Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karnowski przestrzega Polaków: "Pierwszym skutkiem napływu imigrantów będzie DECHRYSTIANIZACJA! Media chcą nakłonić Kościół do SAMOBÓJSTWA!"

342
Podziel się

Prawicowy publicysta otwarcie nawołuje do nie przyjmowania uchodźców. Snuje czarne wizje przyszłości Polski: "Ksiądz nie wejdzie do szkoły, bo w każdej klasie będą muzułmanie, za którymi będą stali agresywni religijnie rodzice".

Karnowski przestrzega Polaków: "Pierwszym skutkiem napływu imigrantów będzie DECHRYSTIANIZACJA! Media chcą nakłonić Kościół do SAMOBÓJSTWA!"
bCHEzmWd

Choć polski rząd jako jeden z nielicznych wśród państw Europy stanowczo nie zgadza się na przyjmowanie uchodźców, nie brakuje głosów nawołujących do "otwarcia drzwi" imigrantom, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy i nie stanowią realnego zagrożenia dla mieszkańców Polski. Większość przeciwników "islamskich imigrantów" widzi w nich przyszłych terrorystów i zamachowców, bojąc się że uchodźcy zawładną krajem i "wprowadzą do niego muzułmański ład i porządek". Temat napływu syryjskich uciekinierów wciąż budzi gorące emocje i dyskusje, które póki co stanowią jedynie słowne przepychanki i przedmiot sporu pomiędzy prawicą i lewicą. Niedawno Krystyna Pawłowicz postanowiła dać upust swoim emocjom i w ostrym wpisie na Facebooku zwróciła się do Parlamentu Europejskiego, że nie zgadza się na "żaden przymus przyjmowania tego towaru w żadnej kwocie".

Z jej zdaniem zgadza się Jacek Karnowski, redaktor naczelny prawicowego tygodnika W Sieci, który słynie z obrażania na łamach swojego pisma przeciwników politycznych Prawa i Sprawiedliwości i dość nieudolnych przeróbek graficznych, za które musiał tłumaczyć się w sądzie.

bCHEzmWf

Karnowski z uporem kreujący się na "obrońcę chrześcijańskich wartości" w swoim najnowszym felietonie dla serwisu Wpolityce.pl postanowił rozprawić się z "lewicowymi mediami", które nawołują do przyjmowania uchodźców. Zarzuca TVN-owi i Gazecie Wyborczej "sprawną manipulację faktami" i snuje czarne wizje przyszłości Polski.

To są ośrodki medialne niezwykle sprawne w sztuce manipulacji. To całe dekady praktyki, w odniesieniu do Kościoła - ponad 70 lat "tradycji". Gazeta Wyborcza cytuje na pierwszej stronie Ewangelie. Wybiórczo machając słowami Pana Jezusa, chce - podobnie jak TVN - nakłonić Kościół do samobójstwa. Bo przecież pewnie pierwszym, a na pewno nieuniknionym skutkiem napływu islamskich imigrantów będzie dechrystianizacja przestrzeni publicznej, a w końcu całej Polski - przewiduje publicysta. Ksiądz nie wejdzie do szkoły, bo w każdej klasie będą muzułmanie, za którymi będą stali agresywni religijnie rodzice. Błyskawicznie pojawi się żądanie wyprowadzenia nauczania religii ze szkół. Krzyż nie będzie mógł wisieć w Sejmie, bo lewica szybko wprowadzi do parlamentu muzułmańskich posłów. Krzyż nie będzie mógł stać przy drodze, bo będzie obrażał przybyszów. I tak dalej, aż dojdziemy do tego, co mamy dziś na Zachodzie: chrześcijańskiej pustyni.

bCHEzmWl

Według Karnowskiego, Polacy powinni wsłuchiwać się w słowa Jezusa, który "w ciągu ułamka sekundy przejrzałby arcyobłudę lewicowych liberałów". Przeciwnikom politycznym wytyka, że "pochwalają zabijanie dzieci", a dla własnej wygody powołują się na Ewangelię, kiedy im to pasuje.

Każde słowo Pana Jezusa jest ważne, w każde zdanie musimy się wsłuchiwać - tłumaczy. Ale Jezus w ciągu ułamka sekundy przejrzałby arcyobłudę i arcycynizm naszych lewicowych liberałów, na co dzień zwalczających niemal wszystko, czego nauczał, pochwalających zabijanie dzieci, a gdy im to pasuje, wymachujących Ewangelią. (…) Próba zmuszenia Kościoła w Polsce, by zaakceptował rolę pożytecznych idiotów, nie uda się. Próbowali tego wcześniej komuniści, i polegli. Współczesne nam "plemię żmijowe" też polegnie.

bCHEzmWm

"Medal dla kierowcy seicento". Żakowski: czy pan słyszał co pan powiedział?

bCHEzmWn

Zobacz też:

bCHEzmWG
KOMENTARZE
(342)
Gość
3 lata temu
Nie wpuszczać do Nas uchodzicow !!! Będzie tak jak wszędzie na świecie !! Bądźmy w tej jednej kwestii solidarni !!! Cały Naród !!! Nie pozwólmy zabijać naszej kultury , miejmy szacunek do przodków, którzy nie pozwolili rozgrabić naszego Kraju !!! My nie pozwólmy Teraz tego uczynić !!!
gość
3 lata temu
Coś w tym jest. Ja nie chcę wyznawców islamu w Polsce. Nie chcę chodzić po zakupy w burce, kamizelce kulodpornej i w pasie cnoty.
Dominika
3 lata temu
No, ale przecież ma rację!!!!.....mieszkam w Norwegii i tu jest dramat....myślę więc o powrocie do kraju
bCHEzmWH
gość
3 lata temu
ah C*******************************************n. Od kiedy odszexdłem z pracy i poszedłem na swoje w końcu zararbiam jak człowiek, zaczynałem tu: f*******a to niby prosta matma doorac ale daje dobrze zarobić.
gość
3 lata temu
zadnych uchodzcow nie chcemy w polsce
Najnowsze komentarze (342)
gość
2 lata temu
stop muzulom Polacy nie chca obcej kultury A jak wcisna nam na sile wtedy chwycimy za bron a to sie zle skonczy
gość
3 lata temu
Przecież ma rację - gdzie są te wszystkie feministki???? Geje, kobiety, lesbijki - ICH ŻYCIE się NIE LICZY w islamie. Kobiety skończą pozamykane w piwnicach albo w szmatach na głowach i oblane kwasem.
Kasia
3 lata temu
PiS nie chce przyjmować uchodźców, ale dlaczego dał uchodźcom prawo do 500 plus, chcieli ich zachęcić do przyjazdu i osiedlenia się w Polsce. Zresztą do 500plus maja też prawo Ukraińcy, Hindusi, Turcy, Chińczycy i inni mieszkający w Polsce obcokrajowcy. To ja się pytam to PiS jest za Multi-Kuliti czy przeciw, bo z jednej strony nie chce muzułmanów a z drugiej dał im prawo do 500 plus.
byla katolicz...
3 lata temu
Dechristianizacja juz sie dawno zaczela, poniewaz obecny kosciol nic nie ma wspolnego z chrzescijanstwem. To tylko bisness oglopiajacy tych ktorzy nie sa odporni na manipulacje
boss
3 lata temu
dechrystianizacja - nareszcie
gość
3 lata temu
Karnowski a twój stary nie spał z koza bo taka ciapacka urodę masz ?
gość
3 lata temu
A co nam przyszło z tej chrystjanizacji ? Hehe Pedofile w czarnych sukienkach Z******j R****k okradajacy Polskę i takie nazi g***o jak karnowski
Polak 335
3 lata temu
A z czego słyną lewackie czasopisma jak nie z nawoływania do nienawiści do obecnie, demokratycznie wybranego rządu. Znowu działa zasada Kalego: jak Kali ukraść krowe to jest dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę to jest źle.
bCHEzmWz
gosc
3 lata temu
nie bedzie fanatykow na swiecie nie bedzie wojen i isis jest potworem i karnowscy ze swym fanatyzmem tez
dulka
3 lata temu
Dechristianizacja zaczyna się od katechety, proboszcza itd
gość
3 lata temu
Chory człowieku- dechrystianizacja już w pewnym sensie jest i zawsze była w Polsce wśród niewierzących i inaczej wierzących, którzy od dawna są przecież w Polsce.
gość
3 lata temu
Karnowski ma rację.
we
3 lata temu
a co to za dwóch pedałów
we
3 lata temu
a co to za dwóch pedałów
...
Następna strona
bCHEzmXb