Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gardias też narzeka na montaż w Azja Express: "Wyszłam na straszną zołzę!"

153
Podziel się

"Może zyskałabym, gdybym chodziła brudna i spocona, ale to nie w moim stylu" - zapewnia pogodynka.

Gardias też narzeka na montaż w Azja Express: "Wyszłam na straszną zołzę!"
bEgjtjOZ

Dla Doroty Gardias i jej przyjaciółki Katarzyny Domerackiej przygoda z programem Azja Express już się skończyła. Ciężko powiedzieć, by wyszły z tej próby zwycięsko. Dorota i Katarzyna okazały się dla producentów najmniej ciekawą parą i zdarzały się odcinki, gdy ich nieobecność na ekranie tak się przedłużała, że widzowie zastanawiali się, czy w ogóle jeszcze biorą udział w wyścigu. Za to kiedy już się pojawiały, raczej nie były przedstawiane w najlepszym świetle. Zaakcentowały swoją obecność w odcinku, w którym uczestnicy musieli podrzucać sobie flagę, degradującą ich w rankingu o jedno miejsce.

Dorocie i Katarzynie tuż przed metą udało się przekazać flagę Marcie Wierzbickiej i Oliwii Cabaj, przez co wyeliminowały je z dalszej rywalizacji.

bEgjtjPb

W rozmowie z magazynem Party Gardias ujawnia, że ma żal do montażystów o to, że pokazali ją jako osobę z silnym parciem na wygraną, gotową posunąć się do najgorszych podstępów. Jej zdaniem, w rzeczywistości podrzucenie flagi wyglądało zupełnie inaczej.

Moc montażu poczułam zwłaszcza w przedostatnim odcinku, w którym wyszłam na straszną zołzę - wspomina. I naprawdę bardzo strasznie źle się z tym czułam. Pamiętasz sytuację z flagą? Wcale nie zaczaiłyśmy się na Martę! Stałyśmy w widocznym miejscu i czekałyśmy na nie, by przekazać flagę, bo takie były reguły gry. Ale wystarczyło zbliżenie kamery na jedno spojrzenie, uchwycenie mimiki, odpowiedni podkład muzyczny i zrobił się z tego niezły show. Trzeba czasem podkręcić sytuację,bo to się przekłada na oglądalność i zainteresowanie programem. W tym przypadku przełożyło się na niezbyt miłe komentarze. Ale jesteśmy bardzo zadowolone, bo to była jedna z najbardziej szalonych przygód w naszym życiu. Oczywiście, pozostał niedosyt, bo na antenie nie pokazano wielu sytuacji, które z naszego punktu widzenia były ciekawe, a czasem śmieszne.

Pogodynce zarzucano także, że w perfekcyjnym makijażu na zakurzonej drodze w Indiach wyglądała mało wiarygodnie. Gardias żali się, że pewnie gdyby mniej starannie malowała rzęsy to widzowie bardziej by ją polubili.

W domu też mamy zadania, jako matki i chcemy je wykonać w najkrótszym czasie. Kiedy tę zadaniowość przełożyłyśmy na program, okazało się, że dobre przygotowanie fizyczne i makijaż na co dzień wcale nie są dobrze widziane - narzeka Dorota. Może zyskałabym, gdybym chodziła brudna i spocona, ale to nie w moim stylu. Wiedziałam gdzie i po co jadę. Lubię rywalizację, ale wyścig szczurów mnie nie interesuje. Podróż do Azji była dopełnieniem zmian, które wydarzyły się na przestrzeni ostatnich lat. Dziś mam w sobie dużo spokoju, odzyskałam równowagę w sercu i w głowie. Wcześniej zdrowie odmawiało mi posłuszeństwa. Ciągle chorowałam, miałam problemy kardiologiczne, złamałam nogę. Wydarzyła się też rzecz, która mnie przybiła: obrabowano nas dwa tygodnie po tym, jak wprowadziliśmy się do nowego domu. Poziom stresu okazał się tak duży, że musiałam odpocząć i na nowo wszystko poukładać. Jestem naprawdę szczęśliwa. Przestałam oglądać się za siebie, nie przejmuję się opiniami innych i myślę wyłącznie pozytywnie. Konstruktywną krytykę nadal chętnie przyjmuję, ale na bezzasadny hejt szkoda mi czasu. Wiem, że już nic nie muszę, mogę tylko chcieć. To moje największe zwycięstwo.

bEgjtjPh

Myślicie, że dobrze wypadła w Azja Express?

bEgjtjPi
bEgjtjPC
KOMENTARZE
(153)
Gość
4 lata temu
Taaaa montaż sprawil podrzucenie czarnej flagi i nabijanie sie z koleżanki, ktora bala sie mrówek. Za to Wierzbicka - w zyciu bym nie pomyślała, ze jest taka fajna 😂
Gość
4 lata temu
Powinno to jej dać do myślenia. Odpychająca totalnie i to od zawsze, nawet mówiąc pogodę.
Gość
4 lata temu
Bo jestes zolza Dorotko.Widac to w Twoich sztucznie usmiechnietych oczkach.
bEgjtjPD
Gość
4 lata temu
Taaa...zawsze winny montaż
Gość
4 lata temu
A po co ci były te turbany?
Najnowsze komentarze (153)
gość
4 lata temu
jak ja jej nie lubię taka fałszywa widać to w oczach i spod siebie g****o by zjadła
Gość
4 lata temu
To jest wyobrażenie o sobie kontra rzeczywistosc
Karma
4 lata temu
JESTEŚ WSTRĘTNĄ BEZWZGLĘDNĄ BABĄ obleczoną w ładną skórkę. Idziesz przez życie bez pardonu, krzywdzisz ludzi, traktujesz jak śmieci, a cały czas próbujesz zaczarować rzeczywistość, że jesteś taka empatyczna i wspaniała. Proponuję, żebyś oddała się wieczornej refleksji w jaki sposób potraktowałaś bliskie osoby - Konrada, Piotra, dzieci, kobiety facetów, których zwabiłaś pozornym światłem swego charakteru i wypracowaną w salonach medycyny estetycznej urodą. Powstrzymaj się czasem przed chciwością i nienasyceniem. Pomyśl, że prędzej czy później dojdą do ciebie efekty tego co innym wyrządzasz! Opamiętaj się Doroto!
gość
4 lata temu
jest zolza wredna baba
emma
4 lata temu
Ceikawe czy w tym programie też głośno łykała ślinę jak mówiła. Pogodynka z niej żadna nudna i przykra jak kupa gwoździ. Jak mogli jako pogodynke zatrudnic takie coś.
gość
4 lata temu
Nie wyszłaś na zołzę, wyszłaś na totalne dno, zero, nul. Jak można się zeszmacić za kasę, dobry był ten krowi mocz???? Chyba ci zaszkodził, bo mówiąc o pogodzie przełykasz co chwilę ślinę, po prostu nie da się ciebie wysłuchać do końca. Dla mnie jesteś z***m, pijomoczem krowim.
gość
4 lata temu
Czy ktoś w ogóle ogląda to celebryckie g****o.
gość
4 lata temu
Wredna nie tylko z ry..a
bEgjtjPv
gość
4 lata temu
Dorota jest bardzo ladna i nie musiala sie tak malowac `gorzej ze stylem ubierania
gość
4 lata temu
Przełączam kanał jak widzę Gardias
Gość
4 lata temu
Pięknie wszystkich piróg zmanipulował.... Zgrywał takiego wspaniałego i dobrego a wszyscy w to uwierzyli. Opowiadał źle o innych i buntował przeciwko. Wszystko tto po to by wygrać. Mina jego jak dziewczyny oddały swoje amulety nie jemu mówiła wszystko.
Gość
4 lata temu
Ale tego ze nie wie ile to jest pierwiastek z 81 nie dalo sie zmontowac:) ha hahahahahahaHa
gość
4 lata temu
niech z****a t**a plastikowa s****a
Gość
4 lata temu
Ten turban na Twojej głowie był nie do zniesienia!
...
Następna strona
bEgjtjPX