Trwa ładowanie...
Przejdź na

Borowski o "pukającej od dołu w dno" Ogórek: "Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!"

244
Podziel się:

"Senator wolnej Polski musi odpowiadać na pytania dotyczące stalinowskiej przeszłości jego najbliższej rodziny, jeśli chce w telewizji pouczać innych o kręgosłupie moralnym" - broni stanowiska dawna kandydatka SLD na prezydenta.

Borowski o "pukającej od dołu w dno" Ogórek: "Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!"

Po ostatniej debacie wokół tłumaczenia się Jarosława Gowina z głosowania za ustawą w sprawie sądów, w mediach zawrzało. Senatora Marka Borowskiego, który zarzucił ministrowi "brak kręgosłupa moralnego" zaatakowała na Twitterze Magdalena Ogórek. A w zasadzie jego ojca, Żyda, który zmienił nazwisko z Aaron Berman na Wiktor Borowski. Gdy zarzucono jej antysemityzm, prędko przekierowała dyskusję na komunistyczną przeszłość ojca senatora.

Personalny atak Ogórek nie spodobał się innym komentującym, którzy stwierdzili, że pytanie ma podłoże antysemickie i zaczęli się ją wypytywać o kondycję jej kręgosłupa moralnego. Kilku dziennikarzy porównało ją także do Leszka Bubla, lidera Polskiej Partii Narodowej, którego wielokrotnie oskarżano o antysemickie wypowiedzi.

W wywiadzie dla Wirtualnych Mediów Ogórek podtrzymuje, że pytanie o przeszłość ojca Borowskiego była całkiem uzasadniona w kontekście głosowania Gowina za ustawami o sądownictwie.

Senator wolnej Polski musi odpowiadać na pytania dotyczące stalinowskiej przeszłości jego najbliższej rodziny, jeśli chce w telewizji pouczać innych o kręgosłupie moralnym - odpowiedziała polityczka. W minionych latach nauczono Polaków, że wszelkie pytania o przeszłość związaną z KPP natychmiast niosły za sobą oskarżenia o antysemityzm. Nie zamierzam ulegać tego typu presji.

W końcu Marek Borowski napisał na Twitterze Magdzie, że jej... dziękuje. Poprosił też swoich fanów, żeby dali jej spokój, bo niedoszła prezydentka potrzebuje troski.

Muszę podziękować Magdalenie Ogórek za jej wpisy! - napisał na Twitterze. Od dawna nie dostałem tylu tysięcy wyrazów sympatii! Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!

Czy wytykanie nielubianym politykom rodzinnych powiązań to nowy pomysł na karierę polityczną Magdy ogrzewającej się ostatnio przy PiS-ie? Bo pomysł na bycie blogerką środowiska fałszywych Powstańców Warszawskich chyba upadł...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(244)
gość
7 lat temu
Ta kobieta skomptomitowała się już chyba dostatecznie bardzo żeby zniknąć z przestrzeni publicznej
Gość
7 lat temu
Dlaczego ona nie milczy!
Gość
7 lat temu
Jakaś ty denna kobito brak słów 👎🤡
Gość
7 lat temu
Dno dna ten ogórek
gość
7 lat temu
Magda Ogórek potrzebuje bogatego sponsora
Najnowsze komentarze (244)
gość
7 lat temu
Borowski jest wstrętny i ma wstrętną przeszłość. Nie dziwie się, że ją ukrywa.
gość
7 lat temu
To Borowski się skompromitował ukrywając swoje pochodzenie.
Gość
7 lat temu
G****a c**o nawet Kurwski ciebie olał
Gość
7 lat temu
A Ogórek nie jest aby od Naszych? Swój swego rozpozna
Gość
7 lat temu
Laska popełniła medialne harakiri
Gość
7 lat temu
T**a dziunia specjalnej troski. W punkt.
gość
7 lat temu
Magda jest najpiękniejsza! I bardzo mądra. A komuchów j***ć! Powinni wszyscy trafić do więzienia za działanie na szkodę Polski.
Gość
7 lat temu
Tragiczna sytuacja.... Ta laska jest martwa politycznie i towarzystko
Gość
7 lat temu
Jeden über alles. Kalkenstein alias Kaczyński das ist doch Rasenschande. Verstanden?
Gość
7 lat temu
No ta dziunia wygląda na czystą rasowo. Genetyczna Kretynka.
gość
7 lat temu
Pani Magdalena ma rację HISTORYCZNĄ, ż*d jest ż*d do tego z korzeniami komunistycznymi.
gość
7 lat temu
KOBIETA o nazwisku OGOREK nie brzmi poważnie,a jednak nie zmieniła nazwiska... a atakujecie JA !!Dlaczego zrobiły to tysiace osob PRZEDTEM ...KTO im zagrażał....obśmiewał,czy dla "incognito"....
antykomuch
7 lat temu
Trochę prawdy a jak boli po co pchasz się czerwony do polityki nawet sld vyywaliło na zbity pysk za ukrywanie pochodzenia i nazwiska mordercy narodu polskiego stryja jakuba bermana.
gość
7 lat temu
Panie Borowski czy jak tam Pan się nazywa. Kłamie to Pan tak samo jak kłamał Pan w sprawie Olka Kwaśniewskiego, że ma tytuł magistra. Pan i cała Pana formacja starych komuchów jesteście dobrze wyszkoleni w kłamstwach. Moskwa dobrze Was wyszkoliła w tym temacie.Starzy komuniści przefarbowali się i teraz są demokratami ha ha ha.Jesteście po prostu śmieszni.
...
Następna strona