Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Loska miała ZAWAŁ! "Jej stan jest bardzo poważny"

104
Podziel się:

80-letnia ikona telewizji trafiła do jednego z warszawskich szpitali z silnym bólem w klatce piersiowej.

Krystyna Loska miała ZAWAŁ! "Jej stan jest bardzo poważny"

Krystyna Loska, która niedawno obchodziła 80. urodziny od lat nie cieszy się dobrym zdrowiem, choć w ostatnich miesiącach zapewniała, że czuje się znacznie lepiej i dużo wypoczywa. Niestety, w poniedziałek jej stan znacznie się pogorszył do tego stopnia, że trafiła do szpitala. Lekarze natychmiast podjęli decyzję o operacji, udrożnili jej naczynia wieńcowe, wszczepiając tak zwany stent. Jak informuje Super Express stan Loski wciąż jest bardzo poważny.

W poniedziałek błogi spokój zakłóciło pani Krystynie serce - informuje tabloid. W nocy z ostrym bólem pojechała do szpitala. Po badaniach okazało się, że miała zawał. Szybko podjęto decyzję o interwencji chirurgicznej. W trakcie ponadgodzinnej operacji udrożniono legendarnej spikerce zatkaną tętnicę.

Ikona telewizji od ponad 20 lat zmaga się z chorobą serca, zdiagnozowano bowiem u niej bardzo rzadką chorobę - zespół takotsubo, który w momentach stresu objawia się ostrym bólem w klatce piersiowej i dusznościami. Jak donosi tabloid, Loska może być jednak "spokojna o swoje zdrowie", bo czuwa nad nią mąż jej córki, Grażyny Torbickiej, który jest lekarzem kardiologiem.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Cannes 2017: Grażyna Torbicka i Łukasz Knap o "Happy End" Michaela Hanekego
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(104)
Asia
5 lata temu
Zdrowka zycze!
Gość
5 lata temu
Szybkiego powrotu do zdrowia Pani Krystyno 😊
gość
5 lata temu
Duzo zdrowia!
Beata
5 lata temu
Pani Krystyno,trzymam mocno kciuki!!! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
gonik
5 lata temu
Kobieta zawsze z klasą! Życzymy dużo zdrowia i szybkiej poprawy.
Najnowsze komentarze (104)
Gość
5 lata temu
Pani Krystyno trzmam kciuki! Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!
gość
5 lata temu
zawsze byla tandetna i kiczowata do tego surowa i oschła. trudności w wypowiadaniu słów być może przez źle dopasowane protezki i nieśmiertelny chełmofon na głowie wieś śpiewa i tańczy.
Gość
5 lata temu
O Boze... Kto to pisał? To nie operacja kardiochirurgiczna i ona nie była operowana! Jest to zabieg zwany koronarografią a następnie jeśli sa zmiany w naczyniach przeprowadza sie zabieg przezskórnej angioplastyki wieńcowej!!!! Naucz sie albo zapytaj zanim napiszesz takie pierdy
Gość
5 lata temu
Zdrowia
Gość
5 lata temu
Nie mowi sie o wspanialych lekarzach,bo niestety,ale tych nie wspanialych jest wiecej i to z nimi sie spotykamy chorujac na codzien.Tych z sercem podchodzacych do swojego zawodu , nieraz w swoim zyciu niespotkamy wcale,albo bardzo zadko.Wtedy sie bardzo dziwimy ,a przeciez to powinno byc norma.
gość
5 lata temu
piekna mimo wieku
gość
5 lata temu
była bardzo znana z Telewizji bo była jedną z 5 spikierek dopuszczonych do informacji - miała długoletni romans z Gierkiem - dlatego ja lansował o tym media nie mówia
Gość
5 lata temu
Zdrowia po stokroć !!!!
Gość
5 lata temu
Co za p*****ly wypisujecie. Litości..
Gość
5 lata temu
Zdrowia
Gość
5 lata temu
Ty kupo śmieci od pierwszego komentarza, życie jeszcze tyle tobie odda, że odechce ci się wszystkiego.
Gość
5 lata temu
Piszesz "a sami lekarze też chorują", więc kiedy są zdrowi niech zrozumieją tych bezbronnych chorych i okazują więcej serca i troski, w sumie jeszcze gorsze są pielęgniarki, ale do nich też wróci to co same dają innym. Ten brak empatii oczywiście nie odnosi się do całej służby zdrowia.
Gość
5 lata temu
Boze swiety co za p******y narod 😳Brak slow !!
gość
5 lata temu
nie wierzę żę ona ma już 80 lat wygląda super !!! zdrówka życzę :))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie