Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejna kobieta oskarża Polańskiego o gwałt! "MIAŁAM 15 LAT. Nie byłam w stanie nikomu o tym powiedzieć"

518
Podziel się

Twierdzi, że bała się powiedzieć o tym wcześniej. "Moja matka dostałaby ataku serca" - przekonuje 61-letnia dziś Renate Langer.

Kolejna kobieta oskarża Polańskiego o gwałt! "MIAŁAM 15 LAT. Nie byłam w stanie nikomu o tym powiedzieć"
bEqPitsl

Roman Polański bardzo chciałby przejść do historii światowego kina jako wybitny reżyser, szanowany w Hollywood i wielbiony przez swoich fanów. Miał na to spore szanse nie tylko dzięki swoim filmom, ale też znajomościom na najwyższych szczeblach w branży. Jak jednak okazało się pod koniec lat 70. znajomi ci mogli zapewnić mu nie tylko opinię wybitnego artysty, ale również pomagać mu ukrywać przed światem niewygodny dla jego kariery fakt. Gdy Samantha Gaimer ujawniła szczegóły seksu z reżyserem, ten znalazł się pod obstrzałem mediów i prokuratury. Dziewczyna miała wtedy bowiem 13 lat.

Po latach światło dzienne ujrzały kolejne oskarżenia - w tym Charlotte Lewis, która również zarzucała mu wykorzystywanie seksualne. Niedawno o podobnych doświadczeniach z reżyserem zdecydowała się opowiedzieć trzecia kobieta:

bEqPitsn

Sądy we Francji, Szwajcarii i Polsce do dziś nie zgodziły się na ekstradycję Polańskiego do USA, gdzie mógłby usłyszeć wyrok. Być może zmienią zdanie teraz, gdy o gwałcie reżysera mówi kolejna już, czwarta kobieta.

Renate Langer to była niemiecka aktorka, która przez lata skrywała nieopowiedzianą, bolesną historię. Kobieta twierdzi, że Polański dopuścił się gwałtu na niej, gdy ta miała 15 lat. Do zdarzenia miało dojść w Szwajcarii w lutym 1972 roku.

Nie byłam w stanie nikomu o tym powiedzieć. Czułam się zawstydzona, a moja matka doznałaby zawału - powiedziała w rozmowie z The Times Langer.

Kobieta twierdzi, że Polański zgwałcił ją w jego sypialni, zaś miesiąc później zadzwonił do niej z propozycją roli w filmie. Langer przyjęła propozycję wierząc, że zostanie potraktowana profesjonalnie, jednak wtedy reżyser zgwałcił ją po raz drugi. W zeznaniach kobieta wyznaje, że próbowała się bronić, rzucając w Polańskiego butelką wina, którą miała pod ręką.

bEqPitst

Prawnik reprezentujący reżysera na razie nie skomentował tych doniesień. Czy oskarżenia czwartej kobiety zmienią sytuację Polańskiego?

bEqPitsu
bEqPitsv

**Kolejna kobieta oskarża Polańskiego

bEqPitsw

**

bEqPitsO
KOMENTARZE
(518)
gość
4 lata temu
co taka dziewczynka robiła w jego sypialni????? oczywiście on powinien się powstrzymać! ale co taka dziewczynka robiła w sypialni sama u dorosłego chłopa?????
gość
4 lata temu
taki mały chłopina, a gwyłty się za nim sypią lawinowo ))))
Gość
4 lata temu
Szły dobrowolnie. A teraz foch bo nie dostały roli
bEqPitsP
Gość
4 lata temu
Po latach sobie przypominają. Jasne.
gość
4 lata temu
I nigdy za to kary nie poniesie
Najnowsze komentarze (518)
gość
4 lata temu
Sorry, nie bronię go, ale.. .Po 1, co robiła w jego sypialni, a po drugie: ZGODZIŁA SIĘ ZAGRAC U GWAŁCICIELA?!
Gość
4 lata temu
Ta zg****il ja a potem na luzaku zgodzila sie zagrac w jego filmie. Buhaha
gość
4 lata temu
Polański pewnie był znany ze swoich pedofilskich zboczeń dlatego młode, "cwane" k***wki same właziły do jego sypialni, na imprezy czy domu. Zwykły BURDEL OBUSTRONNY.
gość
4 lata temu
taki karzeł mizerak , mniej niż przeciętnej urody to widocznie przy dzieciach czuł się panem świata stary zbok
gość
4 lata temu
Nie dostała roli w filmie, to skarży! Widocznie nie powiedzieli jej, że samo danie d.... nie gwarantuje roli filmowej! Pretensje do ówczdsnych stręczycieli!
gość
4 lata temu
raz zgwałcił ale odebrała jego telefon i znowu do niego poszła, widać nie bała się go??? po tym co się stało????
gość
4 lata temu
a gdzie byli wtedy rodzice?
gość
4 lata temu
ZAmknąc go powinni!
bEqPitsH
gość
4 lata temu
to już staje się śmieszne 15 letnie ku..wiska
pani
4 lata temu
Zgwałcił ją a ona poszła grać u niego w filmie? Zwykła lafirynda. Tyle powiem. Oczywiście On powinien odprawić ją do domu z cukierkiem. Kompletna patologia. Jak ona tak i on.
Jesio
4 lata temu
o romek , to ja nie widziałem że ty taki ruchacz byłeś
dudel
4 lata temu
Nierządnice głodne sławy i pieniędzy-wyszły z obórek i myślą że coś im skapnie.Do p*****a powinni to pozamykać.Aż mi się niedobrze robi jak patrzę na te obleśne chytre gęby.
gość
4 lata temu
seksowny w tych białych gaciach
gość
4 lata temu
Nastassja Kinski jakos pretensii nie zglasza
...
Następna strona
bEqPittj