Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozgoryczona Lewandowska o plebiscycie "Przeglądu Sportowego": "LICZYLIŚMY NA PIERWSZE MIEJSCE"

1149
Podziel się:

Zwycięstwo odebrał Robertowi Kamil Stoch. Ania już obiecała, że za rok jej mąż się poprawi...

Rozgoryczona Lewandowska o plebiscycie "Przeglądu Sportowego": "LICZYLIŚMY NA PIERWSZE MIEJSCE"
bEDDfZFh

W sobotni wieczór kulminacją sportowych emocji był doroczny Bal Mistrzów Sportu organizowany przez Przegląd Sportowy na zakończenie plebiscytu na najlepszego zawodnika minionego roku. Współorganizator gali, Polsat, postarał się, żeby wszystko odbyło się na bogato, w czego efekcie na ściance pojawiła się masa osób w ogóle niezwiązanych ze sportem.

Na największą gwiazdę wieczoru próbowała wyrosnąć Ania Lewandowska, która znów pojawiła się na gali w imieniu męża. Robert tradycyjnie nie pojawił się na gali, chociaż był nominowany i dotarł do drugiego miejsca. Piłkarz wolał wysłać żonę, by popozowała na ściance, co naprawdę się jej udało.

bEDDfZFj

Pozowanie do zdjęć okazało się dla Ani najbardziej sympatycznym momentem wieczoru, bo jej mąż zdobył drugie miejsce w plebiscycie i został pokonany przez Kamila Stocha. Już po ogłoszeniu wyników Lewandowska nie mogła ukryć rozgoryczenia, które usiłowała przykryć szerokim uśmiechem:

Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport. Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem, wielkie brawa za dzisiejszy dzień i za pierwszą nagrodę, za najlepszego zawodnika - mówiła. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Co roku nas czymś zaskakuje, więc myślę, że na pewno przygotuje dla nas też coś w tym roku.

Lewandowskiego bronił także Dariusz Dziekanowski, podziwiając jego sukcesy i gratulując Ani, że ma tak ambitnego męża. Nie zabrakło pytań o rywalizację między Robertem a żoną, co Lewandowska skwitowała skromnie, że jako sportowcy zawsze stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej:

Cały czas sportowiec stawia sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Ludzie mi mówią: "Ania, przecież mogłabyś nie pracować", a zawsze to robię - odpowiedziała.

bEDDfZFp

Bożydar Iwanow, który prowadził wywiad wspólnie z Otylią Jędrzejczak, zachwycił się Lewandowskimi, którzy "nigdy nie mieli trudnych momentów w związku", co zauważył, gdy Ania tańczyła na stole z Mariną, a zachwycony Robert się temu przyglądał:

Robert siedział przy stoliku, pił wodę mineralną, co mi bardzo imponowało, a wy tańczyłyście z Mariną czy Dominiką Grosicką na stole i to, co było między wami, to było to, że wy się przez cały czas bardzo kochacie - mówił dziennikarz. Nie ma między wami znudzenia, że ktoś idzie własnymi ścieżkami. Wiadomo, że są trudne momenty, ale ja nigdy tego nie widziałem.

To prawda, Robert nie nudzi się piłką, namawiałam go do spisania celów, ale powiedział, że ma je w głowie - odpowiedziała Ania. I to fajnie, bo tym bardziej myślę o tym plebiscycie, że Robert nas naprawdę zaskoczy.

Już nie możemy się doczekać. Wy także?

bEDDfZFq
bEDDfZFr
bEDDfZFs
bEDDfZFK
KOMENTARZE
(1149)
Gość
4 lata temu
Brawa dla Stocha!!!
Gość
4 lata temu
Fajnie, że wygrał Stoch tyle ile ostatnio wygrywa dla Polski to szok, a Lewy jedynie jest dobry, może najlepszy sportowiec jest, ale w zarobkach, bawi mnie, gdy Polacy piszą, że jest tak dobry jak Ronaldo i Messi, bo do złotej piłki w top 3 nigdy nie był, w tym roku nawet w top 10 piłkarzy świata nie był
gość
4 lata temu
Ona musi być strasznie nieszczęśliwa osoba. Mimo całej sławy i pieniędzy.
bEDDfZFL
gość
4 lata temu
Zawsze jej mało... strasznie przykre
Gość
4 lata temu
Zwariowala
Najnowsze komentarze (1149)
gość
4 lata temu
zalosna kobietka
frrvt
4 lata temu
Ania poka placki
Gość
4 lata temu
G****a snopka
gość
4 lata temu
okropna dziewucha, zawistna, idaca p****************u ale sie bede smiala jak ja lewy kiedys w d**e kopnie lewa noga :)
gość
4 lata temu
okropna dziewucha, zawistna, idaca p****************u ale sie bede smiala jak ja lewy kiedys w d**e kopnie lewa noga :)
gość
4 lata temu
Brawo dla Kamila i jego żony za klasę!!
Eeee
4 lata temu
Tempa kretynka! Jak ja jej nie cierpię. Była pewna, że znowu zabłyśnie swoimi madrymi przemyśleniami a tu d**a. Bardzo dobrze podsumowała ja Pani Stoch;) Brawa dla niej. A kretynki do sprzątania ulic.
gość
4 lata temu
Super że wygrał Stoch nie ma parcia ani on ani jego żona pięknie się to ogląda w tych przereklamowanych czasach.Lewandowski też robi dobrą robotę ale jego żona ... ma tak straszne parcie na szkło że to jest słabe nawet bardzo sprzedaje się strasznie jak nie jakieś obozy dla pseudocelebrytek to zaraz opowieści jestem dla wszystkich polaków i jem śniadania za 100 zł bądź fit srit 48 godzin na dobę taka oderwana trochę jest ta Lewandowska pieniądze jej uderzyły do głowy niestety
bEDDfZFD
Gość
4 lata temu
Wkurza mnie juz ta Lewa, wybila sie dzieki Robertowi i teraz robi z siebie wielka Fitnesske.. Wogole j*ebie jej falszem z oczu na kilometr.. A dla Kamila Stocha i jego malzonki Ewy, wielkie brawa to jest kobieta z klasa:)
Gość
4 lata temu
Brawo Pani Ewo,Lewa nie siegd Pani do piet.Zarozunialy,malo inteligeigentny nieurodzity b******l z tej Anki.
Gość
4 lata temu
Strasznie pusta i babochlop zreszta bardzo staro wyglada w tv
gość
4 lata temu
Ania ma w sobie coś wulgarnego, przemądrzałego ;(. Robert za to prze do przodu i oby tak dalej.ALE..w sumie za to mu płacą.
Gość
4 lata temu
Długo szukaliście najmniej korzystnych zdjęć?
Gość
4 lata temu
Te batony Robertowi zaszkodzily hehe
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDfZGw
bEDDfZGx
bEDDfZGy
bEDDfZGz
bEDDfZGA
bEDDfZGf