Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. na razie nie pójdzie do więzienia! "Wykonanie kary uniemożliwia CHOROBA PSYCHICZNA"

280
Podziel się

Były mąż Edyty Górniak twierdzi, że tuż po rozwodzie zachorował na depresję. "Miałem myśli samobójcze".

Dariusz K. na razie nie pójdzie do więzienia! "Wykonanie kary uniemożliwia CHOROBA PSYCHICZNA"
bDmZRnSJ

18 kwietnia warszawski Sąd Okręgowy wydał prawomocny wyrok skazujący Dariusza K. na sześć lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat za zabicie kobiety na pasach. W uzasadnieniu sędzia zaznaczyła, że nie mogła wydać bardziej surowego wyroku, gdyż na przeszkodzie stanęły względy proceduralne. Chodziło o brak adnotacji w dokumentach, że oskarżony znajdował się pod wpływem narkotyków. Na poczet wyroku Dariuszowi K. zostanie zaliczony czas, który już spędził w areszcie. Czyli zostaną mu do odsiedzenia trzy lata i osiem miesięcy.

Póki co, celebryta dokłada starań, by w ogóle nie iść do więzienia. Spodobało życie poza aresztem, z którego został wypuszczony w listopadzie zeszłego roku za poręczeniem majątkowym. Od tamtej pory żyje na koszt mamy, Wiesławy Krupy, a jego własny majątek został zajęty na poczet niespłaconych długów, zaś mieszkanie, które Edyta dostała od dewolopera i chciała zachować dla syna, już dawno sprzedał.

bDmZRnSL

Dariisz K. twierdzi, że to wszystko przez rozwód. Dlatego, jak tłumaczą jego prawnicy, w obecnym fatalnym stanie psychicznym nie mógł zgłosić się na odbycie kary 30 czerwca, jak nakazał sąd.

Złożyli nowy wniosek, w którym tłumaczą, że delikatna psychika kokainisty nie zniesie kolejnego więzienia.

Wnoszę o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności (...) do czasu ustania przeszkody w postaci choroby psychicznej uniemożliwiającej wykonanie kary - napisali obrońcy byłego muzyka.

W toku procesu Dariusz K. szedł w zaparte, że w kiepskim stanie psychicznym znajduje się od czasu rozwodu z Edytą Górniak. Wprawdzie od tamtej pory minęło już siedem lat, jednak ponoć do tej pory się nie podniósł.

bDmZRnSR

To była sytuacja po pierwszym rozwodzie. Ta cała walka, to, co się działo w mediach, to, że zostałem sam z dzieckiem, to na mnie wtedy bardzo wpłynęło - wyjaśnił w toku procesu. Myślę, że miałem wtedy depresję. To był brak chęci do życia, napędu, zacząłem się zamykać na świat. Miałem myśli samobójcze.

Jak twierdzi sądowy psycholog, depresja Dariusza K. ciągle się pogłębia. Być może nie każdy, kto widział zdjęcia wypuszczonego za kaucją Dariusza K. jak opala sobie pośladki na Mazurach, wpadłby na to, że ma do czynienia z człowiekiem ciężko chorym, jednak psycholog twierdzi, że tak właśnie jest.

W wyniku izolacji u pacjenta rozwinęły się napady panicznego lęku ze stałym poczuciem zagrożenia oraz występowały zwiewne myśli samobójcze - napisała w opinii biegła psycholog.

Na najbliższym posiedzeniu sędzia podejmie decyzję, czy zamknąć Dariusza K. w więzieniu, czy wysłać go na leczenie.

bDmZRnSS
bDmZRnST
Zobacz także: Psycholog o dzieciach show biznesu: "Celebryctwo nie sprzyja rozwojowi"
bDmZRnTm
KOMENTARZE
(280)
Gość
3 lata temu
Biedak...kur..ja choruje od lat na ciężka depresję i muszę do roboty chodzić normalnie funkcjonować.on ćpał zabił na pasach i biedak będzie na sesję terapeutyczne chodził ciekawe czy rodzina zmarłej na dobrą opiekę psychologiczną
Gość
3 lata temu
To są jakieś jaja!
Gość
3 lata temu
No i wyjdzie na to ,ze załatwi sobie żółte papiery i na wolności będzie gołą d**ą świecił ,obyś codziennie miał na sumieniu śmierć niewinnej kobiety
bDmZRnTn
gość
3 lata temu
żart????? jprd
gość
3 lata temu
do wiezienia z nim
Najnowsze komentarze (280)
gość
3 lata temu
kpina w żywe oczy.
gość
3 lata temu
To do psychiatry ka go zamknac........
gość
3 lata temu
Zawsze wiedziałam, że pieniądze, narkotyki, władza i dziecka da dla MĄDRYCH.
gość
3 lata temu
nie dość że ćpunek, zabójcza drogowy to jeszcze w****t, o kim ty pudelku piszesz, to jest gwiazda, chyba cebula.
Julka...
3 lata temu
Nie lubie Go...
gość
3 lata temu
Nie powinno być żadnych świętych krów, każdy kto zabije na pasach niewinnego człowieka powinien siedzieć w p*****u, nawet jeśli ma kasę i jest sławny
Anna
3 lata temu
To jest kpina jakaś! W takim razie zaraz zaczną wszystkich wypuszczać, w więzieniu przecież wszyscy są " niewinni i niesłusznie skazani" ?! I przez to mogą mieć dostęp depresję? I to że dostał tylko 6 lat za zabicie kobiety, kpina totalna, czy gdyby ofiara była osiemnastoletnią, celebrytką, dostał by z 15 lat, a jak starszą osobą jest ofiara to mniejszy ma być żal dla rodziny a kara dla mordercy?
Gość
3 lata temu
A ty szary obywatelu płac mandaty za przechodzenie na czerwonym.....
bDmZRnTf
gość
3 lata temu
choroba psychiczna my ass!!!!!!
gość
3 lata temu
Serio????
gość
3 lata temu
Do pudla z gnojem
gość
3 lata temu
I to jest właśnie sprawiedliwość..... Kobieta nie żyje, a sprawca wypadku wiedzie klawe życie, imprezki, wszystko na koszt rodziców. I jeszcze kit wciska, że on w ciężkiej depresji od 7 lat. No błagam! On powinien gnić w więzieniu! Co jest panie Ziobro???!!! Są równi i równiejsi???? Ja się na prawdę Edycie nie dziwię, że stara się trzymać syna z dala od pokręconego ojca i jego rodzinki.
gość
3 lata temu
On ma jakieś powiązania z dilerami, grupą przestępczą
gość
3 lata temu
widziałam go wczoraj wieczorem na kabatach i na chorego nie wyglądał!!!
...
Następna strona
bDmZRnTH