Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Figurska przechwala się w wywiadzie: "Mam poczucie spełnienia. Koledzy z pierwszych stron gazet mi zazdroszczą!"

399
Podziel się

"Ja w swoim przekonaniu wiem, że robię coś dobrego, a dobre rzeczy nigdy nie przychodzą łatwo, więc w ogóle nie przejmuję się krytyką" - zapewnia ulubiona aktorka dobrej zmiany. Faktycznie jest jej czego zazdrościć?

Dominika Figurska przechwala się w wywiadzie: "Mam poczucie spełnienia. Koledzy z pierwszych stron gazet mi zazdroszczą!"
bEgjOKgR

Dominika Figurska zdobyła popularność rolą w jednym z najdłużej emitowanych seriali Telewizji Polskiej M jak Miłość. Potem było już tylko gorzej, bo zagrała wdowę smoleńską w ekranizacji katastrofy 10 kwietnia. Aby pozostać na fali, z braku intratnych propozycji zawodowych, zaczęła pojawiać się w programach śniadaniowych w roli eksperta. Jak się okazuje, matka piątki dzieci czuje się świetnie w temacie antykoncepcji. Na swoim portalu, który prowadzi od niedawna, zachęca do zabezpieczenia się przed niechcianą ciążą "oddawaniem moczu tuż po stosunku" nim nasienie "ulegnie upłynnieniu"... Być może efektem stosowania się do własnych porad jest tak liczna rodzina Dominiki.

Choć po wygłaszaniu "mądrości" na aktorkę spłynęła fala hejtu, Figurska w najnowszym wywiadzie przyznaje, że "nawet to lubi":

bEgjOKgT

Hejt co do mojej osoby pojawia się zawsze, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Ktoś mi powiedział, że w swoim życiu podejmuję dość niepopularne decyzje i jeżeli ktoś takie decyzje podejmuje, to wiadomo, że będzie narażony na krytykę. A na pewno nie jestem osobą, która chciałaby się wszystkim przypodobać. Gdyby tak było, to musiałabym coś zmienić w swoim życiu, bo ja generalnie jestem waleczną dziewczyną i nawet lubię taką krytykę - powiedziała w rozmowie z bliżej nieznanym portalem Lalapalmala.pl. Ja w swoim przekonaniu wiem, że robię coś dobrego, a dobre rzeczy nigdy nie przychodzą łatwo, więc w ogóle nie przejmuję się tą krytyką.

Dominika nigdy nie ukrywała swoich upodobań politycznych. Przez wiele lat była w Komitecie Honorowym Jarosława Kaczyńskiego. Aktorka skarży się, że jej poglądy były jedynym powodem, dla którego często odrzucano jej kandydaturę do konkretnych ról. Szczególnie wtedy, kiedy reżyser miał zupełnie inny światopogląd:

Nigdy nie ukrywałam swoich sympatii politycznych. Wiele lat temu byłam w Komitecie Honorowym Jarosława Kaczyńskiego, co skutkowało tym, że przez 8 lat, gdy nie udało się mu wygrać wyborów, było tak, że tak jak wcześniej miałam bardzo dużo propozycji pracy, to nagle urwały się z dnia na dzień. To środowisko jest tak naprawdę małe, my się wszyscy znamy i były takie sytuacje, kiedy reżyser chciał mi zaproponować rolę, ponieważ był moim kolegą, razem tworzyliśmy scenariusz, ale dowiedział się od producenta, że "ona poparła PiS". I już w ogóle nie było dyskusji. Więc jak ja słyszę, że nie ma i nie było polityki w poprzednich latach, to nie mogę się z tym zgodzić. A w tej chwili, ponieważ zagrałam w "Smoleńsku"... Popieram dobrą zmianę i wcale tego nie ukrywam - przyznaje szczerze.

