Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radek Pestka skarży się na Snapchacie, że ZOSTAŁ OPLUTY W KFC! "Nie wyglądaliśmy jakoś ultrapedalsko. Cieszę się, że nas NIE POBIŁ!"

217
Podziel się

Model przeżył chwile grozy wracając z imprezy. "W sumie nie powinno się tak robić, bo ja nigdy na nikogo nie naplułem" - argumentuje.

Radek Pestka skarży się na Snapchacie, że ZOSTAŁ OPLUTY W KFC! "Nie wyglądaliśmy jakoś ultrapedalsko. Cieszę się, że nas NIE POBIŁ!"
bCHEXled

Odkąd Radek Pestka wygrał 6. edycję Top Model, postanowił, że zostanie gwiazdą. Niestety, wychodzi mu raczej średnio. Kiedy wydawało się, że wszyscy powoli zapomnieli o tym, że Radek pokazał penisa na Snapchacie, ten postanowił poskarżyć się, że przez atak terrorystyczny w Manchesterze mogą zostać odwołane koncerty Ariany Grande. Potem miał jeszcze do nas pretensje, że przekręciliśmy jego słowa.

bCHEXlef

Od tamtej pory Snapchat Radka Pestki to źródło niewyczerpanej żenady i zwątpienia w rozsądek ludzi za wszelką cenę pragnących zostać celebrytami: Tymczasem na Snapchacie Radka Pestki... (FOTO)

W niedzielę Radek ponownie pokazał na Snapchacie pełnię swoich możliwości. Tym razem zrelacjonował wizytę w KFC, gdzie, jak twierdzi... został opluty. Wszystko zaczęło się od tego, że Pestka z chłopakiem, Romkiem, pojawili się pod drzwiami lokalu o 4:30, a do jego zamknięcia był jeszcze kwadrans.

Restauracja była czynna do 4:45, więc mieliśmy jeszcze 15 minut, żeby spokojnie zjeść, zamówić. Tym bardziej, że to nie było nic wielkiego, jakiś kubełek, że się czeka bardzo długo, tylko jakieś proste rzeczy, które wzięlibyśmy na wynos nawet żeby zjeść gdzieśtam - relacjonuje Radek.

Niemniej były zamknięte drzwi, ochroniarz powiedział, że (przez drzwi), wyczytałem z ruchu warg, że jest zamknięte. Pokazywał, że w ogóle nie można wchodzić, że nie... Pokazywałem mu zegarek. (...) A w środku był taki jeden klient, który był bardzo pruderyjny i yyyy... agresywny wobec mnie i Romka.

bCHEXlel

Jak twierdzi Pestka, "agresywny i pruderyjny" klient zaczął robić w ich stronę "obleśne gesty", chociaż ani Radek ani Romek "nie wyglądali ultrapedalsko". Gdy ochroniarz otworzył drzwi lokalu, mężczyzna... na nich napluł.

Wydaje mi się, że szacunek do innej osoby, nawet kiedy wiemy jaka jest jego orientacja powinien być jakby jego pierwszorzędną sprawą, a nie oceniać nas przez wygląd. Tym bardziej, że nie wyglądaliśmy jakoś ultrapedalsko powiedzmy, ale chodzi o to, że zaczął robić wobec nas takie obleśne gesty, był bardzo wulgarny, przeklinał, cały czas krzyczał przez te zamknięte drzwi: "Pedały, pedały! Zakaz pedałowania! Śmierć pedałom" i takie tam inne sprawy. Myślę, że wszystko to bym olał, gdyby nie to, że na moment ochroniarz otworzył te drzwi, znaczy w sumie na taką szparkę i ten facet przez tę szparę po prostu na mnie napluł i to było obleśne - mówi Radek na Snapchacie.

W sumie nie powinno się tak robić, bo ja nigdy na nikogo nie naplułem, bo to jest po prostu oznaka bycia niegrzecznym i braku godności do drugiego osoby - podkreślił przytomnie Pestka. To jest po prostu obraza drugiego człowieka i to mogło być karalne. Mogłem też wezwać policję itd. za ten incydent. Potem drzwi na chwilę się otworzyły i ten pan miał do nas jakieś pretensje i tym razem napluł na Romka. Oczywiście się odsunął, bo mocno nie dostał.

