Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Dariusz K. nadal unika więzienia! "Zostaną wykonane czynności związane z ODROCZENIEM KARY"

114
Podziel się:

"17 października odbędzie się rozprawa sądu, której przedmiotem będzie odroczenie bądź nie, kary więzienia" - mówi nam rzecznik prasowy sądu.

TYLKO U NAS: Dariusz K. nadal unika więzienia! "Zostaną wykonane czynności związane z ODROCZENIEM KARY"

Od śmiertelnego w skutkach wypadku samochodowego, który spowodował Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, mijają trzy lata. Celebryta ponad trzy miesiące temu usłyszał wyrok sądu: karę sześciu lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat. Prawnicy Dariusza złożyli jednak wniosek o wstrzymanie wykonania kary pozbawienia wolności. Jak udało nam się dowiedzieć, 41-latek ma jeszcze trochę czasu, zanim trafi za kratki.

11 września będą wykonane czynności dowodowe, które są związane z wnioskiem obrońcy o odroczenie kary. 17 października odbędzie się rozprawa sądu, której przedmiotem będzie odroczenie bądź nie, kary więzienia – powiedział w rozmowie z nami Rzecznik Prasowy ds. karnych SSO Anna Ptaszek.

Dariusz K. szuka ponoć wszelkich sposobów nie tylko w celu odroczenia wyroku, ale także by skrócić sobie karę.

Przypomnijmy, że celebryta korzysta z uroków wolności już od początku kwietnia i nie zamierza znów żyć za kratami:

Myślicie, że uda mu się uniknąć kary?

Zobacz także: Górniak zmusza Allana do pozowania. Zdjęła nawet but
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(114)
Gość
7 lat temu
Ja chyba śnię! Facet zabija kobietę na przejściu dla pieszych, był pod wpływem używek i jeszcze nie siedzi? Zwykły Kowalski dawno byłby ukarany a ten co ?? I takie prawo jest w Polsce
Gość
7 lat temu
Gnida nie człowiek. Dla honoru odbył by tą karę bo w pełni zasłużył i to na dłuższy wyrok ale widocznie nie wie co to honor.
gość
7 lat temu
Z premedytacją zabił człowieka. Sąd, pomimo prawomocnego wyroku, zastanawia się czy ma odbyć karę. Ktoś rozumie i popiera taką "sprawiedliwość"?!
Gość
7 lat temu
Szary Kowalski już by dawno pierdział w więzienny stołek..
gość
7 lat temu
Takie sądy dobre u nas, żadnej kary
Najnowsze komentarze (114)
Fabiann2415
7 lat temu
znalazlam w necie niezla oferte z dokumetami kolekcjonerskimi clubcard.com.pl , po co się meczyc z prawo jazdy to bardzo fajnie się sprawdza.
gość
7 lat temu
wyrok sądu zapadł. Teraz znalazły się dowody ...........i czekają z wykonaniem wyroku ????????? I Wy, ludzie, nie chcecie reformy sądownictwa ???????
gość
7 lat temu
TCHÓRZ BEZ HONORU
Gość
7 lat temu
Niestety prawo i sadownictwo w Polsce poprostu kuleje.Brak słow bezprawie ....ja poprostu snie...
jurek
7 lat temu
pis do roboty posadzić mordercę
gość
7 lat temu
muszą więcej protestować i bronić sądów :)
gość
7 lat temu
Wiadomo,że nie bedzie siedział. Równi i równiejsi Kmac!
DB
7 lat temu
Chcieliście reformy sądów? Nie? No to morda w kubeł.
gość
7 lat temu
NIE POWINIEN SIEDZIEĆ W WIĘZIENIU!!! co to da????????? młody zdrowy mężczyzna unieruchomiony na prawie 10 lat nie zabił umyślnie, nie jest niebezpiecznym bandziorem. Powinien pracować społeczenie!!!!!!!! to by było dużo lepsze dla społeczenstwa i dla wszystkich! Jest dużo ludzi starszych wymagająych opieki , pomocy w szpitalach, domach starców nie am komu robić to on wlasnie powinien przy nich pomagać. Starszym osobom zakupy robić, pampery zmienic sprzątać im w domu. Tak powinno być a potem może kopać doły na budowach też nie ma pracowników Dlaczego nie wykorzysta się młodego sillnego chłopa. Przyuczyć go do zawodu łopata do ręki i DO ROBOTY a nie za kraty na koszt podatnika.
king
7 lat temu
zlozenie wniosku o odroczenie, nie wstrzymuje wykonania kary. po za tym odroczenie to nie zawieszenie
gość
7 lat temu
Dariusz K. dostał niski wyrok za zabicie człowieka, bo "zabrakło dowodu", że prowadził pod wpływem narkotyków - czego dowiedli jego obrońcy. Teraz domagają się leczenia odwykowego zamiast więzienia, bo jest uzależniony... Kary nie odbywa, bo "ciocia" lekką rączką wpłaciła 400 tys. kaucji. Teraz doradzono mu jeszcze dzieci wykorzystać ... Ten cyrk odbywa się na podstawie wyroków i postanowień SĄDÓW. Brawo! Więcej marszów, więcej zniczy - żeby było tak jak było!
gość
7 lat temu
obleśny g**j
gość
7 lat temu
naćpany wsiadł do auta i zabił kobietę, która mogła jeszcze spokojnie zyc i cieszyc się rodziną. Wyrok zgodnie z opinią publiczna jest i tak za niski, a on sie jeszcze cały czas miga.
kob
7 lat temu
on powinien siedzieć już dawno , przecież zabił i kpi sobie z prawa, skandal ,,
...
Następna strona