Rola wdowy w Smoleńsku zagrana przez Figurską została oceniona w dziesięciopunktowej skali na 2,7. Aktorka jednak nie przejmuje się tak słabym wynikiem. Ponadto uważa, że popularni koledzy z branży, którzy dostają okładki poczytnych magazynów, mogą jej zazdrościć kariery:

bEgjOKgZ

W ogóle się nad tym nie zastanawiam. Aktorką jestem od 20 lat, sukcesy odnosiłam już w szkole teatralnej, więc mam poczucie spełnienia jako aktorka. Jak szłam do szkoły teatralnej, to moim marzeniem był teatr i jako jedna z nielicznych aktorek gram w teatrze bez żadnych przerw, mimo że urodziłam 5 dzieci, to nie mam roku bez premiery. I są to znakomite spektakle i tytuły. I wiem, że mnóstwo moich kolegów, nawet tych z pierwszych stron gazet, może mi pozazdrościć - przyznała z dumą.

Myślicie, że faktycznie jej zazdroszczą?

bEgjOKha
bEgjOKhb

**Węgrowska w obcisłym kombinezonie pręży się przed paparazzi

**

bEgjOKhu
KOMENTARZE
(399)
Bośniak
3 lata temu
Nie chcę jej obrażać - ale powinna zmienić dilera, bo towar, który pali jest najwidoczniej słabej jakości
as
3 lata temu
Typowa pisowska hipokrytka. Wyciera sobie p******a morde Bogiem i wiara a daje d.py kazdemu, zdradza meza, armia kochankow. Do tego brednie o antykoncepcji. Polska powinna się podzielić na pisowskich Wolakow-idiotow i reszte kraju z ludzmi ktorzy nie chca miec nic wspolnego z ta ciemnota.
Gość
3 lata temu
Najpierw zdradza męża - a potem uważa się za eksperta w czystości. Co za fałsz! Typowa przedstawicielka „dobrej zmiany”
bEgjOKhv
gość
3 lata temu
czuje politowanie jak na nia patrze
gość
3 lata temu
Cholerna p*********a d****** wygląda jak szafa trzydrzwiowa, a nie aktorka. PiS da.
Najnowsze komentarze (399)
Gosia
3 lata temu
co za g****a p***a, nędzna aktorka, nikt pani nie zazdrości, bo nie ma naprawdę czego, nie ma pani ani talentu ani klasy ani urody!!!!
kkk
3 lata temu
ale Pani jest brzydka. Zal , ze jeszcze bez pojęcia.... ale tacy tez muszą istnieć . Dla równowagi w przyrodzie.
Ewka
3 lata temu
Nie chce się wypowiadać źle o ludziach,ale ona jest po prostu jebnięta.. Grała tępą Ewę w Mjm i t**a jest również w życiu prywatnym...
gość
3 lata temu
super babka, wychowuje dzieci i na dodatek pracuje , nie jedna jej zazdrości
Bośniak
3 lata temu
Jezu - a kiedyś ją tak lubiłem za rolę „Zostać miss” czy w „M jak miłość”.
gość
3 lata temu
a co tej gnidowatej zakonnicy pozostało
gość
3 lata temu
5 dzieci to patologia!!!!!!! oni tak na serio czy mają przepalony mózg?
gość
3 lata temu
Nakłądanie prezerwatywy to wiedza nieprzydatna do zycia - ale przydatna zeby poru^^^c
bEgjOKhn
gość
3 lata temu
czy można być aż tak głupim? muszą jej dużo płacić za te herezje!!!
gość
3 lata temu
Typowa zakłamana baba która się ubiera jak kloszard. Wygląd i zachowanie typowej k....wy
Gość
3 lata temu
Samozachwyt.....!!!!! Na 10
FW
3 lata temu
Pis'owskie bagno !! Puszczała się będąc mężatką , a teraz udaje zakonnicę ...... !
gość
3 lata temu
jest tak dobra , jak partia , ktora ja lansuje
gość
3 lata temu
fajna babka, robi jak uważa, a nie jak lemingi,
...
Następna strona
bEgjOKhP