Środa 17.01.2018 21:45

"Mądrość" Lewandowskiej nagrodzona w plebiscycie na Biologiczną BZDURĘ ROKU! "Smalec gęsi jest bogactwem białka!"

Anna Lewandowska Ania Lewandowska

"Mądrość" Lewandowskiej nagrodzona w plebiscycie na Biologiczną BZDURĘ ROKU! "Smalec gęsi jest bogactwem białka!"

Anna Lewandowska nie ma ostatnio najlepszego okresu. Po druzgoczącej klęsce Roberta w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca roku, Ania nie potrafiła ukryć swojego rozgoryczenia. Przypomnijmy: Rozgoryczona Lewandowska o plebiscycie "Przeglądu Sportowego": "LICZYLIŚMY NA PIERWSZE MIEJSCE"

Tym razem chyba jednak będzie zadowolona z drugiego miejsca. Czytelnicy strony totylkoteoria.pl nagrodzili jej mądrość o gęsim smalcu. Jak stwierdziła żona Roberta, smalec jest znakomitym źródłem... białka.

Twórcy strony długo zastanawiali się, którą mądrość Lewandowskiej nominować. Jak się okazuje, jej blog hpba.pl kryje więcej mniejszych lub większych błędów. Ania popisała się m.in. stwierdzeniem, że fale mikrofalówki powodują depresję, pisała też o miodzie, który może być lekiem na cukrzycę. Ostatecznie zdecydowano się na nominowanie mądrości o gęsim smalcu.

Ideą inicjatywy Biologiczna Bzdura Roku jest krytyka głoszenia pseudonaukowych treści publicznie, przez osoby z tytułami naukowymi, polityków, celebrytów, duchownych, dziennikarzy itp., jak i zwrócenie uwagi na poszczególne tematy dotyczące biologii -  czytamy na popularnej stronie.

Pierwsze miejsce w głosowaniu zdobyła prof. Dorota Czajkowska-Majewska, która podczas letniej konferencji antyszczepionkowej ogłosiła, że szczepionki zamieniają w cyborgi lub niewolników. Na trzecim miejscu znalazł się znany i lubiany serwis Fronda. W jednym tekstów można było przeczytać, że osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące. Kolejne miejsca zajęli między innymi Marian Kowalski i Jan Szyszko. Wyniki głosowania możecie zobaczyć tutaj.

Gratulujemy Ani miejsca w tym zaszczytnym gronie! Myślicie, że powinna zatrudnić ekspertów, zamiast brać się za tematy, o których ma nikłe pojęcie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (574)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 571-574 z 574
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Taki tam Polonus 22.01.2018 02:08
gość: Otwieram lodowke - a tu Lewandowska! Robie pranie - w pralce Lewandowska!
Miej żal do portali i brukowców nie do nich, a tak na marginesie kto Ci każe to czytać?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Taki tam Polonus 22.01.2018 02:17
Gość: No co taka dziewczyna, odizolowana od normalnego świata może wiedzieć? Przerost formy nad treścią... pieniądze to nie wszystko!
...ale wszystko bez pieniedzy to h uj.. jak te hasło z dawnego filmu....świat się rzadzi pieniądzem ale jak ktoś siedzi na socjalu to tego nie rozumie. Nie krytykuje wszystkich na socjalu bo ludzie rózne tragedie w życiu przechodza, tym co trzeba pomóc to trzeba i kropka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2018 15:23
A ile ja bzdur w życiu powiedziałam! Na szczęście nikt nie śledzi każdego mojego słowa, żeby u mnie koniecznie znalezc jakas pomylke. Pozdro Ania:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.01.2018 19:57
tak jest jak woda sodowa uderzy do ptasiego móżdżka :-)
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 571-574 z 574