Komarenko ukradł piosenkę...

434 reakcje
0
0
434
Podziel się

...zespołowi disco polo!

Komarenko ukradł piosenkę...

Ivan Komarenko udowodnił już, że nie cofnie się przed niczym. Jest zdolny nie tylko publicznie wykorzystać nieszczęście chorej na raka kobiety i pochwalić się w brukowcu, że dał jej 1000 euro. Chętnie kradnie też cudze piosenki.

Jak donosi Twoje Imperium, najnowszy "hit" Ivana "Żono moja" to utwór chorwackiego wokalisty Darko Domijana, której nową, przearanżowaną wersję, Komarenko ukradł discopolowej kapeli Masters.

Jedyna różnica jest taka, że u Ivana zamiast syntezatora, słuchać gitarę - mówi Paweł Jesionowski, 17-letni lider zespołu. Prawo autorskie pozwala na robienie coverów, jednak - jak twierdzi wydawca płyt Mastersa - powinny obowiązywać pewne zasady przyzwoitości.

Między muzykami jest niepisana umowa, że artysta nie podbiera pomysłów kolegom z branży. A Komarenko tak zrobił. To nieetyczne, bo Masters to młody zespół, stawia pierwsze kroki, a Komarenko jest doświadczonym muzykiem. I teraz tylko on na tym przeboju zarobi.

Menedżer Komarenki, Krzysztof Bogucki, potwierdza, że utwór jest coverem chorwackiej piosenki, ale ani słowem nie wspomina o autorstwie aranżacji. A powinien coś na jej temat wiedzieć.

Pan Boguski pytał o pozwolenie na skorzystanie z naszej aranżacji, ale nie wyraziłem zgody - tłumaczy lider zespołu Masters. Teraz poniosę konsekwencje, bo zarobi Komarenko, a nie ja.

Który discopolowiec ma prawo do tego coveru? Nie nam oceniać. Sądzimy jednak, że Komarenko powinien się bardziej skoncentrować na pokazywaniu gołej dupy umówionym paparazzi. To do tej pory wychodziło mu najlepiej.

434
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(434)
gość
7 lat temu
ivan śpiewa tą piosenke bardzo ładnie a ten diskopolowiec niech się schowa i śpiewa sobie piosenki o wódce
gość
11 lat temu
je niemoge ale ciota z niego nienawidze go
gość
11 lat temu
On i kreatywny.........dobre...... Przecież jak był z Delfinami to Olo i Łukasz pisali muzę a on tylko śpiewał.Teraz nie ma nikogo kto by mu napisał piosenkę a sam nie potrafi.Ciągle śpiewa stare piosenki ..........żenada.Ivan zmień coś bo niedługo się skończysz.
gość
11 lat temu
Odczepcie się od niego.Kto to tak naprawdę wie jak było? A Rodowicz to nie ukradła piosenki Laskowskiemu??
gość
11 lat temu
Najnowsze komentarze (434)
gość
7 lat temu
ivan śpiewa tą piosenke bardzo ładnie a ten diskopolowiec niech się schowa i śpiewa sobie piosenki o wódce
gość
8 lat temu
żaaaaaaaallllllllll
gość
9 lat temu
Masters wymiata a Ivan zamiata :}
gość
10 lat temu
fidn dhdh dy djd ndkmd jd dhdjdmd d djjnjdbnhjd djdhgdbndnd dmmndm ndjnj dnn dnd dndn dd dbdbdbdb dnhn ddhd dn dn dnd dnnjhnndj dndndn dbbd dgvdhd dhd dhbd dbn dbnd bgbhd
gość
10 lat temu
nie Jesionowski tylko JAsionowski! :P e, Ciekawe czy sam siony to widział :PP
gość
11 lat temu
masters wymiata!!
gość
11 lat temu
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmasdfghjkluiopfghjklcvbnm qwertyuiopasdghjklzxcvbnbmhjkkltyuiopdfghjklxcvbnmh
gość
11 lat temu
W wykonaniu Ivana "Żono moja" jest lesza !!!!! Więc po co zamieszanie ????
gość
11 lat temu
Kocham Ivana !!!!
gość
11 lat temu
Moze i jedną ściągną, ale za pozwoleniem, ale po tym reszta super piosenek jej wuyłącznie jego i już, przestańcie go obrażac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Kocham Cie Iwan !!
gość
11 lat temu
Ta piosenka jest piosenką zespołu masters ivan do piosenki dodał tylko dźwięk gitary i ukrył inne . ukradł tą piosenke i powinien się do tego przyznać
gość
11 lat temu
Do czego to sie zdesperowani ludzie nie posuną....????kradną pomysły młodym zespołom,żeby znów ktoś o nich uslyszał !!!....bo nie chodzi chyba o to ,ze nie mają na ,,chleb"????....
jest w spania...
11 lat temu
KOCHAM KOCHAM Ivana Komerenko KOCHAM KOCHAM Ivana Komerenko KOCHAM KOCHAM Ivana Komerenko KOCHAM KOCHAM Ivana Komerenko KOCHAM KOCHAM Ivana Komerenko jest w spaniały ANIOŁ ANIOŁ
...
Następna strona