Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wybory Miss Polonia BYŁY USTAWIONE?! "Gdybym tylko mogła mówić prawdę..."

360
Podziel się:

Podobno wyniki konkursu były znane już na godzinę przed wręczeniem korony. Internet pełen jest demaskujących komentarzy.

Wybory Miss Polonia BYŁY USTAWIONE?! "Gdybym tylko mogła mówić prawdę..."

Od niedzielnego wieczoru w show biznesie "panuje" już nowa Miss Polonia, 27-letnia Agata Biernat ze Zduńskiej Woli. Wydaje się, że dziewczyna, która otrzymała koronę z rąk Izabelli Krzan, do bycia miss ma spore predyspozycje: pokazuje dużo selfie i tańczy na rurze.

Niestety, pierwsze godziny po wyborze upływają jej w raczej gorzkiej atmosferze. Nie dość, że internautom nie podoba się jej uroda, to Internet zalewa fala komentarzy, że wybory były ustawione. Świadczyć ma o tym kilka zbiegów okoliczności, które dziwnym trafem do siebie pasują.

Po pierwsze, Agata Biernat już brała udział w konkursie: w 2009 roku jako Miss Województwa Łódzkiego brała udział w wyborach Miss Polonia, gdzie zdobyła tytuł wicemiss. Potem promowała mniejsze eventy związane ze sponsorami imprezy, czym otwarcie chwaliła się na Facebooku. Wystąpiła też w Ugotowanych, pragnąc podtrzymać swoją popularność.

Po drugie, internauci zauważają, że regulamin konkursu został odpowiednio zmieniony. Teraz startować mogą też starsze dziewczyny (wydłużono wiek do 28 lat), chociaż wcześniej górna granica konkursu głównego wynosiła 25 lat. Agata Biernat ma właśnie 27 lat, a fakt, że już wcześniej próbowała zostać miss, nikomu nie przeszkadza, ponieważ w regulaminie czytamy, że "rezerwowe finalistki konkursu z roku poprzedniego mogą zostać zakwalifikowane przez organizatora do etapu ćwierćfinałowego konkursu". Co z kandydatkami sprzed ośmiu lat, tego przepisy już nie precyzują.

To wszystko może być tylko zbiegiem okoliczności, ale organizatorom chyba trudno będzie wytłumaczyć, co na Insta Story opowiada inna kandydatka, Weronika Marzęda. Jeszcze wczoraj wieczorem dziewczyna powiedziała tajemniczo:

Kochani, gdybym tylko mogła mówić prawdę... Może zbierzemy się na pokrycie mojej kary finansowej? - pytała fanów pod relacją zza kulis konkursu.

To, że wygra kandydatka z numerem 20, miało też paść w relacji z wyborów, mniej więcej na godzinę przed wręczeniem korony. Na sali obecny był także Antoni Królikowski, który w wywiadzie z Olivierem Janiakiem prowadzącym imprezę wytypował swoje trzy faworytki, wśród których była Agata Biernat.

Oczywiście gust internautów może rozmijać się z upodobaniami Antka, ale Agata Biernat nie wygrała nawet głosowania w sieci, wypływając dość niespodziewanie dopiero w finale...

Internautki już zauważają, że nowa Miss podejrzanie często kasuje nieprzychylne komentarze i wskazują na jej bliską współpracę z organizatorami.

Poprosiliśmy o komentarz organizatora konkursu, który jeszcze nie skomentował sprawy. Poprosił natomiast o materiały "świadczące o zamieszaniu".

Myślicie, że to naprawdę tylko przypadek?

Zobacz także: Izabella Krzan o #metoo: Modeling i konkursy miss są obarczone takimi stereotypami
KOMENTARZE
(360)
gość
4 lata temu
Paulina Krupińska wygrała w 2012r., a wygląda 100x lepiej od tej kobiety! Masakra jakaś! To ma być jakiś wyznacznik polskiej urody?!
gość
4 lata temu
Uciszą wszystkich tak jak to było z Miss Wielkopolski.
gość
4 lata temu
co roku to mówią. Podobno kilka lat temu, nie pamiętam już która -wygrała wybory i nawet nie udawała zaskoczonej. Cytujac klasyka: TELEWIZJA KŁAMIE :D
gość
4 lata temu
Wszystko jest ustawione w tym chorym świecie modelingu i ,,perfekcji''
gość
4 lata temu
Miss powinny byc wybierane bez makijazu i wymyslnych fryzur. PRAWDZIWE PIEKNO, naturalne, slowianskie a nie jakies lampucery
Najnowsze komentarze (360)
Anonim
rok temu
Niestety ale to prawda. Wiem od rodziny jednej z uczestniczek wyborów Miss Polonia z 2012 roku że wiedziały już na zgrupowaniach przed wyborami ze wygra P. Krupińska. Niestety ale wybory to ustawka.
Gośćmargo
4 lata temu
Zawsze za wyborami stoją sponsorzy, firmy i ci prywatni, którzy swoją kochaneczkę laleczkę chcą miec z , tytułem, dla niektorych miss wazniejsze od mgr, dotyczy to wyborów miss na całym świecie, to zwykła próżność i parcie już nie na szkło a na konta milionerów, nierzadko bywało, iż te ,,cudowne,,miss rozbijały małżeństwa i o dziwo nie ,,stolarzy,,czy młynarzy( nikogo nie obrażając) a osob z zacnym ...ale portfelem i gromadka dzieci,
jaś
4 lata temu
same pokraki wytapetowane
Gość
4 lata temu
Masakra !!! Nigdy nie krytykowałam miss ale ta wybitnie jest okrutna jest aż nad zwyczaj brzydka serio!
gość
4 lata temu
Od kilku lat ktoś wrzuca na pudlu w komentarzach że Agata Biernat d******py za pieniądze.
Gość
4 lata temu
zostały skrzywdzone piękne dziewczyny
Gość
4 lata temu
zostały skrzywdzone piękne dziewczyny
Gość
4 lata temu
dobrze ze publiczność była sprawiedliwa bo jury to chyba ślepe albo przekupione
Żenada!
4 lata temu
Za rok i tak się wyda, jaki przebieg miały prawdziwe ‚głosowania’ :))
dooo
4 lata temu
Z roku na rok wygrywają coraz brzydsze. Widocznie im brzydsza tym bardziej ambitna, albo wiedząc że nie ma szans bierze sprawy w swoje ręce już za wczasu, zanim konkursu nadejdzie czas...
gość
4 lata temu
wera sto razy ladniejsza, a ta to paszczur
gość
4 lata temu
Zna osobobiscie od lat sklad jury,wiec wybrali kumpele?
gość
4 lata temu
Przeciez ma 29 lat
gość
4 lata temu
cichodajka taczca na rurze. tak mamy miss.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie