Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina Chylewska odchodzi z TVP! Przejdzie do Polsatu?

76
Podziel się

Pracowała w telewizji publicznej przez 21 lat. "Rozpoczyna nowy etap w życiu zawodowym".

Paulina Chylewska odchodzi z TVP! Przejdzie do Polsatu?
bDBhQDCJ

39-letnia dziś Paulina Chylewska zaczęła karierę w Telewizji Polskiej mając zaledwie 18 lat. Na początku pracowała w bydgoskim oddziale stacji, ale na głównej antenie zadebiutowała prowadząc dobrze przyjęty program Rower Błażeja. Potem jej kariera nabrała rozpędu, gdy wyspecjalizowała się w serwisach sportowych. Oprócz tego udało jej się prowadzić Wielki Test z Historii a w 2014 roku w imieniu Polski podawała głosy na Eurowizji.

Zachęcona tymi sukcesami, Paulina zdecydowała się na wzięcie udziału w ostatniej póki co, 20. edycji Tańca z Gwiazdami. Jak wiadomo, program może albo w całkiem udany sposób poprawić czyjąś karierę albo wręcz przeciwnie - skazać na niełaskę konkurencji.

Tak stało się chyba w przypadku Pauliny, która tańcząc w parze z Jackiem Jeschke zajęła ostatnie ósme miejsce. Na 11 możliwych, więc trudno uznać to za oszałamiający sukces: "Taniec z Gwiazdami" 20: Paulina Chylewska przytula się do Jacka Jeschke... (ZDJĘCIA)

bDBhQDCL

Wygląda na to, że występ Pauliny w Tańcu z Gwiazdami nie przysporzył jej popularności w Telewizji Polskiej, bo w czwartek stacja poinformowała na Facebooku, że dziennikarka żegna się z pracą z TVP. Ton oświadczenia jest raczej optymistyczny, chociaż i tak nie do końca wiadomo, dlaczego Chylewska zdecydowała się odejść z pracy po 21 latach.

Paulino, dziękujemy! :) 21 lat - to szmat czasu! W Telewizji Polskiej stawiała pierwsze kroki, to tu Jej kariera dziennikarska nabrała rozpędu. Lubiana przez widzów, koleżanki i kolegów oraz szefów - Paulina Chylewska rozpoczyna nowy etap w swoim życiu zawodowym - poinformowano na Facebooku telewizyjnej Jedynki. Pamiętamy Paulinę z "Roweru Błażeja", serwisów sportowych, budziła nas rano z programami "Kawa, czy herbata?" i "Dzień Dobry Polsko". Sprawdzała naszą wiedzę w Wielkich Testach. Spotykaliśmy się z Nią podczas różnych wydarzeń muzycznych, kulturalnych. Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i pełna charyzmy. Paulino - życzymy ogromnych sukcesów w dalszej karierze! Koleżanki, Koledzy, Szefowie z TVP.

Być może decyzja o tańczeniu w Polsacie jednak była opłacalna, bo Wirtualne Media zastanawiają się, czy to oznacza, że Chylewska przejdzie do konkurencji. Rzecznik stacji nie chciał skomentować jednak tych doniesień.

bDBhQDCR
bDBhQDCS
Zobacz także: Chylewska wspomina pierwszy wstęp
Zobacz także: Zobacz też:
bDBhQDDm
KOMENTARZE
(76)
gość
4 lata temu
Pudel zrób porządek ze spamem w swojej budzie!!!
Sarah from Du...
4 lata temu
Ikona polskiej telewizji sportowej. Idealna w prezentacji wyścigów wioślarskich i gry szermierskiej
gość
4 lata temu
Nie z****j sie czasem..
bDBhQDDn
Gość
4 lata temu
Kogo to obchodzi?
gość
4 lata temu
Jest mi to obojętne do jakiej stacji przejdzie, bo nie budzi we mnie sympatii!
Najnowsze komentarze (76)
gość
4 lata temu
ani ją lubię ani jej nie lubię, nie wzbudza we mnie żadnych emocji, taka obojetna...w show biznesie to nie dobre
Gość
4 lata temu
Ja pierdykam a co mnie obchodzi gdzie ta kobieta przejdzie co?w telewizji publicznej za malo zarabiala?to moze pojdzie gdzie daja wiecej loj wielka filozofia.A czy ona sie przejmuje ze ja zmieniam np prace?Dajcie spokoj.Niech se idzie gdzie chce.
gość
4 lata temu
niech idzie jak najszybciej
gość
4 lata temu
bardzo dobrze pani paulino powodzenia !!!!!!!!!!!!
NIESAMOWITE
4 lata temu
oooooooooooo jezu, nie wierzę, ona naprawdę odchodzi?! to jest niemożliwe. napiszcie proszę koniecznie kiedy zrobi ostatnią kupę w kiblu tvp, to kolejny ważny news. czekam!
gość
4 lata temu
A niech odchodzi brzydula.
gość
4 lata temu
To dobrze, że odchodzi. Była nudna jak flaki z olejem.
Gośćwidz
4 lata temu
Jeszcze powinni tą Olech z Teleexpresu zwolnic .....ta baba jakas taka oblesna !!!!.....mają sPocone krocza .
bDBhQDDf
Wiki
4 lata temu
Ileż czasu można być w rozkroku
gość
4 lata temu
No w końcu ktoś zadecydował i to przerwał ,ileż czasu można było być w rozkroku
ość
4 lata temu
nie kojarzę
skrzeczydło
4 lata temu
b****o szybko wracalo po urodzeniu dzieci,a cieszylismy się,że moze posiedzi na wychowawczym
beee
4 lata temu
nareszcie,jej skrzekliwego głosu nie da się słuchać
Fanka emeryto...
4 lata temu
Słuszna decyzja pani Pauliny. Wizerunkowo już nie pasuje w obecnej telewizji publicznej bo jest za elegancka i inteligentna. Uważam, że w Polsacie znajdzie swoje właściwe miejsce. Życzę nadal sukcesów!
...
Następna strona
bDBhQDDH