Trwa ładowanie...
Przejdź na

Justin Bieber ZREZYGNUJE z muzyki z powodu... SEKTY?

95
Podziel się

23-letni gwiazdor znalazł się pod wpływem pastora-celebryty z nowojorskiego "kościoła"! "Kościół nie nakazał Bieberowi żeby zakończył trasę. Podjął decyzję w oparciu o duchowe poszukiwania w głębi własnej duszy"... Zacznie śpiewać dla Jezusa?

Justin Bieber ZREZYGNUJE z muzyki z powodu... SEKTY?
bCzSCZaZ

Amerykańskie dziecięce gwiazdki w pewnym momencie kariery dochodzą do punktu, w którym pieniądze, sława i ciągłe imprezowanie wywraca ich życie do góry nogami. Wyidealizowany wizerunek ze sceny zderza się z codziennością, a efekty są niepokojące. Britney Spears ogoliła sobie głowę, a Miley Cyrus występowała na penisie i przez kilka miesięcy napawała się swoją "płynną seksualnością". Wielu po prostu stoczyło się w alkohol i narkotyki. A teraz przyszła kolej na... "religijnego" Justina Biebera.

Ostatnio Justin wszędzie chodzi z Biblią i na każdym kroku przekonuje o swojej religijności. Odwołał nawet resztę trasy koncertowej Purpose, żeby "poświęcić się Chrystusowi". Media podejrzewają jednak, że bezkarny przez lata gwiazdor i tutaj nie ma umiaru, planując założenie... własnego kościoła.

bCzSCZbb

Nie wiadomo, czy Justin jest szczery w swojej wierze, czy to desperackie zagranie pod rynek, gdyż seksualne i prawne ekscesy zaczęły przynosić milionowe straty, m.in. przez wykluczenie z ogromnego chińskiego rynku muzycznego. To, że piosenkarz chodzi z Pismem Świętym na pokaz nie znaczy też, że należy do jakiegokolwiek znanego kościoła. W Stanach istnieją niezliczone sekty odwołujące się do świętej księgi a - podobnie jak Scjentolodzy - mające "ofertę duchową" skrojoną pod celebrytów, którzy z jednej strony potrzebują formy odkupienia po hulaszczym życiu, a z drugiej dysponują funduszami i wpływami, których pragną przywódcy grup.

Na razie Bieber jest pod wpływem pastora Carla Lentza, który działa w nowojorskim Kościele Hillsong. Sekta prowadzi własną szkołę przywództwa, do której uczęszczają jej duchowi liderzy. Nic dziwnego, że amerykańsko-australijska grupa przyciągnęła Justina: jej przedstawiciele zachowują się jak celebryci, dbają o wygląd i promują się w Internecie. I uwielbiają występować na wypełnionych po brzegi stadionach i organizować spotkania modlitewne przypominające modne występy motywacyjne.

Kiedy Justin ogłosił, że odwołuje trasę, żeby "oddać swoje życie Chrystusowi" serwis TMZ poinformował, że to może być koniec muzycznej kariery piosenkarza. Lentz zyskał duży wpływ na działania 23-latka, czym zaniepokojony jest rynek muzyczny. Kościół jednak zaprzecza, jakoby naciskał na Biebera, żeby dokonywał jakichkolwiek decyzji związanych z karierą.

bCzSCZbh

Kościół nie nakazał Bieberowi zakończenia trasy - twierdzi źródło TMZ. Podjął decyzję w oparciu o duchowe poszukiwania w głębi własnej duszy oraz o własne spojrzenie na życiową drogę, jaką powinien teraz objąć.

Stoi to trochę w sprzeczności z kolejnymi wywiadami Justina, w których zachwyca się rozmowami z Lentzen i zapewnieniami, że to one pomogły mu podjąć decyzję. Twórcy muzyczni związani z karierą Biebera mogą jednak spać spokojnie w ostatnich rozmowach celebryta wielokrotnie podkreślał, że wiara nie odciągnie go od "bycia artystą".

