Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Woody'ego Allena wyznaje prawdę o swoim ojcu: "Dotykał moich intymnych miejsc. Prosił, żebym położyła się z nim do łóżka"

189
Podziel się:

Dylan Farrow udzieliła pierwszego wywiadu w telewizji. "Zostałam zabrana na poddasze. Ojciec kazał mi położyć się na brzuchu. Wtedy zaatakował mnie seksualnie".

Córka Woody'ego Allena wyznaje prawdę o swoim ojcu: "Dotykał moich intymnych miejsc. Prosił, żebym położyła się z nim do łóżka"

Woody Allen i Mia Farrow za czasów swojego związku adoptowali dwoje dzieci: Dylan i Mosesa. Dołączyły one do gromadki, które aktorka adoptowała ze swoim poprzednim mężem Andre Previnem. Co do tego, czy Mia i Woody doczekali się biologicznego potomka, zdania są podzielone. Przez długi czas za jedynego biologicznego syna Allena uchodził Ronan Farrow, jednak po burzliwym rozstaniu Mia doszła do wniosku, że Ronan może być dzieckiem jej poprzedniego partnera i wielkiej miłości, Franka Sinatry.

Rozstanie Allen i Farrow obfitowało w skandale. Aktorka, walcząc o pełną opiekę nad dziećmi, zarzuciła byłemu partnerowi, że molestował ich córkę Dylan. Sędzia potwierdził, że zachowanie Allena w stosunku do Dylan było „rażąco nieodpowiednie, i że należy podjąć środki aby ją chronić”. Podobnego zdania był także lekarz rodzinny.

Reżyser zarzucał byłej partnerce, że mści się na nim za to, że sypiał z jej adoptowaną córką Soon-Yi Previn. Jednak w chwili, gdy Farrow odkryła w komputerze nagie zdjęcia córki, Soon-Yi miała już 21 lat, czyli nie tylko była pełnoletnia, ale także, w świetle amerykańskiego prawa, mogła samodzielnie kupować alkohol.

Oskarżenia o molestowanie siedmioletniej wówczas Dylan reżyser publicznie uznał za pomówienie. Zresztą, jak pokazał, broniąc swojego przyjaciela Harvey’a Weinsteina, oskarżonego o liczne przypadki molestowania seksualnego oraz gwałty, w sprawie relacji seksualnych ma poglądy, które obecnie są nie do zaakceptowania. Zobacz: Woody Allen BRONI Weinsteina: "Życie Harvey'a się rozsypało!"

Na festiwalu w Cannes dwa lata temu wyznał zaś, że o molestowaniu córki „w ogóle już nie myśli”. Zobacz: Woody Allen o molestowaniu córki: "Mam to już za sobą. W ogóle o tym nie myślę"

Dylan uporanie się z traumą z dzieciństwa zajęło znacznie więcej czasu. Dopiero po 25 latach zdecydowała się ujawnić prawdę o chorej relacji z Allenem. Zaczęło się od publicznej krytyki aktorów, między innymi Justina Timberlake’a, których oskarżyła o hipokryzję. Wytknęła muzykowi, że wspiera akcję #MeToo, a jednocześnie gra w najnowszym filmie jej ojczyma, którego ona uważa za pedofila.

Dylan Farrow w rozmowie z Gaylem Kingiem w porannym programie CBS po raz pierwszy w życiu ujawniła szokujące szczegóły tego, co wydarzyło się w ich domu w Connecticut w 1992 roku.

Zostałam zabrana na poddasze. Ojciec kazał mi położyć się na brzuchu i bawić się pociągiem mojego brata. Wtedy zaatakował mnie seksualnie - wspomina Dylan. Dotykał moich intymnych miejsc. Teraz, jako trzydziestolatka, mogę powiedzieć, że dotykał palcami mojej waginy. Prosił mnie też, żebym położyła się z nim do łóżka w samej bieliźnie. Naprawdę nie rozumiem, jakim sposobem argumenty ojca, że zostałam poddana przez matkę praniu mózgu mogą być bardziej wiarygodne od mojej relacji, jak dokładnie byłam molestowana seksualnie.

Wtedy King pokazał jej nagrany fragment wywiadu, w którym Allen beztrosko wyznaje, że "gdyby chciał, mógłby molestować dzieci" bo "miał wiele okazji w przeszłości". Wtedy nerwy Dylan puściły i rozpłakała się przed kamerą.

