Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lewandowska "motywuje" fanki: "Kobietą być to zmienić sobie kolor włosów..."

360
Podziel się:

Anna już się wczuwa w rolę "coacha", a pierwsze techniki motywacyjne testuje na użytkowniczkach Instagrama. Dobrze jej idzie?

Lewandowska "motywuje" fanki: "Kobietą być to zmienić sobie kolor włosów..."
bEKfwSoR

Anna Lewandowska polubiła popularność jaką zapewniła sobie wychodząc za mąż za najsłynniejszego polskiego piłkarza. Zainteresowanie swoją osobą regularnie przekuwa na kolejne zera na koncie, prowadząc jednocześnie kilka biznesów.

Poza pisaniem bloga o ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu, aktywnie prowadzi profil na Instagramie, za pośrednictwem którego reklamuje produkty i chwali się swoim idealnym życiem. Ponadto Lewandowska ma firmę produkującą zdrową żywność, która zainspirowała ponoć samą Ewę Chodakowską do stworzenia własnych batoników. Anna planuje też zbudować wspólnie z mężem trzecią markę "Lewandowscy", dzięki której zarobi na znanym nazwisku jeszcze więcej pieniędzy.

bEKfwSoT

Blogerka czerpie też niemałe dochody z wydawania poradników, prowadzenia szkoleń dietetycznych, a ostatnio postanowiła także zostać mówcą motywacyjnym.

Pierwsze techniki motywacyjne Lewandowska testuje na użytkowniczkach Instagrama, którym mówi, jak powinny się zachowywać w roli żony i matki. Ostatnio tłumaczyła, że w dziecku należy od małego kształtować „prawidłowe nawyki” oraz samemu dawać najlepszy przykład.

Teraz postanowiła wytłumaczyć fankom, co to znaczy "być kobietą".

bEKfwSoZ

Kobietą być. To nie musieć już udowadniać, że jest się silną, wystarczająco dobrą, odpowiednio się zachowującą, bo się znalazło swój własny głos i tylko nim chce się mówić. To zamieniać marzenia w plany dlatego, że wierzy się już na tyle w siebie, że nie trzeba się ich bać. To zmienić sobie kolor włosów, bo ten właśnie na etapie jej życia najlepiej oddaje to, kim teraz jest. To przestać się bać lęku nie dlatego, że się go nie czuje, ale dlatego, że się poznało swoją wartość. To zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanuje spokojem z obecnych oczu. To walczyć nie z ludźmi ale z ludzkimi słabościami, podziwiać nie osoby ale idee, którym ci poświęcają swoje życie. To zamienić konieczność pójścia na trening na samorealizację w zdrowym i wysportowanym stylu życia, która nie musi, ale chce. To z życia dla siebie zacząć też żyć dla męża, dla córki, dla pracowników i odbiorców, by we wsparciu dawanym innym odnajdywać własny potencjał. To nie rywalizować ale współpracować, to nie chcieć dominować ale słuchać i mówić, to nie brać tylko dla siebie ale tworzyć tyle, by starczyło dla wszystkich. To zrozumieć, że wrażliwość nie jest słabością ale największą mocą i nauczyć się z nią być, by więcej i głębiej rozumieć. To przyznać się do błędów bez wchodzenia w obrażoną księżniczkę, za to z pokorą i otwartością do kolejnych zmian - napisała Anna.

Czujecie się "zmotywowane"?

bEKfwSpa
bEKfwSpu
KOMENTARZE
(360)
G
4 lata temu
Może szykuje sie nowy kontrakt z firmą od farb do włosów albo sama będzie produkować???
Gość
4 lata temu
Anka weź snikersa a tak ogolnie w d***e ci się przewraca
gość
4 lata temu
Anna Lewandowska polubiła popularność jaką zapewniła sobie wychodząc za mąż za najsłynniejszego polskiego piłkarza. Zainteresowanie swoją osobą regularnie przekuwa na kolejne zera na koncie, prowadząc jednocześnie kilka biznesów.
bEKfwSpv
M
4 lata temu
Co ona ostatnio tak o tych włosach????
Gość
4 lata temu
Robertowi kazała zmienić żeby był mężczyzną xd
Najnowsze komentarze (360)
san
4 lata temu
mózg przydało by się jakikolwiek zainstalować w tym łbie Już wypławka dużo by pomógł
gość
4 lata temu
Tak się niby zdrowo odżywia, a nad czołem wyliniała, ma wielką dziurę prawie bez włosów..
gość
4 lata temu
Patrzcie państwo, jaka to się nagle zrobiła wielka specjalistka od wszystkiego! Myślałby kto, że wychowała już co najmniej piątkę dzieci albo że od wielu lat wygłaszała wykłady motywacyjne po ukończeniu odpowiednich studiów! Szkoda tylko, że jest tak wielu głupich, którzy się nabierają na te jej durne wypociny i ładują jej swoją kasę. NIGDY nie kupię NICZEGO, co pochodzi od tej kretynki i jej chłoptasia czy jest przez nich reklamowane.
Gość
4 lata temu
Lewandowska i jej mądrości....
Gość
4 lata temu
no blagam to debilka, ja rozumiem ze czuje sie super bo sie udalo, ale naprawde gdyby zostala taka brzydka blondynka jak to kiedys bylo to juz tak prosto zycie na pewno by nie wygladalo. to one nam to robia, obnizaja pozycje kobiet, lansuja ciuchy wlosy figure, sprowadzaja nas do roli matek i zon, naprawde po to tyle wiekow walczylysmy o swoje prawa?
Gość
4 lata temu
Oojjj mnie zmotywowala-ide zrobić kupe !!
gość
4 lata temu
ale przeżywa ten blond hahahaha
gość
4 lata temu
Nowy lans Ani........broszka farbowana na czerwono, nowy trend.....!!!!
bEKfwSpn
Gość
4 lata temu
Na blond niech sobie zmieni,bo wyglądała w nich przaśnie jak Jagna z "Chłopów"
gość
4 lata temu
mam cynk ze gwiazda zafarbowala sie na rozowo w kroku
gość
4 lata temu
"To nie musieć już udowadniać, że jest się silną, wystarczająco dobrą, odpowiednio się zachowującą". A do czego namawia Lewandowska? Do szybkiego powrotu do formy po ciąży, znalezienia czasu na trening w czasie dnia, jedzenia zdrowych posiłków i ogólnie bycia na 100%. Poza tym o potrzebach statystycznej Polski wie niedużo, oderwana od rzeczywistości. Ale najgorsze jest to, że ktoś ją jednak z jakiegoś powodu docenia jako eksperta i daje jej w ten sposób wiarę w to, że ma rację XD.
Ada
4 lata temu
Ciekawe że nie piszecie o jej ostatnich wpadkach typu : Smalec jest doskonałym źródłem białka...
cycdyk
4 lata temu
Na ostatnim zdjęciu to rodzi w gaciach widać tego nigdy nie robiła
niuk
4 lata temu
W blondi wyglądasz jak menelka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfwSqg
bEKfwSqh
bEKfwSqi
bEKfwSqj
bEKfwSqk
bEKfwSpP