Podobno po zakończeniu trasy Justin wciąż pojawia się w studio i pracuje nad nowymi utworami. Jeszcze nie zaczął niczego nagrywać, ani nie ustalił żadnych dat nowego projektu, ale na pewno nad nim prowadzi. Serwis ustalił też, że Bieber planuje w przyszłości trasy koncertowe, choć na pewno nie w ciągu dwóch najbliższych lat. TMZ dotarł do współpracowników muzyka - Skrillexa, Poo Beara i Johna Shahidi - którzy powiedzieli, że wspierają go w decyzji o odpoczynku i zajęciu się sprawami religii.

bCzSCZbi
bCzSCZbj
bCzSCZbk
bCzSCZbC
KOMENTARZE
(95)
gość
3 lata temu
Ma pieniądze to się nim interesują. Proste
gość
3 lata temu
Ten chłopak potrzebuje lekarza i to psychiatry. Nie ma z czego się śmiać.
gość
3 lata temu
Mają romans na bank!!!
bCzSCZbD
gość
3 lata temu
Hillsong nie jest sektą
Gość
3 lata temu
Nie wierzę w jego nawrócenie.
Najnowsze komentarze (95)
iluminacja
rok temu
W sławie typu Justina Biebera, Michael Jacksona, Britney Spiears itd dochodzi się po pewnym czasie kariery do drzwi które otwiera przemysł muzyczny wraz zarządem tego tworu. I musisz przejść inicjację ale nie jesteś już tą osobą co wcześniej nawet jeżeli nie pójdziesz dalej przez te drzwi..... Takich gwiazd jak Bieber są setki... Większość popełniła samobójstwa, inne weszły w narkotyki i alkohol a inne są niszczone poblicznie za coś czego nie zrobiły bądź zrobiły ....
Gość
2 lata temu
Hillsong to nie sekta :)
Dddddddddddd
2 lata temu
A ja powiem tak. Jest to człowiek zagubiony, k tory potrzebuje miłości Sam się zagubił i nie może odnaleźć. Wiara napewno pomaga tylko prawdziwa wiara chrześcijańska a nie taka od byle kogo ( to już jest sekta na 100%) tak mu pomogą ze któregoś dnia obudzi się z ręką w nocniku. Niby każdy człowiek ma wolną wolę wg naszej wiary i może sam świadomie wybrać Ale żal mi ludzi którzy świadomie wybierają nie to co trzeba.
Gość
2 lata temu
Jak trzeba być ograniczonym, żeby kościół nazywać sekta, tylko dlatego, że nie jest katolicki? Macie pojęcie o protestantyzmie? Co za ignorancja.
Danny
2 lata temu
Hillsong to kościół Zielonoświątkowy, a nie jakaś sekta. Hillsong United to jeden z najbardziej znanych zespołów gospel, a utwory są znane protestantom, jak i katolikom. Stąd też Hillsong London był głównym zespołem na katolickim festiwalu "Bądź jak Jezus" dla 15 tys. katolików w Mysłowicach. Link:
Gość
3 lata temu
Gratuluję ignorancji autorowi tego artykułu. Trzeba wykazać się nie byle niewiedzą, żeby napisać że Kościół Hilsong to sekta. Radzę najpierw trochę zapoznać sìę z socjologią religii Stanów Zjednoczonych, a później brać się za pisanie. Nie wszystko, co nie katolickie jest sektą. Tak oto wyszło na jaw zaściankowe myślenia autora. Niby wielkomiejski Plotek, a tu słoma z butów wystaje.
gf
3 lata temu
rzyg...
Gość
3 lata temu
Justin nie odchodzi do żadnej sekty, Justin nie kończy kariery, więc proszę nie pisać g****a
bCzSCZbv
Gość
3 lata temu
Hillsong to nie jest sekta. To kościół protestancki zielonoświątkowy. Jeden taki jest w Warszawie. Zoe Warsaw - Hillsong Family church. :) także pozdrawiam autora artykułu i radzę lepiej zapoznać się z tematem zanim coś się napisze! R.
POPek
3 lata temu
PUDELEK ZNOWU BZDURY PISZE. Byłem w tym kosciele w australii, holandii i anglii. To chrzescijanski kosciol zielonswiatkowy Hillsong. Niesamowicie sie rozwijają i na pewno nie są sektą.. Wolę taki kościół niż inne..
Gość
3 lata temu
Hillson to jest prawdziwy Kościół. Bo oni swoją naukę opierają na Biblii. A nie jak Kościół katolicki na katechiźmie. Bieber zrobił najlepszą rzecz, jaką człowiek może uczynić na ziemi. Oddał swoje życie Jezusowi, więc będzie zbawiony.
Gość
3 lata temu
Chłopak szuka autorytetu Bo nigdy nie miał ojca
Gość
3 lata temu
Przez to jego fani przestaną być fanami jeżeli nie odejdzie od tego kościoła( sekty)
Gość
3 lata temu
To ten pastor go na bank namówił Bieber jest bogaty dlatego sie nim w tym "kościele" interesują teraz przez te duchowieństwo stanie się inny , to jest chore wykorzystywać tak utalentowanego artyste! #BIEBERZNAMI
...
Następna strona
bCzSCZbX