Trwa ładowanie...

Tak dzisiaj wygląda PIERWSZA Bożenka z "Klanu"! (ZDJĘCIA)

119
Podziel się:
119
Podziel się:

24-letnia dzisiaj Olivia Sivelli wcielała się w tę rolę przez dwa lata. Pamiętaliście, że Agnieszka Kaczorowska nie zawsze była Bożenką?

1
 / 15
Tak dzisiaj wygląda pierwsza odtwórczyni roli Bożenki z "Klanu"
Tak dzisiaj wygląda pierwsza odtwórczyni roli Bożenki z "Klanu"
0
0

Choć rola Bożenki z serialu Klan nieodłącznie kojarzy nam się z Agnieszką Kaczorowską, dla której jest to właściwie jedyne aktorskie osiągnięcie, to mało kto pamięta, że to nie ona wcielała się w tę postać od początku emisji telenoweli.

Przez pierwsze dwa lata, od 1997 do 1999 roku, rolę małej Bożenki, o której adopcję walczyli Grażynka i Rysio, odgrywała Olivia Sivelli. Rówieśniczka Kaczorowskiej zagrała w trudnych scenach rozgrywających się w domu dziecka, a potem zniknęła z ekranu, gdy zastąpiono ją nową aktorką.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda i co robi Olivia!

2
 / 15
Miała trudną rolę

Olivia, zaledwie jako 5-latka, musiała odgrywać trudne sceny w domu dziecka.

3
 / 15
Nie ma dużego dorobku

Rola Bożenki w Klanie nie była jej jedyną aktorską "fuchą".

4
 / 15
Zagrała kilka małych rólek

W czasie pracy na planie telenoweli, Olivia dostała też angaż do trzech telewizyjnych spektakli. Zagrała w Wygrany z kosmitą (1998), W tym domu nie straszy (1998) i W tym domu straszy (1999).

5
 / 15
Pojawiła się w reklamie

Mała Olivka zdążyła też zagrać w kultowej reklamie margaryny Kasia.

6
 / 15
Nie chciała być aktorką

Potem jednak zrezygnowała z dalszej kariery aktorskiej.

7
 / 15
Zrezygnowała z kultowej roli

Po dwóch latach na planie Klanu, Olivia zrozumiała, że nie chce już być aktorką. Zrezygnowała z pracy w serialu, co dla producentów oznaczało spore problemy.

8
 / 15
Pojawiła się nowa aktorka

Twórcy serialu, nie chcąc rezygnować z bohaterki, której rola miała stawać się coraz ważniejsza, zdecydowali się ogłosić casting na jej "nową twarz". W ten sposób do obsady Klanu dołączyła Agnieszka Kaczorowska.

9
 / 15
Wyjechała z Polski

Krótko po zakończeniu przygody z Klanem, Sivelli wyjechała z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Najpierw mieszkała w Liverpoolu, gdzie skończyła studia, a potem przeniosła się do Londynu. W brytyjskiej stolicy mieszka do dziś.

10
 / 15
Chciała zostać modelką

Choć Olivii nie podobała się praca aktorki, to nie chciała całkiem zrezygnować z show biznesu. Próbowała swoich sił jako modelka.

11
 / 15
Ta kariera też nie wypaliła

Jeszcze w 2014 roku prowadziła swoją stronę, na której reklamowała się jako modelka do sesji zdjęciowych i reklam.

12
 / 15
Zmiana branży

Mierząca 175 cm wzrostu Olivia zgłosiła się nawet do udziału w konkursie na brytyjską Top Modelkę Roku, ale ostatecznie porzuciła marzenia o karierze na wybiegu. Dzisiaj pracuje w... pogotowiu ratunkowym.

13
 / 15
Kariera sprzed lat

Dzisiaj chyba na dobre zapomniała już o swojej dawnej "karierze".

14
 / 15
Znalazła spełnienie gdzie indziej

Olivia wydaje się być szczęśliwa, że jej losy potoczyły się w taki, a nie inny sposób.

15
 / 15
Dwie Bożenki

Czy wyobrażacie sobie, by to ona, a nie Agnieszka Kaczorowska, wciąż grała rolę serialowej Bożenki?

KOMENTARZE
(119)
Gość
6 lat temu
Cos ze mna nie tak, godzina 00.05 a ja czytam i dowiaduje sie o pierwszej bozence😮
Gość
6 lat temu
szacunek za pogotowie ratunkowe! brawo!
Gość
6 lat temu
Ja pamietam
Gość
6 lat temu
Ja pamiętam. Dużo lepiej grała niż Kaczorowska.
Gość
6 lat temu
Złośliwy pudlu, Kaczorowska jest przede wszystkim najwyższej klasy tancerką, młodzieżową mistrzynią świata, więc wypominanie jej roli w Klanie jako jedynego aktorskiego osiągnięcia jest słabe...
Najnowsze komentarze (119)
Ino
2 miesiące temu
Faajna
gość
5 lata temu
Śliczna
gość
6 lat temu
Bardzo ładna.
Lubin-podnośn...
6 lat temu
Jeżeli potrzebujesz pożyczyć dźwig osobowy, wysyłam odwiedzać stronę internetową:Zabiegamy o wprawionych pracowników
Izka
6 lat temu
A pierdołami się zajmujesz Pudel. Zostaw dziewczynę i jej zdjęcia z fejsa w spokoju, zajmij się ciekawszymi tematami. Co tam u leśnego dziadka i jego wiecznie bosej gazeli? Co Radzio planuje na kolejne 36. urodziny Gosi? Dlaczego glonojad Godlewskie ruszają w trasę i dlaczego tysiące ludzi na fejsie zaznacza, że jest zainteresowana? Z kim Szostakowa będzie miała dziecko? Czy Węgrowska (ro)zeszła się już ze swoim lubym? To są ważne pytanie, a nie jakieś tam bobo Bożenki.
Gość
6 lat temu
Ładna dziewczyna.
Gość
6 lat temu
To dlaczego PO nie postawi na patologie
omena
6 lat temu
Chodziła z moją córką do przedszkola. Mogę zostać celebrytką?
Gość
6 lat temu
I tobie dać nierobie?
Gość
6 lat temu
I tobie dać nierobie?
Gość
6 lat temu
Dziękuję!!! Ta wiadomość zmieniła moje życie!
gość
6 lat temu
No i co z tego?!
gość
6 lat temu
super dziewczyna, śliczna i skromna. bardzo ambitny zawód wybrała-powodzenia!!!!!!!!!!!
Korusia
6 lat temu
Nauczyciele mają 14 tkę , 13 tkę, po 7 alach rok urlopu i potem jeszcz dwa razy moga wziąść, pracują ile godzin a mają 3 mce urlopu a my 1 m-c. Nauczyciel po 30 -tce ma na ękę koło 3,5 tys. a wiejski mający 4 dzieci po 30 latch pracy to 5 tys na rękę. Mąją dojazdy do pracy, mają za brak mieszkania. Jak kobieta urodzi dziecko w czerwcu to ma urlpo macierzyński liczony od września a normalna kobieta od lipca. Należy im się zgodnie z kartą nauczyciela co rok wew wrześniu poidwyżka w wys około 400 zł ( mają ujęte w procentach) mało im jeszcze !!!!!!!!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Naturalna" Magdalena Boczarska NIESIE z matką zbuntowanego synka do pizzerii (ZDJĘCIA)

Macierzyństwo nie zawsze jest kolorowe, szczególnie gdy pociechom zdarzają się okresy buntu. Po raz kolejny przekonała się o tym kilka dni temu Magdalena Boczarska, gdy zmierzała z matką i 6-letnim synkiem Henrykiem do jednej ze stołecznych pizzerii.
9.

Pomocna Brigitte Macron poprawia pelerynę królowej Camilli. Panie postawiły na suknie wieczorowe od Diora (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem król Karol i królowa Camilla zostali zabrani przez Emmanuela i Brigitte Macronów na wystawną kolację do Pałacu w Wersalu. Żony monarchy i prezydenta dały pokaz kobiecej solidarności.
8.

Tłum gwiazd i Jessica Mercedes na pokazie Fendi w Mediolanie. Jak celebrytka wypadła na ich tle? (ZDJĘCIA)

Jessica Mercedes gościła w środę na mediolańskim pokazie Fendi, gdzie zaroiło się od gwiazd wielkiego formatu. Wpadły m.in. Kate Moss, Demi Moore czy Naomi Campbell. Podoba Wam się stylizacja influencerki?
7.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska "przyłapani" na premierze "Zielonej granicy". Ominęli ściankę. Nie chcieli się afiszować? (ZDJĘCIA)

Wśród tłumu gwiazd, które przybyły na uroczystą premierę filmu "Zielona granica" Agnieszki Holland, znalazł się Kuba Wojewódzki. Dziennikarzowi na sali kinowej towarzyszył Anna Markowska. Ładnie razem wyglądają?
6.

Premiera "Zielonej granicy": Elegancka Maja Ostaszewska, całuśni Piotr Stramowski z ukochaną i Katarzyna Warnke (ZDJĘCIA)

W środę w jednym z warszawskich kin polską premierę miał film Agnieszki Holland "Zielona granica". Na wydarzeniu nie zabrakło odtwórczyni głównej roli, Mai Ostaszewskiej, oraz wielu innych znanych gości.
5.

Król Karol III i królowa Camilla wylądowali w Paryżu. Brigitte Macron zaliczyła wpadkę? (ZDJĘCIA)

Król Karol III i królowa Camilla rozpoczęli trzydniową wizytę we Francji - pierwszą w roli pary królewskiej. Pod Łukiem Triumfalnym przywitał ich prezydent kraju z małżonką. Uwagę zwróciła stylizacja Brigitte Macron.
4.

Monika Olejnik prezentuje "paryski szyk" w drodze na stragan, chwaląc się dodatkami za prawie 40 TYSIĘCY. Ikona? (ZDJĘCIA)

Znana ze słabości do markowych gadżetów dziennikarka po raz kolejny zaskoczyła oryginalną stylizacją za grube tysiące. Modna?
3.

Festiwal Filmowy w Gdyni: Magdalena Cielecka w DWÓCH stylizacjach i pierwsze wyjście Olgi Bołądź od narodzin córki... (ZDJĘCIA)

W Gdyni trwa Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, gdzie jak zwykle nie brakuje gwiazd srebrnego ekranu. Nad morzem stacjonuje obecnie Magdalena Cielecka, która zaprezentowała w środę aż dwa "looki". Jest też Olga Bołądź, dla której było to pierwsze publiczne wyjście od narodzin małej Rity.
2.

Odziane w czerń celebrytki wdzięczą się na pokazie w Mediolanie: Julia Wieniawa, Maffashion, Klaudia El Dursi... (ZDJĘCIA)

Wtorkowa prezentacja nowej kolekcji Calzedonii zwabiła do Mediolanu kilka reprezentantek rodzimego show-biznesu, w tym Julię Wieniawę, Maffashion i Klaudię El Dursi. Która prezentowała się najbardziej "światowo"?
1.

Włodzimierz Matuszak, grający księdza w "Plebanii", zabrał na basen młodszą o 34 lata Karolinę Nolbrzak i pasierba (ZDJĘCIA)

Dawno niewidzianych 76-letniego Włodzimierza Matuszak i 42-letnią Karolinę Nolbrzak "przyłapano" na jednym z warszawskich basenów. Parze towarzyszył syn aktorki z poprzedniego związku. Aktywna rodzinka?