Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prezes PiS nie lubi Agaty Kornhauser-Dudy? "Ona naprawdę NIE BOI SIĘ KACZYŃSKIEGO"

280
Podziel się:

Prezes nie może jej ponoć darować wypowiedzi sprzed wyborów. Nie przepada też za… ojcem prezydenta.

Prezes PiS nie lubi Agaty Kornhauser-Dudy? "Ona naprawdę NIE BOI SIĘ KACZYŃSKIEGO"
bESriIRN

Stosunki Andrzeja Dudy z Jarosławem Kaczyńskim były dobre dopóki prezydent nie zaczął mieć własnego zdania. Weto, które postawił przeciw dwóm z trzech projektów ustaw o sądownictwie zostało odebrane jako brak lojalności.

Premier Szydło wprost zarzuciła prezydentowi w orędziu, że spowalnia pracę rządu. Ostatnio Kaczyński i Duda spotykają się w Belwederze, aby wypracować kompromis dotyczący nowych ustaw. Wygląda jednak na to, że nadwyrężonego zaufania prezesa nie będzie łatwo odbudować. Co więcej, Kaczyński ma już ponoć dość nie tylko Dudy, ale i jego … żony oraz teścia.

Uważa ponoć, że Agata Kornhauser-Duda jest "źle wychowana". Dowodem na to ma być artykuł Jacka Karnowskiego w tygodniku W Sieci. Dziennikarz wcześniej przeprowadzał wywiad z szefem PiS, jednak nie wszystko nadawało się do publikacji. W swoim tekście był już bardziej wylewny i przemycił ponoć to, co Kaczyński powiedział mu nieoficjalnie. Nie spodobały mu się np. słowa Agaty wypowiedziane na tydzień przed drugą turą wyborów. Stwierdziła bowiem, że "nie boi się prezesa".

bESriIRP

Było to dość impertynencką, niepotrzebną zaczepką - pisze Karnowski.

Słowa zirytowały Kaczyńskiego tym bardziej, że Kornhauser-Duda rzeczywiście się go "nie boi". Potwierdza to informator Newsweeka.

Ona naprawdę nie boi się Kaczyńskiego. Zresztą od początku była przeciwna startowi Andrzeja, nie chciała być pierwszą damą i do dziś niewiele się w tej sprawie zmieniło. Wśród znajomych często mówi, że wolałaby żeby Andrzej nie kandydował na drugą kadencję - zdradza osoba z otoczenia prezydentowej.

Jednak nie tylko pierwsza dama budzi niechęć Kaczyńskiego. Również ojciec Andrzeja Dudy nie należy do jego ulubieńców. Jan Duda podpadł m.in. tym, że nie docenia wkładu prezesa w doprowadzenie do prezydentury jego syna, lecz uważa, że to… zasługa Boga.

bESriIRV

Jarosława Kaczyńskiego irytowało pomijanie jego roli w doprowadzeniu do wyboru prezydenta przez różne osoby z otoczenia Andrzeja Dudy, eksponujące w zamian wątki mesjanistyczne - czytamy w felietonie Karnowskiego.

Rzeczywiście, ojciec prezydenta w rozmowie z Super Expressem tuż po wyborach głosił taki pogląd.

Pan Bóg wskazał na naszego syna. Zrozumieliśmy to jako powołanie do pełnienia pewnej służby. Nasz syn miał obowiązek przyjąć to wskazanie Opatrzności - mówił Jan Duda.

Wygląda na to, że w stosunkach Dudy i prezydenta nieprędko przyjdzie ocieplenie. No chyba, że Duda znów stałby się "Adrianem".

bESriIRW
bESriIRX
bESriIRY

**Zawieszony poseł PiS "pocałował klamkę" w siedzibie partii

**

bESriISq
KOMENTARZE
(280)
gość
4 lata temu
Prezes to i samego siebie nie lubi!!miau!
Straszny
4 lata temu
Zadajmy najpierw pytanie: A za kim przepada?
Gość
4 lata temu
To całe veto i stawianie się kaczynskiemu to tylko zaplanowana gra pod publiczkę Jarka żeby wybrać po raz drugi dude na prezydenta i potem znowu sterować nim jak marionetki. Mam nadzieję ze Polacy nie są jednak tacy g***i i nie dadzą się ponownie nabrać.
bESriISr
Gość
4 lata temu
Dajcie kobiecie żyć
gość
4 lata temu
Najśmieszniejsze jest to, że jeśli rzeczywiście wszystko to napisał red. Karnowski, nie zdaje sobie on sobie sprawy, jak kompromituje Kaczyńskiego. Sugeruje, że Kaczyński pożąda cudzego strachu i chce konkurować z samym Panem Bogiem. :-) Cmokierzy prezesa są czasem tak nachalni w jego kulcie, że aż mu szkodę wyrządzają.
Najnowsze komentarze (280)
gość
4 lata temu
Duda to marionetka a Kaczyński to wybitny polityk super inteligentny uwielbiam go
gość
4 lata temu
Inteligencji z domu się nie wynosi...Ją się ma albo nie. Agata ma 45 lat, dlaczego ciągle słyszę odwoływania do jej domu rodzinnego. Nawet jak jej ojciec to poeta, prozaik i literat to nie jest jej zasługa. Ona sama co robiła, ? poszła do roboty nauczycielki i to najbrzydszego języka świata....
Gość
4 lata temu
Biedni ludzie...lepiej chleb i wodę raz dziennie a być wolnym człowiekiem.
gość
4 lata temu
Ten ojciec Dudy to też jakiś przychlast - Pan bóg wskazał naszego syna; Maliniak przyjął wskazanie opatrzności....gdzie ja żyję...
Gość
4 lata temu
kaczynski nikogo nie lubi tylko kota
gość
4 lata temu
wszyscy siebie jednakowo warci
gość
4 lata temu
Pani Agata jest super
gość
4 lata temu
co wy wymyślacie debile
bESriISj
gość
4 lata temu
co wy p*********e debile, co jeszcze wymyślicie? co za szambo
gość
4 lata temu
Powinni się porozumieć i być jednością.
gość
4 lata temu
"Wygląda na to, że w stosunkach Dudy i prezydenta nieprędko przyjdzie ocieplenie." profesjonalizm "dziennikarzy" pudelka poraża.
gość
4 lata temu
"informator Newsweeka" haha, to brzmi równie wiarygodnie jak "świadek TVN" :)
gość
4 lata temu
Nie lubi żydów widocznie, jak mógł.
Po co ta gada...
4 lata temu
Prezydent w Polsce nic nie może a jego żona jeszcze mniej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESriITc
bESriITd
bESriITe
bESriITf
bESriITg
bESriISL