Sobota 29.07.2017 20:30

Borowski o "pukającej od dołu w dno" Ogórek: "Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!"

Magdalena Ogórek Magda Ogórek Marek Borowski Wiktor Borowski

Borowski o "pukającej od dołu w dno" Ogórek: "Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!"PAP

Po ostatniej debacie wokół tłumaczenia się Jarosława Gowina z głosowania za ustawą w sprawie sądów, w mediach zawrzało. Senatora Marka Borowskiego, który zarzucił ministrowi "brak kręgosłupa moralnego" zaatakowała na Twitterze Magdalena Ogórek. A w zasadzie jego ojca, Żyda, który zmienił nazwisko z Aaron Berman na Wiktor Borowski. Gdy zarzucono jej antysemityzm, prędko przekierowała dyskusję na komunistyczną przeszłość ojca senatora.

Zobacz: Ogórek wytyka Borowskiemu, że zmienił nazwisko. "Ktoś puka OD DOŁU W DNO. To pani Magda Ogórek!"

Personalny atak Ogórek nie spodobał się innym komentującym, którzy stwierdzili, że pytanie ma podłoże antysemickie i zaczęli się ją wypytywać o kondycję jej kręgosłupa moralnego. Kilku dziennikarzy porównało ją także do Leszka Bubla, lidera Polskiej Partii Narodowej, którego wielokrotnie oskarżano o antysemickie wypowiedzi.

W wywiadzie dla Wirtualnych Mediów Ogórek podtrzymuje, że pytanie o przeszłość ojca Borowskiego była całkiem uzasadniona w kontekście głosowania Gowina za ustawami o sądownictwie.

Senator wolnej Polski musi odpowiadać na pytania dotyczące stalinowskiej przeszłości jego najbliższej rodziny, jeśli chce w telewizji pouczać innych o kręgosłupie moralnym - odpowiedziała polityczka. W minionych latach nauczono Polaków, że wszelkie pytania o przeszłość związaną z KPP natychmiast niosły za sobą oskarżenia o antysemityzm. Nie zamierzam ulegać tego typu presji.

W końcu Marek Borowski napisał na Twitterze Magdzie, że jej... dziękuje. Poprosił też swoich fanów, żeby dali jej spokój, bo niedoszła prezydentka potrzebuje troski.

Muszę podziękować Magdalenie Ogórek za jej wpisy! - napisał na Twitterze. Od dawna nie dostałem tylu tysięcy wyrazów sympatii! Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!

Czy wytykanie nielubianym politykom rodzinnych powiązań to nowy pomysł na karierę polityczną Magdy ogrzewającej się ostatnio przy PiS-ie? Bo pomysł na bycie blogerką środowiska fałszywych Powstańców Warszawskich chyba upadł...

Przypomnijmy: Ogórek sfotografowała się z FAŁSZYWYM POWSTAŃCEM? "Pan Zdzisław nie figuruje w oficjalnej bazie kombatantów"

PAPPAP
PAP

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (353)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 353
Odpowiedz
339 142
zgłoś
gość 29.07.2017 20:31
Magda Ogórek potrzebuje bogatego sponsora
Odpowiedz
545 203
zgłoś
gość 29.07.2017 20:32
Ta kobieta skomptomitowała się już chyba dostatecznie bardzo żeby zniknąć z przestrzeni publicznej
Odpowiedz
51 13
zgłoś
gość 29.07.2017 20:32
kochajmy się i szanujmy!
Odpowiedz
381 144
zgłoś
Gość 29.07.2017 20:33
Jakaś ty denna kobito brak słów 👎🤡
Odpowiedz
126 41
zgłoś
Gość 29.07.2017 20:33
Ona nie ma wstydu.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 353