Paulina Chylewska odchodzi z TVP! Przejdzie do Polsatu?
paulina chylewska
29.06.2017 00:00

Paulina Chylewska odchodzi z TVP! Przejdzie do Polsatu?

Pracowała w telewizji publicznej przez 21 lat. "Rozpoczyna nowy etap w życiu zawodowym".

Podziel się
Dodaj komentarz

39-letnia dziś Paulina Chylewska zaczęła karierę w Telewizji Polskiej mając zaledwie 18 lat. Na początku pracowała w bydgoskim oddziale stacji, ale na głównej antenie zadebiutowała prowadząc dobrze przyjęty program Rower Błażeja. Potem jej kariera nabrała rozpędu, gdy wyspecjalizowała się w serwisach sportowych. Oprócz tego udało jej się prowadzić Wielki Test z Historii a w 2014 roku w imieniu Polski podawała głosy na Eurowizji.

Zachęcona tymi sukcesami, Paulina zdecydowała się na wzięcie udziału w ostatniej póki co, 20. edycji Tańca z Gwiazdami. Jak wiadomo, program może albo w całkiem udany sposób poprawić czyjąś karierę albo wręcz przeciwnie - skazać na niełaskę konkurencji.

Tak stało się chyba w przypadku Pauliny, która tańcząc w parze z Jackiem Jeschke zajęła ostatnie ósme miejsce. Na 11 możliwych, więc trudno uznać to za oszałamiający sukces: "Taniec z Gwiazdami" 20: Paulina Chylewska przytula się do Jacka Jeschke... (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że występ Pauliny w Tańcu z Gwiazdami nie przysporzył jej popularności w Telewizji Polskiej, bo w czwartek stacja poinformowała na Facebooku, że dziennikarka żegna się z pracą z TVP. Ton oświadczenia jest raczej optymistyczny, chociaż i tak nie do końca wiadomo, dlaczego Chylewska zdecydowała się odejść z pracy po 21 latach.

Paulino, dziękujemy! :) 21 lat - to szmat czasu! W Telewizji Polskiej stawiała pierwsze kroki, to tu Jej kariera dziennikarska nabrała rozpędu. Lubiana przez widzów, koleżanki i kolegów oraz szefów - Paulina Chylewska rozpoczyna nowy etap w swoim życiu zawodowym - poinformowano na Facebooku telewizyjnej Jedynki. Pamiętamy Paulinę z "Roweru Błażeja", serwisów sportowych, budziła nas rano z programami "Kawa, czy herbata?" i "Dzień Dobry Polsko". Sprawdzała naszą wiedzę w Wielkich Testach. Spotykaliśmy się z Nią podczas różnych wydarzeń muzycznych, kulturalnych. Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i pełna charyzmy. Paulino - życzymy ogromnych sukcesów w dalszej karierze! Koleżanki, Koledzy, Szefowie z TVP.

Być może decyzja o tańczeniu w Polsacie jednak była opłacalna, bo Wirtualne Media zastanawiają się, czy to oznacza, że Chylewska przejdzie do konkurencji. Rzecznik stacji nie chciał skomentować jednak tych doniesień.

Chylewska wspomina pierwszy wstęp

Zobacz też:

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
30-06-2017

gośćPudel zrób porządek ze spamem w swojej budzie!!!

30-06-2017

Sarah from Dubaj Ikona polskiej telewizji sportowej. Idealna w prezentacji wyścigów wioślarskich i gry szermierskiej

30-06-2017

gośćNie zesraj sie czasem..

01-07-2017

gośćani ją lubię ani jej nie lubię, nie wzbudza we mnie żadnych emocji, taka obojetna...w show biznesie to nie dobre

01-07-2017

GośćJa pierdykam a co mnie obchodzi gdzie ta kobieta przejdzie co?w telewizji publicznej za malo zarabiala?to moze pojdzie gdzie daja wiecej loj wielka … Czytaj całość

30-06-2017

gośćniech idzie jak najszybciej

30-06-2017

gośćbardzo dobrze pani paulino powodzenia !!!!!!!!!!!!

30-06-2017

NIESAMOWITEoooooooooooo jezu, nie wierzę, ona naprawdę odchodzi?! to jest niemożliwe. napiszcie proszę koniecznie kiedy zrobi ostatnią kupę w kiblu tvp, to … Czytaj całość

30-06-2017

gośćA niech odchodzi brzydula.

30-06-2017

gośćTo dobrze, że odchodzi. Była nudna jak flaki z olejem.