Sobota 13.01.2018

Krawczyk żałuje pieniędzy na własne dzieci: "WYCZYŚCIŁ KONTO i zatrudnił się u Sylwii"

Aneta Zając Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak

Krawczyk żałuje pieniędzy na własne dzieci: "WYCZYŚCIŁ KONTO i zatrudnił się u Sylwii"

Mikołaj Krawczyk porzucił Anetę Zając ponad sześć lat temu, krótko po narodzinach ich synów. Zakochał się wówczas bez pamięci w Agnieszce Włodarczyk i wspólnie pletli bzdury o tym, że są jednym ciałem astralnym i całemu wszechświatowi zależy na tym, by byli razem. Agnieszka nawet zaczęła planować dziecko z Mikołajem, ale ostatecznie nie doszło do realizacji. To może nawet lepiej, biorąc pod uwagę, jak aktor dba o swoje dotychczasowe pociechy.

Przez jakiś czas, po rozstaniu z Włodarczyk, gdy Krawczyk postanowił stworzyć "ciało astralne" z Sylwią Juszczak, jeszcze nawet płacił regularnie po trzy tysiące złotych miesięcznie na każde z dzieci, ale szybko mu się znudziło.

Postanowił zaoszczędzić na każdym z synów po dwa tysiące złotych miesięcznie. Nie powiadomił o tym jednak ani Anety ani sądu. Podobno myślał, że Zając nie odważy się wystąpić o egzekucję komorniczą. Aneta jednak postanowiła walczyć: Mikołaj Krawczyk nie płaci alimentów! "Liczył, że Aneta przyjmie to z pokorą"

Niestety, gdy komornik zajął konto bankowe Mikołaja, okazało się, że zapobiegliwy właściciel zdążył wypłacić wszystkie pieniądze.

Jak donosi Fakt, Mikołaj postanowił skorzystać ze sposobu przetestowanego przez innego alimenciarza, Mateusza Kijowskiego i posługiwać się tylko kontem firmowym, należącym zresztą do partnerki.

Ciekawe jest to, że Sylwia Juszczak, która, podobnie jak Aneta samotnie wychowuje dwóch synów z poprzedniego związku, zdecydowała się pomóc Krawczyk w okradaniu własnych dzieci.

Kiedy Mikołaj otrzymał pismo, że konto zajmie komornik, wyczyścił je i zatrudnił się w spółce kierowanej przez Sylwię - ujawnia informator tabloidu. Teraz wszystkie pieniądze od pracodawców Mikołaja trafiają na konto jej firmy. A do niego komornik zgodnie z prawem nie ma dostępu. Mikołaj jest zawzięty i chyba nie rozumie, że na jego złości i uporze tracą tylko dzieci.

Myślicie, że naprawdę nie łączy tych faktów? Tego się na razie nie dowiemy, bo aktor miga się od komentarza w tej sprawie.

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1171)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1171
Odpowiedz
675 34
zgłoś
gość 13.01.2018 23:02
komornik go dopadnie, nie bójta żaby. nie znalazł się jeszcze kozak na polskiego komornika i ZUS.
Odpowiedz
1501 57
zgłoś
Gość 13.01.2018 23:02
Wstydź się. Przecież to twoje dzieci i szkoda ci kasy?
Odpowiedz
32 89
zgłoś
Gość 13.01.2018 23:02
Czy juz wiadomo kogo urodzi Kate? Przeciez to juz 5 miesiac czemu nie podali jeszcze
Odpowiedz
1115 38
zgłoś
Gość 13.01.2018 23:03
Boże jaki to koszmar miec dzieci z takim potworem !
Odpowiedz
203 9
zgłoś
Gość 13.01.2018 23:03
Jak mozna okradac wlasne dzieci?!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1171