzo trudne relacje (zobacz: Była niania do Angeliny: "Nie używaj dzieci jako broni! I nie demonizuj swojego męża!"). To przez ten wzorzec rodzinny Angie była oskarżana o wykorzystywanie dzieci w rozgrywkach przeciwko mężowi. Tym razem jednak wypowiadała się o matce bardzo ciepło.

Jako babcia by rozkwitła. Wiem, jak wiele by poświęciła dla nich i jest mi smutno, że je to ominęło - wyznała. Dałabym wszystko, żeby móc ją mieć tu ze mną. Potrzebowałam jej. Często z nią rozmawiam w myślach i próbuję zgadnąć, co by mi powiedziała i jakich rad by mi udzieliła.

Jolie zapewniła, że skupia się teraz na macierzyństwie i planuje przekazać dzieciom pozytywne wzorce własnym przykładem.

bETfuzKl

To największy dar, a zarazem odpowiedzialność. Oznacza, że musisz robić wszystko, aby żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i starać się być przykładem dla dzieci - powiedziała. Staram się wskazywać im drogę będąc dla nich wzorem do naśladowania, będąc świadomą potrzeb innych oraz będąc odpowiedzialną. Wspieram ich, żeby miały szersze spojrzenie na świat. Ale naprawdę, jedynym sposobem na to, żeby je wychować, to uważne słuchanie. Prawdopodobnie to najważniejsza rzecz, jaką każdy rodzic może robić. Są bardzo zaradnymi dziećmi, ale to nadal dzieci. Równie bardzo potrzebują pomocy w zrozumieniu gorzkich prawd życia, co potrzebują tego, co wszyscy - opieki i miłości.

Czy medialny rozwód i ujawniane historie wizyt dzieci u psychologów to na pewno przekazywanie wartości własnym przykładem?

bETfuzKm
bETfuzKG
KOMENTARZE
(71)
gość
5 lata temu
pewnie wiekszosc ludzi bedzie ja potepiac, ale moim zdaniem dala dobry przyklad dzieciom, ze zakonczyla toksyczna relacje, w ktorej partner jest alkoholikiem. Wiele kobiet nie jest w stanie tego zrobic i dzieci wyrastaja na DDA (dorosle dzieci alkoholikow). W tej ciezkiej sytuacji dokonala jedynego slusznego wyboru, a w dodatku nie prala brudow, brawo!
Gość
5 lata temu
Tylko widzisz pudlu ze 3 krotnie się rozwiódła??a to że pomaga dzieciom na całym świecie to już nie???
Gość
5 lata temu
Daj spokój pudel,przestań szczuć. Każda matka życzy dzieciom jak najlepiej !
bETfuzKH
Gość
5 lata temu
Pudel jaja robisz??? Ona zrobila wiele dobrego a Ty co? Zlosliwosci...
Gość
5 lata temu
Angelina dba o swoje dzieci ,jeszcze by mogła pare zaadoptować ,jest bogata a dzieci by miały dostatnie życie
Najnowsze komentarze (71)
gość
5 lata temu
Tylko nie to.
Gość
5 lata temu
Matka satanistka no faktycznie zayebisty wzór do naśladowania
hitcher
5 lata temu
ona przedewszystkim jest swietna aktorka, niech dzieci uczy ciezkiej pracy, ona doszla do kariery talentem
Gość
5 lata temu
Niewiem dlaczego jest taki hejt na nią. Jest byla i będzie piękna kobietą i pisze to ja 25letnia kobieta. Zawsze udzielała się harytatywnie, swojego byłego chyba juz męża nie oczernia a dzieciom chce zapewnić wszystko. Negatywne komentarze chyba wypisuja zakompleksione baby choc ja tez mam kompleksy ale nie przycmierza mi to obrazu kto jest dobry a kto nie
Gość
5 lata temu
Wspaniala kobieta .pomaga nie tak jak co niektorzy ...niepoiew juz kto domyslcie sie
gość
5 lata temu
Redaktorek Pudelka rozumiem zrobił więcej dla świata niż ona?
gość
5 lata temu
Pudel nie przesadzaj, jak na parę w tym businessie to byli i tak długo i z tyloma dziećmi nieźle sobie radzą. Poza tym media już robiły od samego początku z nimi co chciały jeszcze zanim pojawiły się dzieci, a teraz uważam że całkiem nieźle udaje im się bronić prywatnych spraw. Jeżeli chodzi o dzieci to wiele dzieciaków chodzi na terapie kiedy rodzice się rozwodzą i nie tylko to nie jest nienormalne więc to jest tylko czepianie się. Na ten czas w mediach krążą domysły i jakieś ploty niepotwierdzonych znajomych. Już za długi czas minął żeby się na tych ludziach wyżywać i drążyć czy ich rozwód powinien tak wyglądac czy inaczej , a jak dzieci powinny chodzić i gdzie.
gość
5 lata temu
Każde dziecko ma dwie nianie a ta p******i o wychowywaniu dzieci...
bETfuzKz
Gość
5 lata temu
Rozwod rozwodem i co z tego ona swoje przeszla. Adopcje pomoc w onz podwojne usuniecie piersi i jajnikow a mimo to nie widac jej w gazetach zeby sie zachowywała niestosownie. Nie jezdzi po pijaku nie cpa nie awanturujr sie. Wiec o co chodzi
N.
5 lata temu
Najpiekniejsza Kobieta na swiecie i cudowna mama!! Kochamy Cie Angie :)
Gość
5 lata temu
Ona o tej awanturze nie doniosła do prasy,czytaliście jakiś wywiad z tego czasu?!Zapewne doniosła służba i personel pokładowy!
gość
5 lata temu
wiem ze chce emancypacji kobiet ale ona !?................?
gość
5 lata temu
Za trzy lata Shiloh powinna jej odbić kochanka jak ona kiedyś swojej matce
Gość
5 lata temu
A ja ja podziwiam za odwage,bo za bardzo nie ma na kogo liczyć,ojciec ich zostawil,matka nie żyje ..faceci ktorych miala byli duzymi dziećmi skupionymi na sobie. Sama decyduje o swojej gromadce dzieci i wcale ,aż tak źle jej nie wychodzi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETfuzLs
bETfuzLt
bETfuzLu
bETfuzLv
bETfuzLw
bETfuzLb