To Rubik kazał mówić do siebie "Panie"!

360 reakcji
0
0
360
Podziel się

To on sam zabronił mówić na "ty" do siebie i Agatki Paskudzkiej. Słyszeliście o większym braku dystansu do siebie?

To Rubik kazał mówić do siebie "Panie"!

Wczoraj pisaliśmy o tym, że forum "ultrasek" Piotra Rubika zostało zamknięte, a następnie przeniesione w niedostępne dla zwykłych śmiertelników miejsce. Nawiedzone fanki "Pana Piotra" będą mogły tam do woli rozprawiać o wielkości jego i jego muzyki.

Forum najbardziej zasłynęło jedną kuriozalną zasadą – zakazem zwracania się do Piotrka na "ty". Można było o nim pisać wyłącznie per "Pan" i "Mistrz". W przeciwnym razie czekał nieuchronny ban. Sądziliśmy, że był to wymysł zapatrzonych w niego wielbicielek. Nasz informator twierdzi jednak, że autorem pomysłu był... sam Rubik!

Napisał regulamin, w którym kazał zwracać się do siebie i VIPów (jego siostra, Paskudzka, soliści) per "pan/pani" - mówi nasze źródło.

Trudno spodziewać się czego innego po kimś, kto komponuje tak napuszoną muzykę. Ale żeby kazać ludziom mówić do siebie "Panie"? Czy ten facet myśli, że dobry samochód i pieniądze robią z niego jakiegoś złotego cielca? Są ludzie o wiele bogatsi i bardziej znani od niego, którym aż tak nie odbiło.

360
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(360)
gość
11 lat temu
Tej Agatki nie rozumiem. Żeby polecieć na takiego dziada, skoro wcześniej miała całkiem niezle ciacho. Ale przecież jej zależy wyłącznie na forsie, więc o czym tu dużo mówić
gość
11 lat temu
jaka Agata Paskudzka? Chyba Agata Rubik
gość
11 lat temu
Czego chcecie, przecież nie "Jaśnie panie hrabio" tylko panie.. Wielu z fanów to dzieci, dystans dobra żecz, potem ktoś go dopadnie przed kamerami i mu poleci PIOTRUSIU i mit legnie w gruzach o ile z nich w ogóle wystaje ;-) Co za debile wydają taką kasę na grajka ? A chore dzieci umierają, zamiast hymnu miasta powinny mieć w reklamach.. pomogliśmy ratować życie X dzieci, Y Polaków. To bym rozumiał a hymny to dla prymitywnych kretynów na stołkach.
gość
11 lat temu
żal panie rubiku
gość
11 lat temu
violino - to była laska:D:D:D hahah
Najnowsze komentarze (360)
gość
11 lat temu
jeszcze na zywo - mogloby byc zrozumiale, w koncu za niedlugo bedzie w wielu emerytarnym i zaden botox mu nie pomoze. ale na forum internetowym....?!
Rubikomaniacz...
11 lat temu
RUBIK NIE MA SIOSTRY. Zastanówcie się czasem, co jest prawdą , a co nie, bo co raz to bardziej żałosne notki publikujecie...
gość
11 lat temu
Ciekawe czy do autora tego artykułu nieznane jemu/jej osoby mówią po imieniu. Jeśli tak, to znaczy, że nie osiągnął jeszcze pełnoletności...
gościuwa
11 lat temu
sama jestem kompozytorką, i wiem ile pracy trzeba włożyć w każdy utwór. ale tego dziada i tak nie lubię :P
gość
11 lat temu
wygląda jak kurczok z temi włosami hehe tylko że kurczok ładniejszy!!
gość
11 lat temu
mistrzu ?? hahahaa
gość77
11 lat temu
lepiej mowic do niego dziadku bo tak wyglada pryk jeden
gość
11 lat temu
A czy do bardziej bogatych mówimy na ty
gość
11 lat temu
na PANA to trzeba miec wyglad i pieniadze.. i zasluzyc... on ma tylko pieniadze. zalosny jest. nie cierpie go .;/
gość
11 lat temu
O wiele bogatsi , bardziej znani od niego no i obdarzeni w odroznieniu od niego talentem. Z chama pan. :D
gość
11 lat temu
ej rubik!!!! pomyliles "forum"..zmykaj do swojego zakonu ty sacropolowy tandeciarzu!!!!!!
gość
11 lat temu
temu to juz kompletnie odpier-dolilo
gość
11 lat temu
K Ł A M S T W O ! ! ! W wywiadzie w TV4 w ubiegłym roku /2007/ na zarzut prowadzącej program , Piotr kategorycznie zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek wyraził tak kuriozalne życzenie. Nie chciał się wypowiedzieć kto mógł to wymyślić.
gość
11 lat temu
"Piotruś Pan-P***c'
...
Następna strona