Petru ma problem z otrzymaniem rozwodu! "Żona nie chce mu wybaczyć romansu"

439
Podziel się

Małgorzata Petru upiera się, aby rozwód orzeczono z winy niewiernego Ryszarda, który chciał wszystko załatwić polubownie.

Petru ma problem z otrzymaniem rozwodu! "Żona nie chce mu wybaczyć romansu"

Na początku tego roku w polityce wybuchł skandal z udziałem przewodniczącego i wiceprzewodniczącej partii Nowoczesna, którzy, zamiast demonstrować w Sejmie z resztą opozycji, wybrali się we dwoje na romantyczny, sylwestrowy urlop. Zdjęcie Joanny Schmidt wpatrzonej maślanym wzrokiem w Ryszarda Petru, zrobione przez pasażera samolotu lecącego na Maderę natychmiast obiegło media, które nie pozostawiły na politykach suchej nitki. Co prawda członkowie partii próbowali tłumaczyć lidera, mówiąc że wyjazd był służbowy, ale ostatecznie sam Petru przyznał, że był prywatny i przeprosił za tę "niezręczność".

Najbardziej zaskoczona sytuacją była chyba żona Ryszarda, Małgorzata, która niezwłocznie złożyła pozew o rozwód. Na szczęście, kobieta nie musiała się martwić o majątek, bo prowadzi własną działalność gospodarczą, a przed wyborami do Sejmu mąż namówił ją na ustanowienie rozdzielności majątkowej.

Tuż po ujawnieniu romansu z „polityczną dziewicą” Petru wyprowadził się z domu na Ursynowie, gdzie wraz z żoną wychowywał dwie córki.

Niemal rok po tamtych wydarzeniach sprawa rozwodowa lidera Nowoczesnej nadal nie doczekała się rozwiązania. Jak informuje Super Express, Małgorzata Petru nie zgadza się na polubowne rozstanie i chce dowieść, że małżeństwo rozpadło się z winy jej męża. Ponoć jest zdeterminowana, aby ukarać niewiernego Ryszarda za romans z koleżanką z pracy.

Żona nie chce mu wybaczyć romansu z posłanką Joanną Schmidt. Chce, żeby rozwód orzeczono z winy męża - mówi osoba z otoczenia Petru.

Przedstawiciele sądu nie chcą z kolei udzielać żadnych informacji.

Postępowanie jest w toku. W sprawach o rozwód nie udzielamy szczegółowych informacji - odpowiedziała tabloidowi sekcja prasowa warszawskiego sądu.

Małgorzata i Ryszard Petru byli małżeństwem od 1997 roku. Joanna Schimdt rozwiodła się ze swoim mężem we wrześniu 2016 roku, a w maju przyznała, że jest partnerką Ryszarda. Obecnie mieszkają razem na warszawskim Powiślu.

KOMENTARZE
(439)
Gość
2 lata temu
Prawidłowo! Nie poddawaj się kobieto ;)
Gość
2 lata temu
Jak to jest z tymi mężczyznami? Im się wydaje, że każda lepsza niż żona/partnerka, a potem okazuje się, że kochanka jest jeszcze gorsza:) Dajesz Małgorzata!!!!!
Gość
2 lata temu
Oj Rysiek... trzeba najpierw sie rozwiesc a pozniej leciec na Madere
Gość
2 lata temu
Współczuję kobiecie.
Liv
2 lata temu
Malgorzata walcz ! Ośmieszył Ciebie przed wszystkimi Polakami. Nie jesteśmy marionetkami w rękach facetów !!!
Najnowsze komentarze (439)
Przypadkowy G...
2 lata temu
Zenua.. wszyscy wiedza jak bylo, oceniaja, doradzaja, albo ublizaja. Zajac sie swoim zyciem,a nie ukladac zycie innym. Pozdrawiam.
gość
2 lata temu
Baby są najgorsze, które mają swoich mężów a wchodzą z butami do cudzego łóżka. To jest obrzydłe. Brak godności itp. ..........
Wiola
2 lata temu
Współczuję żonie i rozumiem że chce orzekania o winie. Kobieto nie poddawaj się!
gość
2 lata temu
Przecież to oczywiste że rozwód z winy Rycha P. powinien być orzeczony i to bez dyskusji! Łobuz jeden!
Marc
2 lata temu
ta Joanna jest jakaś taka kwadratowa
Zibi 2
2 lata temu
Nie każdy w Polsce jest p*******m kat,olem by znać śnięta ko$$$$$cielne . !!!
gość
2 lata temu
bardzo dobrze że PiS wreszcie zrobi porządek i rozwodów n ie bedzie/ i CIĘ NIE OPUSZCZĘ ,AŻ DO ŚMIERCI /
gość
2 lata temu
To g****k jest.
gość
2 lata temu
Ten Petru to wstydu , godności nie ma jak cała ta Nowoczesna o ten Jełob nie powinien byc w ogóle w sejmie przecież to i****a do kwadratu
gość
2 lata temu
ty jestes zabawna
ENDI
2 lata temu
nowa żona ma wszystkie wady poprzedniej plus swoje.....
OMD
2 lata temu
Ale brzydka ta baba o niemieckim nazwisku, Petru to niestety facet myślący rozporkiem...
gość
2 lata temu
Kibicuję żonie Petru. A niech mu da popalić.
gość
2 lata temu
podpisać błaznowi i się nie plamić . puścic to gó....o
...
Następna strona