Piątek 16.06.2017 21:30

Zborowska o Wróblewskiej: "Jakaś gwiazdka chwali się na swoich socialmediach ze potrąciła lisa. Co one mają w głowach? Lajki ZAMIAST MÓZGÓW?"

Zofia Zborowska Zosia Zborowska Julia Wróblewska Julka Wróblewska Wróblewska potrąciła lisa nastolatki spaliły jeża

Zborowska o Wróblewskiej: "Jakaś gwiazdka chwali się na swoich socialmediach ze potrąciła lisa. Co one mają w głowach? Lajki ZAMIAST MÓZGÓW?"

To, jaki ludzie mają stosunek do zwierząt, zwłaszcza tych słabszych, wiele mówi o nich samych. Testu na człowieczeństwo na pewno nie zdały dwie nastolatki, które wywołały falę gniewu w sieci, gdy pochwaliły się, że spaliły jeża żywcem. Pomimo "zdanej maturki z polskiego" moralną pałę dostała też Julia Wróblewska, reagując wybuchami śmiechu na to, że kierowca potrącił lisa, który kilka razy uderzył o samochód, a na zderzaku zostało jego wydarte futro.

Zobacz: Nastolatki SPALIŁY JEŻA! "Szmato je*ana. Oj chyba jeżyki się palą!"

Rozbawiona Wróblewska pochwaliła się na Snapchacie, że... POTRĄCIŁA LISA! "Potrąciliśmy lisa! Bum, bum, bum!"

Julka oczywiście zbagatelizowała całą sprawę, twierdząc, że kierowca, z którym jechała, wcale nie potrącił lisa, który tylko "uderzył ogonem". Uważa też, że ludzie oburzeni jej relacją na Snapchacie po prostu nie myślą i "chcą ją ściągnąć w dół".

Najwyraźniej do "niemyślących" albo chociaż osób "o odmiennym poczuciu humoru" należy Zofia Zborowska, która nie widziała w potrąceniu zwierzęcia nic śmiesznego. Tym bardziej w spaleniu jeża. Zamieściła na Facebooku ostry wpis, w którym określiła świeżą maturzystkę "jakąś gwiazdką", która ma "lajki zamiast mózgu".

CO SIE DO CHOLERY DZIEJE Z DZISIEJSZĄ MŁODZIEŻĄ?!?!?!? - grzmi na Facebooku. Najpierw jakieś dwie gówniary podpalają bezbronnego jeża, patrzą jak umiera w męczarniach, kręcą to i udostępniają w sieci w związku z czym CAŁA POLSKA nagłaśnia sprawę i jest skandal!!!!!! Skandal w SŁUSZNEJ sprawie!!! Jak można być tak bezdusznym??? Mnóstwo osób zabrało głos i wyraziło swoje oburzenie. I super - pomyślałam, może ktoś się zastanowi chwile nad tym, co się wydarzyło i np pogada z dzieckiem o empatii i szacunku nie tylko dla ludzi ale i dla zwierząt..

Ale dobrze, jak już ucichła burza związana z biednym jeżem to nagle BUM!!! Kolejna nowina!! Jakaś gwiazdka chwali się na swoich socialmediach ze potrąciła lisa!!!!! Po czym jak fani są oburzeni jej zachowaniem to ta pisze, że potrąciła tylko jego ogon (!!!) i że "bum" które usłyszała to nic wielkiego i że lis żyje. Ludzie!!!! Na jakim my świecie żyjemy?!?! Wytłumaczcie mi co to do cholery jasnej jest za pokolenie???!!! Kto wychował te dzieciaki?! Co one mają w głowach? Lajki zamiast mózgów?!?!

P.S. Zapomniałam wspomnieć o jakimś mięśniaku, o którym jakiś czas temu było głośno bo "zajebal" jaszczurkę na wakacjach i oczywiście się tym pochwalił na instagramie!! Rozumiem ze ośrodek w mózgu odpowiadający za empatię zarósł mięśniem.

Nie rozumiem takich ludzi!!! Czy najważniejszy jest dla was parszywy "fejm" na idiotycznych plotkarskich portalach i chwilowy szum wokół waszej marnej osoby bo nic innego nie macie do zaoferowania? Gratuluje. Nie wam ale waszym rodzicom, bo musza być cholernie dumni, że wychowali takich wrażliwców.

Mama Julki na razie jest "dumna", że jej córka pali. Na szczęście "tylko" papierosy.

Julia Wróblewska o maturze i hejterach: Nie zwracam na to uwagi!

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (181)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 181
Odpowiedz
750 139
zgłoś
Gość 16.06.2017 21:42
Harda kobitka ale ma racje .
Odpowiedz
578 147
zgłoś
gość 16.06.2017 21:43
Bardzo dobrze, że nie będzie gimnazjów, ja bym jeszcze walnęła od pierwszej klasy podstawówki etykę. Rodzice rozpuszczają dzieciaki ,nie uczą wartości, to państwo to musi zrobić.
Odpowiedz
102 24
zgłoś
Gość 16.06.2017 21:43
Wyładniała i to bardzo i z charakterem. Fajna dziewczyna
Odpowiedz
546 77
zgłoś
369 16.06.2017 21:43
Jak ja patrze co niekotrzy pisza w internecie to az mnie strach obaltuje, ze to takie pustostany umyslowe sa.
Odpowiedz
16 70
zgłoś
sramnato 16.06.2017 21:43
sranie w banie wszyscy po jednych pieniądzach
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 181