Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przetakiewicz ogłasza, że ma nowego chłopaka. "Jestem non stop zaskakiwana przez mojego mężczyznę"

142
Podziel się

"Jestem osobą, która lubi, żeby w jej życiu działo się bardzo dużo" - zapewnia Joanna. Pokaże nowego wybranka na okładce?

Przetakiewicz ogłasza, że ma nowego chłopaka. "Jestem non stop zaskakiwana przez mojego mężczyznę"
bDAYeuCt

Joanna Przetakiewicz niedawno udzieliła Vivie poruszającego wywiadu, w którym ujawniła, jak cierpiała po śmierci Jana Kulczyka. Chociaż rozstali się półtora roku przed jego śmiercią, był to dla niej szok. Do tego stopnia, że gdy pojechała na Fashion Week do Nowego Jorku, to cały tydzień przechodziła w jednej sukience.

To całkiem zrozumiałe. Przetakiewicz spędziła u boku Kulczyka dziesięć najpiękniejszych lat swojego życia. Najbogatszy Polak otoczył ją luksusem, zabierał w podróże i na bankiety i poznał ją ze światową elitą najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi. Dzięki niemu poznała Karla Lagerfelda, któremu, jak chwali się w wywiadach, zwierzyła się z pomysłu założenie własnej firmy modowej. Dzięki pomocy Kulczyka, udało się rozkręcić biznes. Jednak, niestety, był to początek końca ich związku.

bDAYeuCv

Zajęta rozwojem La Manii Przetakiewicz miała dla Jana coraz mniej czasu. W końcu uznali, że lepiej się rozstać, jednak nawet po tym pozostali przyjaciółmi i wspólnikami w interesach. Od śmierci Kulczyka w lipcu 2015 roku Joanna pozostawała w nieformalnej żałobie i nie rozglądała się za mężczyznami. Ostatnio jednak to się zmieniło. Przetakiewicz ogłasza w Fakcie, że właśnie sobie kogoś znalazła.

Jestem zakochana i bardzo szczęśliwa - ujawnia. Jestem non stop zaskakiwana przez mojego mężczyznę. Facet musi mnie zaskakiwać. Nie wyobrażam sobie być z kimś nudnym. Jestem osobą, która lubi, żeby w jej życiu działo się bardzo dużo.

bDAYeuCB
bDAYeuCC
Zobacz także: Jakóbiak o Przetakiewicz w Azji Express: Widzowie się w niej zakochają
bDAYeuCW
KOMENTARZE
(142)
gość
3 lata temu
A bawcie się, co tu komu żałować. No, ja zaskoczyłam mojego mężczyznę oznajmiając po 12 latach, że odchodzę :) I odeszłam.
gość
3 lata temu
Opalenizna strasznie dodaje lat..
gość
3 lata temu
to b****o to bezguscie totalne , miec tyle kasy a wygladac jak prostytutka
bDAYeuCX
Daria
3 lata temu
Do biednych nie nalezy Asia napewno chlopaka bez funduszy nie chciala ma swoje standardy Ceni sie Jak Towar pusta do granic mozliwosci promuje swoja osoba prostytucje ładnie opakowana
gość
3 lata temu
Joanna ma milionera ze Szwajcarii . Buty wam spadną jak ujawni kto to
Najnowsze komentarze (142)
Gość
3 lata temu
Dobrze wygląda, ale widać też po zdjęciach, że kiedyś wyglądała jakby gorzej. Jednak pieniądze pozwalają trochę podrasować wygląd.
tom
3 lata temu
Kogo, ty obchodzisz przechodzona starzejąca sie kobieto ??/ albo twój facet ???? NIKOGO !!! Więc, po co zaśmiecasz, fora swoja osobą ????
Gość
3 lata temu
Piekna i bardzo zadbana.Prawie żadna z nas pyzie zazdrośnice nie bedzie wygladac jak ona w wieku 50 lat,ba to trzeba duuż kasy.Wykorxystals dobrze okazje w zyciu.Taka na pewno nie ma sobie nic do zarzucenia.Brawaa!!
gość
3 lata temu
Skoro zadawała się z oszustem , to raczej nic nie warta pusta kobieta. Jak można się zadawać z kimś mając męża ??? W ukartowaną śmierć to raczej nikt nie wierzy.
gość
3 lata temu
następny sponsor
gość
3 lata temu
W końcu zaczną sie znów zakupy i podróże za kasę jelenia
Rogacz
3 lata temu
Dobrze strzelałem w twojej matce
Rogacz
3 lata temu
Typ wygląda jak obsrane g****o
bDAYeuCP
Znajoma
3 lata temu
Ciekawe z jakim portfelem znajomy
Gość
3 lata temu
Ja Jadwiga Cipowska też ogłaszam że mam nowego chłopaka. Myślę że wyznanie ma takie samo znaczenie dla ludzi jak to owej pani.
Dr Kidler
3 lata temu
Lukas Jakobiak od Ellen tak zaskakuje polska Dodatelle Versracze.
Gość
3 lata temu
Bo po prostu ładnym ludziom ciężki makijaż nie pasuje. Także Joasiu mordulko ty ślyczna, zeszpachluj te zaprawę i już więcej tego świństwa nie nakładaj 😙
Gość
3 lata temu
Jedno wiem na pewno nie jest biedny. Byloby smiesznie gdyby sie okazalo ze to mlody kulczyk... Podobno sie rozstala z zona. A gdyby tak to polska wersja mody na sukces bedzie gotowa 😄
Gość
3 lata temu
To zwykla prostututka.Zapolowala sprytnie na Kulczyka teraz szuka kolejnego jelenia. Uwaza sie za piekna a jest strasznie sztuczna i falszywa
...
Następna strona
bDAYeuDr