Myślałam, że sobie z tym poradzę - wyznała przez łzy. Ale on kłamie, kłamie tak długo, że kiedy go widzę albo słyszę, to jest dla mnie zbyt trudne...

Allen nigdy nie został oficjalnie oskarżony o molestowanie Dylan. Po jej wywiadzie wydał oświadczenie dla stacji CBS.

25 lat temu zarzut został dokładnie zbadany przez specjalistów szpitala Yale-New Haven w Nowym Jorku oraz opiekę społeczną - przypomniał. Niezależnie stwierdzili, że molestowanie nigdy nie miało miejsca, a bezbronne dziecko zostało nauczone, prawdopodobnie przez matkę, żeby opowiadać takie historie. Brat Dylan, Moses potwierdził, że był świadkiem, gdy ich matka dokładnie to robiła: nieustannie tresowała Dylan, by opowiadała wszystkim, że jej ojciec jest niebezpiecznym maniakiem seksualnym. Wygląda na to, że zadziałało i niestety jestem pewien, że Dylan naprawdę wierzy w to, co mówi. Nigdy nie molestowałem mojej córki, wszystkie dochodzenia w tej sprawie zakończyły się ćwierć wieku temu.

Komu wierzycie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(189)
Gość
6 lat temu
B***e nie człowiek.
Gość
6 lat temu
Boże. Co się dzieje z tymi ludźmi?
Gość
6 lat temu
Bogaci są ponad prawem ..
gość
6 lat temu
Można się było tego spodziewać po tym, ze ożenił się ze swoim adoptowanym dzieckiem.
Gość
6 lat temu
Diabli mnie biora jak cos takiego czytam! Co ten facet robi jeszcze na wolnosci ja sie pytam
Najnowsze komentarze (189)
gość
6 lat temu
jeżeli robił to wtedy to zrobił to znów
Gość
6 lat temu
Komu wierzymy, naorawde wiara jest to potrzebna? Ten koleś molestował niebiedna ale dwie adoptowane córki, jedna z nich po latach molestowania bo jej związek nie zaczął się kiedy osiągnęła pełnoletność zdecydowała się na chory związek ze swoim oprawca. Ma wyprany mózg Unidade ze jest w normalnym związku z byłym adoptowanym ojcem który traktuje ja jak rzecz, sam opowiadał jak ja wykształcił a dał jej dobra prace i jak ja wyciągnął z chińskiego szamba. Ten koleś sam się pogrąża i to ze prawnicy i koneksje ciagle pozwalają mu uniknąć kary jest po prostu przeważające.
gość
6 lat temu
ożenił sie z adoptowaną córką!!!! helołłłłłł???!!!
gość
6 lat temu
oj tam oj tam :)
gość
6 lat temu
dobrze ktoś pisał im wyżej zachodzisz i jesteś wpływowy tym bardziej jest sie zepsutym niestety nieliczni są normalni wiekszośc****erniczy się w głowach niestety.
gość
6 lat temu
Zamknij sie dziweczyno
Gość
6 lat temu
Same czubki😱
gość
6 lat temu
Mój Boże, a cóż to za s*******n !!!! Takim gnojom to powinno się na żywca wyrwać jaja !!!!!
gość
6 lat temu
Mój Boże, a cóż to za s*******n !!!! Takim gnojom to powinno się na żywca wyrwać jaja !!!!!
gość
6 lat temu
Mój Boże, a cóż to za s*******n !!!! Takim gnojom to powinno się na żywca wyrwać jaja !!!!!
gość
6 lat temu
ój Boże, a cóż to za s*******n !!!! Takim gnojom to powinno się na żywca wyrwać jaja !!!!!
gość
6 lat temu
Adopcyjnym ojcem tej Koreanki nie był Allen (czyli jej mąż) tylko Previn!
gość
6 lat temu
ktos kto wychajtal sie z adoptowana corka nie moze byc normalny zreszta widac po paszczu ze to zbok
gość
6 lat temu
nareszcie zaczyna się o zbokach mówić i ich potępiać bo do tej pory panowało ciche przyzwolenie że artysta może być zboczony bo to artysta i może gwałcić dziecko tak jak Polański który pomimo że był ścigany listem gończym za gwałt na 13letniej dziewczynce u nas był przyjmowany z honorami i jak mu wszyscy ładnie klaskali ..pfu
...
Następna strona