Trwa ładowanie...

"Wojskowa" Gosia Rozenek z torebką za 22 TYSIĄCE! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Wystąpiła w "Dzień Dobry TVN" jako ekspertka od "rozsądnego rozpieszczania dzieci". Ładnie wyglądała?

1
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
0
0

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Małgorzata Rozenek wciąż "poszukuje" własnego stylu. Choć u boku Radka przeszła ewolucję od "wczesnej Dody" do wykreowanej na potrzeby programu eleganckiej "lady", jej modowe wybory wciąż są przypadkowe. Ostatnio Gosia często decyduje się na bardzo głębokie dekolty, które chyba jednak niespecjalnie pasują specjalistce od wychowania i "dobrego stylu".

W niedzielę Gosia znów wystąpiła w roli etatowej ekspertki Dzień Dobry TVN, tym razem wypowiadając się na temat "rozsądnego rozpieszczania dzieci" i oszczędzania na ich potrzeby. Spodziewając się czekających na nią przed studiem paparazzi, uważnie przemyślała swoją stylizację. Do przetartych dżinsów marki Femestage, kierowanej przez Ewę Minge, założyła białą bluzkę i "wojskową" marynarkę od LuiStore. Rolę dodatków pełniły natomiast modne okulary, bordowe sandałki Alexandre Birman za 2,5 tysiąca oraz torebka Chanel. Za modele w tym fasonie i rozmiarze zapłacić trzeba nawet 22 tysiące złotych.

Zobaczcie nowe zdjęcia Małgosi. Ładnie wyglądała?

2
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
3
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
4
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
5
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
6
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
7
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
8
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
9
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
10
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
11
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
12
 / 14
Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN"
13
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
14
 / 14
Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia TVN-u
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

17-letni syn Angeliny Jolie i Brada Pitta maszeruje na trening. Podobny do sławnych rodziców? (ZDJĘCIA)

Knox Leon Jolie-Pitt intensywnie trenuje sztuki walki. Ostatnio 17-latek znów wybrał się na trening. Na mieście "tradycyjnie" już towarzyszyli mu paparazzi. Zobaczcie, jak dziś wygląda syn aktorskiego duetu.
9.

Gwiazdeczki brylują na modowej premierze: Sandra Kubicka niczym wąż, Izabella Krzan cała na biało, Jessica Mercedes jak kula dyskotekowa... (ZDJĘCIA)

Premiera kolekcji Stelli McCartney przyciągnęła sporą grupę celebrytów spragnionych błysku fleszy. Na ściance brylowały m.in. Sandra Kubicka w stylizacji z motywem skóry węża, stonowana Izabella Krzan oraz Jessica Mercedes, która odważnie wyeksponowała nogi. Zobaczcie, kto jeszcze wpadł.
8.

Marta Kaczyńska dopinguje męża i syna na korcie tenisowym (ZDJĘCIA)

Marta Kaczyńska wraz z mężem i synem Stanisławem spędziła ostatnio urocze popołudnie, korzystając ze słonecznej pogody. 45-latka wylądowała na korcie, gdzie obserwowała sportowe zmagania swoich mężczyzn. Fajna rodzinka?
7.

TYLKO NA PUDELKU: Anna Lewandowska przemierza stołeczne ulice i rozdaje uśmiechy w towarzystwie zaprzyjaźnionych celebrytek (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zawitała do Warszawy i pojawiła się na otwarciu butiku znanej marki odzieżowej. Paparazzi uwiecznili ją podczas sesji zdjęciowej na ulicy. Trenerka spotkała się także ze znanymi koleżankami.
6.

Dzieci znanych osobistości podbijają salony. Jak NEPO BABIES wypadły na Met Gali? (ZDJĘCIA)

Za nami Met Gala, impreza, którą co roku śledzą entuzjaści mody z całego świata. Podczas imprezy na czerwonym dywanie stawiło się pokaźne grono nepo babies. Wpadli między innymi Maya Hawke, Gigi Hadid czy Romeo Beckham.
5.

Odziana w kusą piżamkę Anna Lewandowska nadaje z otwarcia butiku w Warszawie. Stylowo? (FOTO)

Anna Lewandowska odwiedziła Polskę. Jak się okazuje, do ojczyzny sprowadziły ją kolejne biznesy - trenerka pojawiła się na wielkim otwarciu butiku znanej marki bieliźnianej. Tym razem wyeksponowała długie nogi, przywdziewając kuse, satynowe spodenki z koronkami.
4.

Natsu i Wojtek Kucina pokazali kolejną porcję fotek z romantycznego wyjazdu. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Natsu i Wojtek Kucina wyjechali na romantyczny urlop w góry, a w ich mediach społecznościowych nie brakuje relacji ze wspólnie spędzonego czasu. Teraz przyszła pora na kolejną porcję fotek, wśród których znalazło się kilka kadrów Natalii w bikini.
3.

TYLKO NA PUDELKU: Czułości dawno niewidzianej Mariety Żukowskiej Z MĘŻEM. Łukasz jest znanym reżyserem (ZDJĘCIA)

Marieta Żukowska układa sobie życie z twórcą filmowym Łukaszem Barczykiem. Już niebawem będą świętować 3. rocznicę ślubu. Tymczasem fotoreporterzy wypatrzyli ich w jednym z warszawskich parków.
2.

Wąsaty i umięśniony Maciej Musiał prezentuje swoje wdzięki w reklamie bielizny. "Boże ciało w tym roku jakoś wyjątkowo szybko" (ZDJĘCIA)

Maciej Musiał opublikował kolejne zdjęcia i nagrania powstałe w ramach współpracy z marką bieliźnianą, ponownie zachwycając swoich fanów. W komentarzach nie brakuje komplementów pod jego adresem. Słusznie?
1.

Celebrytki w drodze na afterparty po Met Gali: Kendall Jenner w "nagim" gorsecie, Hailey Bieber i casualowa Margot Robbie (ZDJĘCIA)

Za nami Met Gala, ikoniczny event, który co roku obserwują fani mody z całego świata. Po imprezie znane osobistości pomaszerowały na afterparty, podczas którego nie zabrakło przyciągających spojrzenia stylizacji.