Środa 17.01.2018 21:45

"Mądrość" Lewandowskiej nagrodzona w plebiscycie na Biologiczną BZDURĘ ROKU! "Smalec gęsi jest bogactwem białka!"

Anna Lewandowska Ania Lewandowska

"Mądrość" Lewandowskiej nagrodzona w plebiscycie na Biologiczną BZDURĘ ROKU! "Smalec gęsi jest bogactwem białka!"

Anna Lewandowska nie ma ostatnio najlepszego okresu. Po druzgoczącej klęsce Roberta w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca roku, Ania nie potrafiła ukryć swojego rozgoryczenia. Przypomnijmy: Rozgoryczona Lewandowska o plebiscycie "Przeglądu Sportowego": "LICZYLIŚMY NA PIERWSZE MIEJSCE"

Tym razem chyba jednak będzie zadowolona z drugiego miejsca. Czytelnicy strony totylkoteoria.pl nagrodzili jej mądrość o gęsim smalcu. Jak stwierdziła żona Roberta, smalec jest znakomitym źródłem... białka.

Twórcy strony długo zastanawiali się, którą mądrość Lewandowskiej nominować. Jak się okazuje, jej blog hpba.pl kryje więcej mniejszych lub większych błędów. Ania popisała się m.in. stwierdzeniem, że fale mikrofalówki powodują depresję, pisała też o miodzie, który może być lekiem na cukrzycę. Ostatecznie zdecydowano się na nominowanie mądrości o gęsim smalcu.

Ideą inicjatywy Biologiczna Bzdura Roku jest krytyka głoszenia pseudonaukowych treści publicznie, przez osoby z tytułami naukowymi, polityków, celebrytów, duchownych, dziennikarzy itp., jak i zwrócenie uwagi na poszczególne tematy dotyczące biologii -  czytamy na popularnej stronie.

Pierwsze miejsce w głosowaniu zdobyła prof. Dorota Czajkowska-Majewska, która podczas letniej konferencji antyszczepionkowej ogłosiła, że szczepionki zamieniają w cyborgi lub niewolników. Na trzecim miejscu znalazł się znany i lubiany serwis Fronda. W jednym tekstów można było przeczytać, że osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące. Kolejne miejsca zajęli między innymi Marian Kowalski i Jan Szyszko. Wyniki głosowania możecie zobaczyć tutaj.

Gratulujemy Ani miejsca w tym zaszczytnym gronie! Myślicie, że powinna zatrudnić ekspertów, zamiast brać się za tematy, o których ma nikłe pojęcie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (574)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574
Odpowiedz
761 63
zgłoś
gość 17.01.2018 21:45
Otwieram lodowke - a tu Lewandowska! Robie pranie - w pralce Lewandowska!
Odpowiedz
53 261
zgłoś
gość 17.01.2018 21:46
Fajna jest ta anka
Odpowiedz
115 24
zgłoś
gość 17.01.2018 21:47
Toalety to wymysł komunistyczny w PRL w każdym dużym mieście w okręgu 500m była jedna toaleta ,po 1989 r polikwidowano te komunistyczne przybytki ,i jak przystało na państwo demokratyczne powołano straż miejską która pilnuje aby ludzie nie oddawali moczu w miejscach publicznych ,niepokornych karze się mandatami ,wnioskami do sądu ,przykre ale prawdziwe
Odpowiedz
60 83
zgłoś
gość 17.01.2018 21:47
A z klopa też wychodzi? Zgłoś się do psychiatry...
Odpowiedz
94 13
zgłoś
gość 17.01.2018 21:47
Jest i smalec! :) Ktoś dopiero co pisał o niej pod innym artykułem i smalcu.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574