Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dorociński BOI SIĘ DODY? "Ta sprawa odbije się im wszystkim czkawką. UNIKAŁ JEJ JAK MÓGŁ"

178
Podziel się

Aktor, który powraca w roli Despera, martwi się o reputację twórców nowego "Pitbulla".

Dorociński BOI SIĘ DODY? "Ta sprawa odbije się im wszystkim czkawką. UNIKAŁ JEJ JAK MÓGŁ"
bEhdiwrV

Minione tygodnie okazały się wyjątkowo burzliwe w życiu Dody, znanej ostatnio jako "Dorota R.". Po zmanipulowaniu producenta Emila S. do tego stopnia, że bez namysłu wykonuje wszystkie jej polecenia, piosenkarka rozpoczęła wreszcie pracę na planie filmu Pitbull. Ostatni pies. Wyreżyseruje go Władysław Pasikowski zamiast Patryka Vegi, bo Emil S. pod dyktando Dody tak zmienił scenariusz, że Vega nie poznał własnego filmu. Ekipa filmowa przyjęła Dorotę życzliwie, a Marcin Dorociński, powracający w roli Despera, podjął się nawet udzielenia jej lekcji aktorstwa.

Niestety, Dorota szybko zawiodła ich zaufanie. Na jaw wyszły różne jej grzeszki i przewinienia, z których ma być nasłanie na dawnego narzeczonego płatnych zbirów, którzy poradzili mu, by nie zadzierał z byłą narzeczoną.

Jak można się domyślać, w zły humor wprawił ją wyrok skazujący za porysowanie samochodu oraz upublicznienie zapisów jej rozmów telefonicznych z Haidarem, z których wynika, że już kompletnie odleciała. Zobacz: Zemsta według Dody: "Zniszczyłam ci samochód, bo umawiałeś się z jakąś ku*wą PO TYGODNIU OD ROZSTANIA!"

bEhdiwrX

Skończyło się tym, że 22 listopada została aresztowana pod zarzutem "nakłaniania innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania, poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych". Zobacz: Uradowana "Dorota R." wychodzi z prokuratury. Z czego się tak cieszy? (ZDJĘCIA)

Chociaż Doda, oczywiście, nie przyznaje się do niczego, mecenas Roman Giertych, reprezentujący w sądzie Emila Haidara, mocno liczy, że uda się zmienić kwalifikację czynu na "działalność w grupie przestępczej", zagrożoną karą do 10 lat więzienia.

Wtedy realny wyrok to około pięciu lat pozbawienia wolności i nie ma mowy o wyroku w zawiasach - tłumaczy Giertych. Zobacz: Doda już ZŁAMAŁA warunki zwolnienia za kaucją? "Dostała zakaz kontaktowania się z podejrzanymi w sprawie"

Co gorsza, w przestępstwie miał brać udział producent Pitbulla. Ostatniego psa, Emil S. ps. "Nositorba". Cała ekipa zachodzi w głowę, jak bardzo filmowi zaszkodzi fakt, że decydujący głos w produkcji należy do dwójki niestabilnych emocjonalnie kryminalistów.

bEhdiwsd

Atmosfera na planie nie jest podobno miła. Jak donosi Fakt, aktorzy, którzy muszą grać z Dodą, zwyczajnie się jej boją.

_**Marcin unikał Dody, jak tylko się dało**_ - ujawnia osoba z produkcji filmu. Opowiadał kolegom o swoich obawach, że ta sprawa odbije się im wszystkim czkawką. Cieszył się z powrotu do roli Despera, a teraz myśli tylko o tym, że ta afera kryminalna niezasłużenie przyćmi "Pitbulla", który według niego jest świetny. Boi się, że teraz aktorom filmu zacznie się obrywać za pracę z Dodą i jej partnerem, którzy nie cieszą się dobrą opinią w środowisku.

Zamieszanie wokół filmu - chociaż wyjątkowo niechlubne - raczej na pewno mu pomoże i ściągnie do kin jeszcze więcej widzów. Tylko czy o taką promocję chodziło?

bEhdiwse

**Doda i Kubicka plotkują w sklepie. Nowe przyjaciółki?

bEhdiwsf

**

bEhdiwsy
KOMENTARZE
(178)
Gość
4 lata temu
A kto by chcial sie zadawac z ta ciechanowska sraka? Nigdy nie wiadomo kiedy objawy jej choroby psychicznej i manii przesladowczej sie nasila i kogos nie zaatakuje. Bez kija nie podchodz do transa
Gość
4 lata temu
Ona ma wzrok tęskniący za rozumem
gość
4 lata temu
Juz dawno wiedziałam że Dodon to psycholka !!!
bEhdiwsz
Gość
4 lata temu
Powinien nikt nie isc na ten film.
Gość
4 lata temu
Doda do paki haha
Najnowsze komentarze (178)
Gość
4 lata temu
Nie pojdę na to do kina, nie będę sie dokładać Dodzie i kryminaliście Emilowi S.!
kpt. Arianato...
4 lata temu
Dorociński gra z kimś takim jak z Dodą!? Szkoda Marcina!
Gośćwyrwał
4 lata temu
I dobrze swietny aktor pozdrawiam pana kapitalna rola w róży i ma pan racje unikac jak najdalej to beztalencie pozdrawiam.
gość
4 lata temu
Niepojete jak szybko zawiazuje sie klika ktora boi sie D i stwarza nastroj zagrozenia niby tak sobie A w ten sposob jak to sie. owi , wysadzic kogos z siodla , I znow nadeszla chwila kiedy kosztem - w tej chwili - slabego probuje sie promowac p Doroc i inni Nie przystoi kopac lezacego Czasem warto powstrzymac sie od komentarzy ,o ile ma pan troche taktu Sa jednak ludzie kt wspolczuja D
SAM
4 lata temu
Ona na nich nie trafia. Trafić to można na coś albo na kogoś przez przypadek. Tak sobie wybrała, prowadzała się z wybrańcem, przyjmowała prezenty itd. Nie mało też zdjęć z niby to łobuzami, a te dziubki , uściski i paluszki z pierścionkami?
Ja
4 lata temu
Pan Dorociński ma rację. Nie będę oglądać tego filmu. Podobnie jak moja cała rodzina. Dorota R. nie jest warta poświęcenia jej naszego czasu.
gość
4 lata temu
Kimze ja jestem ,by oceniac innych """czyje to slowa ???zarozumialcze ,kazdy kiedys zaczynal,Pan Olbryski gral wspaniale role w zyciu nie majac szkolkiaktorskiej ,Pan Dorocinski nigdy mu nie dorowna,
mica
4 lata temu
Doda jest Super Trochę trzeba sie nas bać a nie pomiatać
bEhdiwsr
gość
4 lata temu
Wieka Doda Kobiety bądzmy dumni z siebir
gość
4 lata temu
Doda dzielna uparta Wielka uwielbiam ją Uczmy sie dziewczyny Takie powinny być kobiety
gość
4 lata temu
Psychicznie niezrownowazonych zawsze trzeba sie bac. Sa szkodliwymi pijawkami.
Julka
4 lata temu
Ma racje, byc obok Dody rowna sie klopoty...
gość
4 lata temu
Dorocinski-świetny aktor, dlaczego zgodził sie zagrać z kim takim jak Doda? Linda odmówił
Gość
4 lata temu
Pitbull Vegi z 2005 był najlepszy.
...
Następna strona
bEhdiwsT