Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka dziecka Włodarczyka komentuje jego ślubne plany: "Jeszcze pół roku temu to mnie prosił, żebym za niego wyszła!"

200
Podziel się:

Mimo że pięściarz jest wciąż mężem Małgorzaty Babilońskiej, już planuje związek z trzecią kobietą. Z kim spędzi święta?

Matka dziecka Włodarczyka komentuje jego ślubne plany: "Jeszcze pół roku temu to mnie prosił, żebym za niego wyszła!"
bEJuvCFx

Mimo wszystko w show biznesie niewiele jest tak kochliwych osób jak Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który kilka razy w ciągu roku odchodzi od żony do kochanek, które zmienia jak rękawiczki. Formalnie bokser wciąż jest mężem Małgorzaty Babilońskiej, ale równie serdeczne uczucia wiążą go z Magdaleną Radomską, z którą spłodził córkę, a potem elegancko oświadczył, że to kobieta "wrobiła go w dziecko", żeby pobierać alimenty i już nigdy nie chodzić do pracy.

Ciekawe, jak zakończy się jego relacja z nową dziewczyną, tajemniczą Kariną, którą tak pokochał, że jesienią obiecał ślub. Póki co jedynie w tabloidzie, więc jeszcze może się rozmyślić: Włodarczyk planuje kolejny ślub: "Będzie inny niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy, że zdradzałem i takie tam..."

To z pewnością był udany prezent świąteczny dla Babilońskiej i Radomskiej. Ta ostatnia wypowiedziała się na ten temat w tygodniku Na Żywo i, jak można się domyślić, nie jest zachwycona pomysłem na życie ojca swojej córki:

bEJuvCFz

Jak to chce się żenić z inną?! Jeszcze pół roku temu w jego życiu nie było żadnej Kariny i prosił mnie, żebym za niego wyszła! - oburza się kobieta. Życzę Krzyśkowi jak najlepiej, ale wydaje mi się, że on się zupełnie pogubił. Szukanie na siłę nowej żony i opowiadanie o tym, jaki to jest szczęśliwy w niczym mu nie pomoże. Nie da mu szacunku, który stracił w oczach moich i swej żony.

Krzysztof, gratulujemy. Ciekawi jesteśmy, jak podzielisz tegoroczne święta: odwiedzisz żonę, matkę swojego dziecka, czy najnowszą kochankę?

bEJuvCFF
bEJuvCFG

**Oświeciński wściekły po ważeniu przed KSW 41. "Dość tego obrażania"

**

bEJuvCGa
KOMENTARZE
(200)
Gość
4 lata temu
Skończony k****n. Nie ma prawa nosić miana MĘŻCZYZNY
gość
4 lata temu
że te l***i lecą na takiego bezmózga
gość
4 lata temu
za dużo ciosów przyjął na łeb . Straszny gość.
bEJuvCGb
gość
4 lata temu
Niezła payola, nie ma co...
Ewelina N
4 lata temu
Kobiety trochę godności wypominać ślub? Prosić się o to? Durne jesteście. Kopnelabym takiego w d**e szybciutko
Najnowsze komentarze (200)
gość
3 lata temu
A jakim prawem ta Pani komentuje cokolwiek na jego temat .
maja
4 lata temu
chroniczny świąd
gość
4 lata temu
Znam go ponad 7 lat i nie zgadzam się z większością komentarzy zamieszczonych tutaj . Krzysiek jest bardzo fajnym , wrażliwym , inteligentnym facetem...Nie wiem,skąd bierze się taki obraz kreowany w mediach na d....... i prostaka i idioty , oraz półinteligenta .
gość
4 lata temu
mam nadzieję ,że tym razem to jakaś normalna dziewczyna , nie p****k lecący na kasę i popularność , dziewczyna mająca jakiś zawód i wykształcenie...a nie jak poprzednie .
Gość
4 lata temu
MAGDA z tym pajacem nie chce mieć nic wspólnego! Chciała tylko żeby dziecko miało ojca przynajmniej raz w tygodniu. Ale takiego ojca jak on to lepiej nie mieć wogole!
Gość
4 lata temu
Brak klasy taktu i ....wszystkiego że strony tej pani
Gość
4 lata temu
Diablo przed kim lub przed czym ty uciekasz ?
Gość
4 lata temu
Pani magdo, on nie szuka na siłę nowej żony on tej żony , osoby do związku szukał odkąd z żoną nic co już nie łączyło....wreszcie znalazł taka kobietę która mu odpowiada...Pani wogole nie brał pod uwagę więc chyba nie mówi pani prawdy.
bEJuvCFT
Gość
4 lata temu
Jeśli to prawda to znaczy ze Krzysio lubi działać na paru frontach jednocześnie i wobec tego absolutnie nie jest godny zaufania..
Gość
4 lata temu
Ale cyrk
gość
4 lata temu
żena Krzysztof
Gość
4 lata temu
A jakim prawem komentuje ??? Do końca życia będzie komentować ? Niech się zajmie sobą i porzuci rolę etatowego informatora brukowcow.
gość
4 lata temu
to nie jest wasza sprawa a już na pewno to nie jest sprawa pani radomskiej
Gość
4 lata temu
Chyba w twoich snach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJuvCGM
bEJuvCGN
bEJuvCGO
bEJuvCGP
bEJuvCGQ
bEJuvCGv