Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Grabowskiego: "Mój mąż twierdzi, że UROIŁAM SOBIE CHOROBY. W sądzie podważał kompetencje lekarzy"

173
Podziel się:

"Dla niego chyba nie do zniesienia jest to, że zachorowałam i zaczęłam skupiać się na sobie, zamiast na nim".

Żona Grabowskiego: "Mój mąż twierdzi, że UROIŁAM SOBIE CHOROBY. W sądzie podważał kompetencje lekarzy"

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska wzięli ślub w 2009 roku. Niestety, młodsza o 18 lat żona rozczarowała aktora swoim słabym zdrowiem. Dwa lata temu Kruszewska przeszła dwa udary. Mąż początkowo opiekował się nią, ale podobno szybko mu się znudziło. Rozżalona Anita skarżyła się w wywiadach, że porzucił ją bez środków do życia, a gdyby sytuacja była odwrotna, to ona postarałaby się znaczne bardziej. Zobacz: Porzucona żona oskarża Grabowskiego: "Decyzja o rozstaniu była jego"

Aktor bronił się, zapewniając w tabloidach, że żona już dawno wyprowadziła się z domu, a mimo to, gdy zapadła na zdrowiu, bohatersko się nią opiekował.

Obecnie sytuacja Kruszewskiej jest trudna. Po udarach nie odzyskała w pełni zdrowia, więc powrót do zawodu charakteryzatorki teatralnej jest wykluczony. Polscy lekarze nie potrafili jej pomóc, więc musiała szukać pomocy w drogich zagranicznych klinikach. Tam wstępnie zdiagnozowano chorobę autoimmunologiczną, jednak na dalsze badania zabrakło pieniędzy. 1600 złotych, które co miesiąc dostaje od męża, nie wystarczana kosztowne leczenie.

Obecnie atmosfera między małżonkami była bardzo napięta. Kruszewska podejrzewała, że bogaty mąż chce oszukać ją przy podziale majątku. Zobacz: Grabowscy się rozwodzą. "Andrzej cieszy się, że Anita jest na jego łasce"

Kością niezgody jest dom pod Grodziskiem, który wybudowali po ślubie jako zabezpieczenie na starość. Rozległa posiadłość z basenem jest wyceniana na 5 milionów złotych. Obecnie mieszka tam samotnie Grabowski i wolałby, żeby tak pozostało. Zaproponował żonie odstępne w wysokości... 50 tysięcy złotych.

Kruszewska, nie widząc innego sposobu zabezpieczenia się pod względem finansowym, wniosła o rozwód i sądowy podział majątku. W tym czasie Grabowski, chcąc chronić pieniądze przed żoną, złożył wniosek o rozdzielność majątkową.

Z pierwszej rozprawy Kruszewska wyszła roztrzęsiona przed jej zakończeniem. Kilka dni później udzieliła tygodnikowi Twoje Imperium krótkiego wywiadu.

Usłyszałam tam tyle bzdur, że słabo mi się zrobiło. Przeszłam dwa udary i zakrzepicę. Podejrzewano choroby nowotworowe, ale je wykluczono, podobnie jak toczeń i stwardnienie rozsiane. Niewykluczone, że to jakaś choroba autoimmunologiczna, ale takie są bardzo trudne do zdiagnozowania. Na wizyty u specjalistów czekam miesiącami, a na wyniki badań tygodniami - ujawnia żona Grabowskiego. Żyję w zawieszeniu od ponad dwóch lat. A do tego jestem w tym wszystkim sama, bo mój mąż twierdzi, że choroby sobie uroiłam. To żenujące. Mój mąż dał w sądzie pokaz buty, zacietrzewienia i kompletnego braku empatii. Podważa kompetencje lekarzy, profesorów, według niego wszyscy popełnili błędy w diagnozie. Myślę, że to dlatego, że zachorowałam i zaczęłam skupiać się na sobie, zamiast na nim. A to chyba jest dla niego nie do zniesienia. Zastanawiam się, czy kiedykolwiek mnie kochał...

My również.

_

_

Zobacz także: Trudny rozwód Grabowskiego. Żona nie stawiła się w sądzie
KOMENTARZE
(173)
Gość
5 lata temu
Jeżeli to prawda to Ferdek jesteś naprawdę KIEPSKI
gość
5 lata temu
To zabrzmi jak banał, ale prawdziwego przyjaciela poznaje sie w biedzie, a mężczyzne po tym jak nie zaczyna a kończy
gość
5 lata temu
Grabowski spasł się jak ś****a więc pierwsze od czego powinien zacząć porządkować swoje życie jest jego własna waga ...... ale najtrudniej wymagać od siebie :(((
gość
5 lata temu
co za wredny, pazerny, skąpy dziad bez serca!
Gość
5 lata temu
Typowy podstarzały narcyz. Współczuję.
Najnowsze komentarze (173)
gość
5 lata temu
Proszę się przyjrzeć nowej miłości (która trwa od roku) Anitki. Kłamczuchy roku.
gość
5 lata temu
Panie Andrzeju powodzenia. Mam nadzieję, że Pan obali kłamczuchę :)
gość
5 lata temu
pewnie jedno drugiego warte - niech się zagryzają - co mnie to obchodzi ?
Gość
5 lata temu
Dziwie sie tej Pani ze zwiazala sie z tym zbokiem.Trzymam za Pania kciuki . Temu DEBILOWI zycze wszystkidgo najgorszego.
Gość
5 lata temu
Karma do niego wróci!!Dziad obleśny!FUJ
kota
5 lata temu
straszny wieprz
Megi
5 lata temu
Brzydko się starzejesz panie Kiepski ,szkoda.
gość
5 lata temu
obleśny stary pierdziel. obrzydzenie bierze jak się na niego patrzy.
gość
5 lata temu
Trzeba było nie rozbijać małżeństwa! Karma...
gość
5 lata temu
każda chora osoba zaczyna skupiać się na sobie i to jest taka kolej rzeczy. nikt nie zrozumie osoby która nagle traci zdrowie, że zaczyna o siebie walczyć bo okazuje się nagle, że nikt o nią nie dba. przykro jest, że w chorobie nie ma wsparcia rodziny najbliższej jej osoby czyli męża
gosc
5 lata temu
SAM niedlugo bedzie potrzebowal pomocy bo jest strasznie gruby , stawy przy otylosci siadaja , cukrzyca sie przyplata i to jest starosc .A w chorobie nikt nie chce byc sam .Po co walczysz Ferdek.
gość
5 lata temu
teraz został mu KOD
gość
5 lata temu
obleśny P****c
gość
5 lata temu
Zastanówmy się kim jest Andrzej, pierwszą żonę porzucił dla niej, a ją porzucił w potrzebie, to dużo mówi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie