Trwa ładowanie...

"Sexy mamy" świętują urodziny sklepu z zabawkami: Kołakowska, Krupińska, Malinowska...(ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Viola wykorzystuje każdą okazję, by wypromować się na ściance. Ładnie wyglądała?

1
 / 19
40. urodziny Smyka
40. urodziny Smyka
0
0

W środę po południu w Warszawie odbyła się impreza, która choć na chwilę pozwoliła celebrytkom zabić jesienną nudę. Główną gwiazdą 40. urodzin sklepu Smyk była Natalia Siwiec, która zdecydowała się na dość odważną stylizację.

Oprócz modnej Natalii na ściance pojawiły się też inne "sexy mamy" polskiego show biznesu, między innymi Paulina Krupińska, Karolina Malinowska i Anna Gzyra w bardzo zaawansowanej ciąży. Uwagę przykuwała też Viola Kołakowska, która ostatnio wykorzystuje każdą okazję, by wypromować się przed obiektywami fotoreporterów. Była dziewczyna Karolaka tym razem postawiła na różową sukienkę, do której dobrała kozaki za kolano.

Ładnie wyglądała?

2
 / 19
Viola Kołakowska
3
 / 19
Paulina Krupińska
4
 / 19
Natalia Siwiec
5
 / 19
Karolina Malinowska
6
 / 19
Viola Kołakowska
7
 / 19
Natalia Siwiec i Viola Kołakowska
8
 / 19
Anna Gzyra
9
 / 19
Karolina Malinowska i Olivier Janiak
10
 / 19
Anna Korcz
11
 / 19
Agnieszka Rylik
12
 / 19
Dorota Czaja
13
 / 19
Beata Sadowska
14
 / 19
Olga Borys
15
 / 19
Kuba Wesołowski
16
 / 19
Iza Zwierzyńska
17
 / 19
Olivier Janiak
18
 / 19
Karolina Malinowska i Olivier Janiak
19
 / 19
40. urodziny Smyka
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka spotkali się na mieście. Tak pielęgnują koleżeńską relację (ZDJĘCIA)

Niedawno Sara Janicka potwierdziła rozwód z mężem. Tancerka-singielka może liczyć na wsparcie Macieja Zakościelnego, z którym - jak zapewniła - jedynie się kolegują. Zobaczcie ich spotkanie.
9.

Internauci ZACHWYCAJĄ SIĘ uroczymi kadrami księżnej Kate z dziećmi. Louis znów skradł show. "Wygląda jak jego mama"

W piątek odbyło się przedświąteczne kolędowanie w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia fotoreporterzy uwiecznili kilka uroczych momentów z księżną Kate i jej dziećmi w roli głównej. Żona następcy tronu rozmawiała po cichu z najmłodszym synem i pomogła mu podtrzymać świecę.
8.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na kolejnym dniu arabskiego festiwalu: Dakota Johnson, Uma Thurman, Ana de Armas (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd ponownie zawitał na Red Sea International Film Festival, który odbywa się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Tym razem królowała biel, a od znanych pań trudno było oderwać wzrok. Największe wrażenie zdecydowanie zrobiła jednak Dakota Johnson, która pozowała w przezroczystej kreacji. Zobaczcie zdjęcia.
7.

Cekinowa Heidi Klum kradnie spojrzenia na sportowej imprezie. Klasa? (ZDJĘCIA)

Heidi Klum pojawiła się w czwartek na imprezie w Kennedy Center w Waszyngtonie. Tego dnia Niemka postawiła na cekinową kreację. Na czerwonym dywanie nie można było przejść obok niej obojętnie.
6.

Księżna Kate z rodziną i sławnymi gośćmi bryluje na wielkim kolędowaniu. Czujecie ten klimat? (ZDJĘCIA)

Przedświąteczne nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim znów zgromadziło kilka znanych oraz lubianych gwiazd. Oprócz rodziny królewskiej na wydarzeniu pojawiła się m.in. Kate Winslet. Kto jeszcze wpadł?
5.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
4.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
3.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
2.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
1.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.