Jak twierdzi Pestka, ochroniarz czekający przy drzwiach nie zareagował, a przecież Radek i Romek mogli zostać "pobici i naprawdę":

bCHEXlem

I zmartwiło mnie chyba najbardziej zachowanie ochroniarza. Nie zrobił nic, ani nie uspokoił tego klienta, nie było menadżera na sali, który by zareagował, nawet sprzedawca nic, a w środku było dużo ludzi. Ktoś powinien zareagować, coś powiedzieć, a pan mógł zrobić wszystko, tak naprawdę mógł wyjść i nas też pobić i naprawdę. Mimo tego że to było dość przykre to cieszę się, że nie doszło do czegoś więcej, że nas nie pobił - zakończył model.

Jak twierdzi Radek, zgłosił już sprawę do działu obsługi klienta, a menedżer restauracji, w której doszło do oplucia zadzwonił i go przeprosił. Niezbędnego wsparcia psychologicznego udzielili Radkowi także jego fani.

Macie na to jakiś komentarz? Bo nam go chyba właśnie zabrakło.

bCHEXlen
bCHEXleo

Radek Pestka z chłopakiem debiutują na ściance

Zobacz też:

bCHEXleG
KOMENTARZE
(217)
gość
3 lata temu
W sumie to ma rację. Nie można nikogo poniżać i na nikogo pluć. I to jaki powód? Bo się jest gejem?!?
gość
3 lata temu
uwielbiam jak jacyś ludzie udają się do jakiegoś lokalu 15 minut przed zamknięciem... Prostaki
Gość
3 lata temu
Pestka jest jaki jest, ale chamstwo powinno się tępić.
bCHEXleH
Gość
3 lata temu
Co to jest pytam Pudel na psy schodzi Jak nie polityka to Rodzynek albo Lewandowska
gość
3 lata temu
nie lubie go, ale ma w tym przypadku ma racje, nikt nie ma prawa obrazac i pluc na innych
Najnowsze komentarze (217)
Gość
3 lata temu
J***ć pedałow
Gość
3 lata temu
J***ć pedałow
fbyj
3 lata temu
piernicze kto promuje to swinstwo? trfu
buhaaaaa
3 lata temu
oczywiście że sprzątanie knajpy po zamknięciu a nie zamykanie przed. niech zmienią godziny otwarcia bo skoro otwarte do 4 to do 4. wam się coś chyba pomylilo
Gość
3 lata temu
Chyba lepiej, ze tam nie wszedł bo jeszcze w buzię zarobiłby ...
gość
3 lata temu
Pestki do śmietnika... Szkoda czasu na to żałosne stworzenie...
gość
3 lata temu
znow p*******o
gość
3 lata temu
ktoś powinien wymyśleć gramatyczną korektę, bo boli jak się czyta takie wypociny
bCHEXlez
gość
3 lata temu
Pudlu, czyżbyś pisał o sobie? "źródło niewyczerpanej żenady i zwątpienia w rozsądek ludzi" Pokazywanie bez końca jego przyrodzenia jest mega żenujące w waszym wykonaniu, najważniejsze by się kasa, kasa, kasa zgadzała a sumienia to wy już dawno nie macie!!!! Wy już od dawna się skundliliście....
Goran
3 lata temu
Co za oblesny, pedalski ryj, tfu
gość
3 lata temu
Nie nakręcaj sie tak Radek
gość
3 lata temu
za ta "promocje" gejostwa sam bym go opluł.... przez takich cieci robia wstyd normalnym gejom, ktorym zależy na normalnym życiu i nie potrzebują sie afiszować ze swoją orientacją
gość
3 lata temu
Ale patola XD
Rajski
3 lata temu
nie chwalcie się swoją nędzą
...
Następna strona
bCHEXlfb