Czwartek 26.10.2017 20:15

Anja Rubik będzie... edukować seksualnie Polaków! "To kwestia zdrowia, to jest dobre dla skóry"

Anja Rubik Sexedpl

Anja Rubik będzie... edukować seksualnie Polaków! "To kwestia zdrowia, to jest dobre dla skóry"

Anja Rubik pomiędzy występami na wybiegach u najlepszych światowych projektantów, chętnie angażuje się w kampanie na rzecz kobiet i akcje społeczne, a nawet inicjuje własne. Jej najnowszy "projekt" jest szczególnie kontrowersyjny, bo ma na celu edukację Polaków w zakresie... seksu. Modelka, która już kilka lat temu przyznała, że jest "uzależniona od kawy, internetu i seksu" powołała do życia akcję pod nazwą Sexedpl, do której zaangażowała postaci ze świata polityki, sztuki i show biznesu. W ramach projektu Rubik chce wyprodukować serię 60-sekundowych filmików, z których każdy będzie dotyczył innego zagadnienia ze sfery intymnej. Wraz z grupą Dziewuchy Dziewuchom Ania opracowała listę "lekcji" czyli tematów, takich jak masturbacja, pierwszy raz, antykoncepcja. W każdym filmiku znana osoba opowie swoją historię na dany temat.

Rubik wpadła na pomysł edukowania Polaków ponieważ jest zdania, że mamy złe podejście do seksu i ubogą wiedzę na jego temat. Jej zdaniem za taki stan rzeczy odpowiadają m.in... politycy Prawa i Sprawiedliwości.

Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce - brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji - zdecydowałam się stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna - tłumaczy modelka w rozmowie z Wirtualnymi mediami. Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej.

Rubik jest zdania, że uprawianie seksu ma istotny wpływ na zdrowie, a nawet na cerę.

Seks jest bardzo ważny. To jest kwestia zdrowia. Nieuprawianie seksu jest niezdrowe. No i to jest dobre dla skóry - przekonuje Anja na łamach Super Expressu. Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nie rozmawiamy o edukacji seksualnej, a seks jest tak istotną częścią naszego codziennego życia.

W akcji, która rusza już 28 października udział wezmą m.in. Dorota Masłowska, Roma Gąsiorowka, Mateusz Banasiuk, Maciej Stuhr, Robert Biedroń, Małgorzata Szumowska, Monika Brodka, Sebastian Fabjański i... Maffashion.

Miejmy nadzieję, że jej najnowszy "projekt" wyjdzie lepiej, niż promocja fotografa-gwałciciela.

Przypomnijmy: Rubik o molestowanych kobietach: "WIELE DZIEWCZYN SOBIE NA TO POZWALA. Ja nigdy nie miałam z tym problemu"

Rubik: "Jestem bardzo patriotyczną Polką, będę walczyć o prawa kobiet"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (423)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 423
Odpowiedz
202 130
zgłoś
gość 26.10.2017 20:16
szkoda ze sama jest aseksualna!
Odpowiedz
149 118
zgłoś
gość 26.10.2017 20:17
Super!!!
Odpowiedz
185 114
zgłoś
Gość 26.10.2017 20:17
Temat masturbacji niech każdy zachowa dla siebie.
Odpowiedz
126 127
zgłoś
Beata Brocha 26.10.2017 20:17
Popieram
Odpowiedz
50 70
zgłoś
Gość 26.10.2017 20:17
No nie wiem.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 423