Wtorek 14.11.2017

Lewandowska została COACHEM MOTYWACYJNYM! "Nie mogę stanąć w miejscu"

Anna Lewandowska

Lewandowska została COACHEM MOTYWACYJNYM! "Nie mogę stanąć w miejscu"

Ostatnie działania zarówno Ani, jak i Roberta pozwalają myśleć, że para sportowców zaczyna się nudzić swoim życiem i szukają nowych wrażeń, w dotąd nieznanych branżach. Na początku Robert postanowił kupić Ani restaurację na Mazurach, a raczej sfinansować jej budowę na niczym dotąd niezmąconej tafli jeziora.

Zobacz: Robert Lewandowski kupił restaurację na Mazurach! To wszystko dla Ani?

Chęć gotowania w przypadku Lewandowskiej jeszcze można zrozumieć, biorąc pod uwagę, że sama gotuje wszystkie rzeczy, na które przepisy umieszcza na autorskim blogu. Bardziej szokuje nagła decyzja napastnika Bayernu Monachium o wkroczenie w świat show biznesu i... produkowanie płyt. Co prawda dotąd Robert miał z muzyką tyle wspólnego, że słuchał sobie od czasu do czasu rapowych płyt, jednak pieniądze pozwoliły mu uwierzyć we własny talent i umiejętności, co zaowocowało współpracą ze słynącym z okradania współpracowników producentem, Donatanem.

Zobacz: Lewandowski wyprodukuje płytę Donatana (!): "Połączyła nas muzyka, a MUZYKA NIE ZNA GRANIC"

Małżeństwo jak widać zamierza ścigać się w dość "kontrowersyjnych" pomysłach na biznes. Anna Lewandowska oświadczyła niedawno, że zamierza zostać coachem. Oznacza to, że od teraz będzie zajmować się "motywowaniem ludzi do podejmowania życiowych wyzwań". Żona piłkarza celuje w nie zagospodarowaną dotąd niszę - postanowiła zadbać o rozwój osób niepełnosprawnych umysłowo.

Ania zadebiutuje podczas szkolenia "Fitness and Dancing" i zabierze głos jako prezes Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska. Podczas przemówienia dzielić się będzie wiedzą na temat motywowania osób niepełnosprawnych do treningów i realizowania postawionych sobie celów. Jak donosi magazyn Flesz trenerka już zaczęła dokształcać się w tym kierunku. Zapisała się na szkolenia w Monachium z doradztwa motywacyjnego.

Zadaniem trenera jest rozwijać się całe życie. Nie mogę stanąć w miejscu - tłumaczyła się ze swoich planów w Dzień Dobry TVN.

Czujecie się zmotywowani?

 

Ślotała: "Zmiana nawyków żywieniowych była trudna. Pomógł mi obóz Ani Lewandowskiej"

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (325)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 325
Odpowiedz
351 57
zgłoś
Kiji 14.11.2017 20:16
O nie znowu ona ..... idzie sie ..... bleee anka
Odpowiedz
40 8
zgłoś
gość 14.11.2017 20:16
ale zdjecia wybraliscie ...
Odpowiedz
477 70
zgłoś
Gość 14.11.2017 20:16
zaraz sie porzygam, niech ona zniknie wreszcie !!!!!!
Odpowiedz
313 46
zgłoś
Gość 14.11.2017 20:17
Nie wchodze wiecej na pudla.... Nie moge na to patrzec juz
Odpowiedz
27 56
zgłoś
Lanugo na tzipie. 14.11.2017 20:17
Lepiej ona niż ewka
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 325